poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 15:04, Quardo444 napisał:

Wiecie co nie rozumiem czemu mam nadal stopień Przodownik a juz tyle postów napisalem??

No normalnie tak strasznie dużo, że...
Taki gramowicz "awesome" napisał 905 postów jako przodownik i dopiero wtedy dostał awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:04, Quardo444 napisał:

Wiecie co nie rozumiem czemu mam nadal stopień Przodownik a juz tyle postów napisalem??

Brygadzista to nie Przodownik, czy Robotnik, na ten stopień już się trochę czeka...z miesiąc przynajmniej,jeśli nie dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będie mówił jak będzie miał awansować na Delegata bądź na Przewodniczącego :)

Quardo444

Poczekaj jeszcze troche a napewno awansujesz, a najlepszą metodą jest nie zwracanie uwagi na swój status. Jakoś nieawno ja też awansowałem przeczytaj mojego przedostatniego posta tutaj to coś zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedzieć z delegata na przewodniczącego.:) Jednak mam nadzieję, że wyrobię się do końca wakacji, czyli do 3 września. Właśnie wtedy pod moim nickiem będzie błyszczył napis "przewodniczący":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 11:51, wdowiakm napisał:

Możliwości nowe ale czy będziemy z nich korzystać? Poza tym będzie już bardzo blisko Własnego
Tytułu;) No fakt ludzie całkiem inaczej patrzą na sekretarza czy własno tytułowca szczególnie
Ci nowi:] Ja mam taka skromna nadzieję, że awansuje do końca wakacji a może troszkę wcześniej:P



Ja jak dostałem range to skromnie pomyślałem ,,No styknie moge nie pisać:)" ale teraz widze ze jednak to już nie tak wysoko i by wypadało na looz wrzucić za jakiś czas dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:03, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja jak dostałem range to skromnie pomyślałem ,,No styknie moge nie pisać:)"


I tak zrobiłem... Bla powoli powoli ale wracasz widzę do pisania?:) TO i sekretarzyk w końcu i ciebie odwiedzi.. Za kilka miesięcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=

Dnia 10.07.2007 o 20:40, Stwór napisał:

I tak zrobiłem... Bla powoli powoli ale wracasz widzę do pisania?:) TO i sekretarzyk w końcu
i ciebie odwiedzi.. Za kilka miesięcy:P


Jakie kilka miesiecy?? co ty mi tu sugerujesz phi:( <foch>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się może pochwalę, bo to dobry do tego temat ;-)

Jak były "Baśnie 1000 i 1 nocy" to teraz jest normalnie "Sephirath 1000 i 1 tematu" :-)

20070710215246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak były "Baśnie 1000 i 1 nocy" to teraz jest normalnie "Sephirath 1000 i 1 tematu" :-)
Hehe, widzę że dość różnorodne zainteresowania masz lub komentujesz wszystkie pojawiające się newsy ;pp
Ja swoją osobnością zaszczyciłem gdzieś kło 350 tematów...Ale widzę żezbliża się rocznica pobutu na forum, więc przedwczesne gratki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 01:28, Obi-wan Kenobii napisał:

Hehe, widzę że dość różnorodne zainteresowania masz lub komentujesz wszystkie pojawiające się
newsy ;pp


Jak każdy tyle, że większość się tym nie chwali;]

Dnia 11.07.2007 o 01:28, Obi-wan Kenobii napisał:

Ja swoją osobnością zaszczyciłem gdzieś kło 350 tematów...Ale widzę żezbliża się rocznica pobutu
na forum, więc przedwczesne gratki ;))

To i tak dobrze ja będąc na forum tyle co Ty nie miałem tyle wypowiedzi w tylu tematach spamerze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 21:53, Sephirath napisał:

Jak były "Baśnie 1000 i 1 nocy" to teraz jest normalnie "Sephirath 1000 i 1 tematu" :-)

Hehe, dobre ;) Ja mam ledwie coś ponad 250 tematów ;) Ale widzę,że coś słabo u Ciebie z ilością znaków na post ;P Czasami mógłbyś bardziej się wysilić i troszeczkę więcej napisać, to tak na marginesie :)
Obi-wan Kenobii
Niby jesteś krócej na forum (ledwie pare miesięcy) a masz dużo więcej odpwiedzonych tematów ;) Ty spamerze, masz tyle postów ;P

wdowiakm
Nie wiem czy jak każdy ;) Weź na przykład mnie, nie wypowiadam się w każdym newsie tak jak inni (to dopiero jest spam :] ) bo czym post w stylu '''' Nie mogę się doczekać'''' , ''''Ta gra będzie świetna'''' nie jest spamem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 08:14, boduczek napisał:

wdowiakm
Nie wiem czy jak każdy ;) Weź na przykład mnie, nie wypowiadam się w każdym newsie tak jak
inni (to dopiero jest spam :] ) bo czym post w stylu '''' Nie mogę się doczekać'''' , ''''Ta
gra będzie świetna'''' nie jest spamem ? :)


No wiem ty jesteś wyjątkiem bo wypowiadasz sie głównie tutaj;] Ale co do komentarzy to masz rację większość wypowiedzi to czysty spam no ale nic nie poradzimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 08:29, wdowiakm napisał:

No wiem ty jesteś wyjątkiem bo wypowiadasz sie głównie tutaj;] Ale co do komentarzy to masz
rację większość wypowiedzi to czysty spam no ale nic nie poradzimy:P

Głownie nie znaczy tylko ;) Pisałem już do pewnej osoby,żeby zobaczyła inne wątki w których się wypowiadam a dopiero później mi zarzucała spam. Nic nie poradzimy a sam masz koło 800 tematów xD Przyznaj się Ty też tak spamujesz i to bardziej ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 08:39, boduczek napisał:

Głownie nie znaczy tylko ;) Pisałem już do pewnej osoby,żeby zobaczyła inne wątki w których się wypowiadam a dopiero później mi zarzucała spam. Nic nie poradzimy a sam masz koło 800 tematów xD Przyznaj się Ty też tak spamujesz i to bardziej ode mnie ;)


Polecieli po całości. Za dużo bezsensownych postów masz w tym temacie. To, że nie piszesz we freestyle nie znaczy, że każdy twój post jest ok. Ja mogę wskazać od razu 10 osób, którzy spamują, tak że głowa boli a inni uważają ich za spoko typków, bo nie piszą we freestyle. To osoby twego pokroju, wyznające tą samą, bezsensowną zasadę co ty - Nie piszę we freestyle - nie jestem spamerem (a to, że hurtem walę w innych wątkach to się nie liczy bo to nie freestyle). Czyli by się ciebie nie czepiali musiałbyś zmienić całkowicie swoje zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jako Sekretarz powinieneś zrozumieć i wiedzieć,że ten wątek oraz ''''Nocne marki'''' są ''''trochę '''' inne. Jeśli pisał bym coś nie zgodnie z regulaminem jest formularz, prosze... Ale czy tylko ja tutaj piszę o takich rzeczach? Czy np. wczoraj zamieściłem tutaj dużo postów? Patrząc na to Twoją zasadą np. KrzysztofMarek który ma w pewnych tematach dużo wuęcej postów ode mnie jest spamerem,tak? Zresztą czy ja napisałem wprost,że uważa iż nigdy nie spamowałem? Nie, wiem o tym ,że czasami przesadzałem ale inni,dużo starsi ode mnie piszą w spamerskich tematach i mają jeszcze więcej postów ,a więc? Człowiek uczy się na błędach,a to ,że czasami napiszę trochę więcej niż przeciętny user to znaczy,że już spamuję. A jakie zasady miałbym przyjąć? Zresztą nie rozumię,czemu nie czepiają się tak ludzi w nocnych markach...? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 08:14, boduczek napisał:

Czasami mógłbyś bardziej się wysilić i troszeczkę więcej napisać, to tak
na marginesie :)


Średni post w moim wykonaniu wygląda jak jedna linijka tekstu. A że w newsach często jest to parę słów, gdzie indziej zaś po parę linijek - voila, taki ze mnie flooder ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 09:20, Sephirath napisał:

Średni post w moim wykonaniu wygląda jak jedna linijka tekstu. A że w newsach często jest to
parę słów, gdzie indziej zaś po parę linijek - voila, taki ze mnie flooder ;-)

No, ale jak by na to nie patrzeć, to nie długoś posta określa usera ;) Można pisać mało ale z sensem albo wiele ale już bez sensu ;) Ja sobie narzuciłem,że będę pisał teraz dłuższe posty, przez około miesiąc liczba znaków na post wzrosła u mnie o 40 znaków a przy panda 4 tyś postów jest z tym trochę roboty :-)
PS.Ciebie też, tak oskarżali o spamerstwo w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 09:23, boduczek napisał:

/ucięte mieczem samuraia jak słońce poranne ostrym/

Nie, mnie oskarżali, że jestem największym i najbardziej upierdliwym męczydu...szą jakiego ziemia nosiła. Nie wiem czy byłeś obecny jak mi się przodownik dłużył oraz gdy - teraz uważaj - znudził mi się już delegat. Drugiego takiego smęciarza nie ma :p

Swoją drogą... Prawdziwi z nas faceci, nawet na forum musimy porównywać, który ma coś dłuższe (no, np. posty) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się