poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 09:18, boduczek napisał:


Jako Sekretarz powinieneś zrozumieć i wiedzieć,że ten wątek oraz ''''Nocne marki'''' są ''''trochę '''' inne.

Ja wiem, dlatego rozumiem osoby co uważają cię za spamera.

Dnia 11.07.2007 o 09:18, boduczek napisał:

Jeśli pisał bym coś nie zgodnie z regulaminem jest formularz, prosze...

Po kilku mejlach bez żadnej odpowiedzi a co gorsza bez reakcji na forum, olałem to.

Dnia 11.07.2007 o 09:18, boduczek napisał:

Ale czy tylko ja tutaj piszę o takich rzeczach? Czy np. wczoraj zamieściłem tutaj dużo postów?

Chodzi zapewne o całokształt, a nie o ostatnie dni.

Dnia 11.07.2007 o 09:18, boduczek napisał:

Patrząc na to Twoją zasadą np. KrzysztofMarek który ma w pewnych tematach dużo wuęcej postów ode mnie
jest spamerem,tak?

Moją zasadę? Jaką? To co pisałem jak ulał pasuje do ciebie, nie do mnie. Ja piszę gdzie mi się podoba, ile mi się podoba i nie mam z tego powodu kompleksów, jak np. ty.

Dnia 11.07.2007 o 09:18, boduczek napisał:

Zresztą czy ja napisałem wprost,że uważa iż nigdy nie spamowałem? Nie, wiem o tym ,że czasami przesadzałem ale inni,dużo starsi ode mnie piszą w spamerskich tematach i mają jeszcze więcej postów ,a więc?

I co z tego? Ja, np. też piszę i jak wspomniałem nie mam jakiś kompleksów z tego powodu. Poza tym jak tak bardzo chcesz być jakimś strażnikiem, zrób petycję by dział freestyle został nie brany pod uwagę przy punktowaniu, naliczaniu postów itd. Z miłą chęcią cię poprę (mimo moich postów - ale ja olewam w jakim dziale daje posta - dlatego).

Dnia 11.07.2007 o 09:18, boduczek napisał:

Człowiek uczy się na błędach,a to ,że czasami napiszę trochę więcej niż przeciętny user to znaczy,że już spamuję. A jakie zasady miałbym przyjąć?

Swoje. Sam se wymyśl. Albo zostań przy obecnych.

Dnia 11.07.2007 o 09:18, boduczek napisał:

Zresztą nie rozumię,czemu nie czepiają się tak ludzi w nocnych markach...? ;/

Wiesz co, to gadanie to nic więcej jak paplanina. Ja się czepiałem ale byłem sam i mnie pojechali, nieraz ktoś mnie poparł ale generalnie było - 1 kontra min.6. Każdemu było źle ale jak przyszło do konkretów to każdy się wypiął. Więc nie pisz tu takich tekstów bo się niedobrze robi w żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 09:29, Sephirath napisał:

> /ucięte mieczem samuraia jak słońce poranne ostrym/
Nie, mnie oskarżali, że jestem największym i najbardziej upierdliwym męczydu...szą jakiego
ziemia nosiła. Nie wiem czy byłeś obecny jak mi się przodownik dłużył oraz gdy - teraz uważaj
- znudził mi się już delegat. Drugiego takiego smęciarza nie ma :p

Obecny może byłem,ale napewno nie tak jak teraz :) Nie wiem czy nie ma... Teraz ja zbiera takie opinie ;/ Ale,że tak powiem nie interesuje mnie co pisze jakiś konfident, który wytyka błędy komuś nie patrząc na swoje. No mnie też, już się znudził ale Przewodniczący nie chcę przyjść ;P Choć owi ludzie mają rację,jestem piąty w rankingu będąc na najniższym statusie z wszystkich obecnych w nim userów ;-)

Dnia 11.07.2007 o 09:29, Sephirath napisał:

Swoją drogą... Prawdziwi z nas faceci, nawet na forum musimy porównywać, który ma coś dłuższe
(no, np. posty) :P

N/C ;-D Swoją drogą to mnie teraz rozbawiłeś ;P No to tak na marginesie powiem,że to ja mam te lepsze (czyt. dłuższe posty) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmini też osłaniają się kodeksem ;)

Wiesz, ja faktycznie z dnia na dzień uznałem wszelkie Słowne Zabawy za kretynizm (IMO) i po prostu opuściłem. Ale z pewnych perwersyjnych przyjemności pokroju Obywatela nie zrezygnuję tak łatwo :) Poza tym... Gdy ktoś Ciebie ocenia to chyba coś w tym jest, nie sądzisz? Ja zawsze przyjmuję krytykę i staram się do niej nastawić frontonem. A gdy już wchłonę układem limfatycznym daną krytykę aż po sam koniec - wówczas wiem, że jestem lepszy :P

A bez udziwniania - nie bocz się, Boduś, tylko po prostu wystosuj swoje - konsekwentnie niezmienne - zdanie na pewne tematy. To pomaga. Tak samo jak okłady z rumianku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 09:41, Vormulac napisał:

Ja wiem, dlatego rozumiem osoby co uważają cię za spamera.

Rozwiń tę myśl, bo nie powiedziałeś dlaczego.

Dnia 11.07.2007 o 09:41, Vormulac napisał:

Po kilku mejlach bez żadnej odpowiedzi a co gorsza bez reakcji na forum, olałem to.

Aha, tak jak wszyscy zresztą. Każdy potrafi dużo mówić, ale gdy przyjdzie do działania zawsze znajduję wymówkę...

Dnia 11.07.2007 o 09:41, Vormulac napisał:

Chodzi zapewne o całokształt, a nie o ostatnie dni.

Ciekawe... Czyli jak ktoś cay czas był spamerem miał kilka banów,a w ostatnich dniach się zmienił nie do poznania to na co będziesz patrzeć? Na całokształt z szczególnym uwzględnieniem ostatnich zmian.

Dnia 11.07.2007 o 09:41, Vormulac napisał:

Moją zasadę? Jaką? To co pisałem jak ulał pasuje do ciebie, nie do mnie. Ja piszę gdzie mi
się podoba, ile mi się podoba i nie mam z tego powodu kompleksów, jak np. ty.

Ja mam kompleksy z tego powodu?Fajnie wiedzieć... Nadal czekam na ''''coś'''' gzie pisze,iż user piszący kilka-kilkanaście postów w danym temacie jest spamerem.

Dnia 11.07.2007 o 09:41, Vormulac napisał:

I co z tego? Ja, np. też piszę i jak wspomniałem nie mam jakiś kompleksów z tego powodu. Poza
tym jak tak bardzo chcesz być jakimś strażnikiem, zrób petycję by dział freestyle został nie
brany pod uwagę przy punktowaniu, naliczaniu postów itd. Z miłą chęcią cię poprę (mimo moich
postów - ale ja olewam w jakim dziale daje posta - dlatego).

Wątpie by ktoś się na to zgodził. Badzo dużo osób właśnie na tych tematach nabiła sobie swój status... Ja nie olewam, ale nie piszę też zupełnie nie na temat.

Dnia 11.07.2007 o 09:41, Vormulac napisał:

Swoje. Sam se wymyśl. Albo zostań przy obecnych.

Masz na mysli takie coś jak góra 5 postów na dzień w tym temacie itd? Co by to dało?

Dnia 11.07.2007 o 09:41, Vormulac napisał:

Wiesz co, to gadanie to nic więcej jak paplanina. Ja się czepiałem ale byłem sam i mnie pojechali,
nieraz ktoś mnie poparł ale generalnie było - 1 kontra min.6. Każdemu było źle ale jak przyszło
do konkretów to każdy się wypiął. Więc nie pisz tu takich tekstów bo się niedobrze robi w żołądku.

W tym wypadku się z Tobą nie zgadzam. Prosiłem już dwie osoby (w tym Ty) o pokazanie mi informacji lub czegokolwiek gdzie pisze,iż x postów w tym temacie = spam. I do tej pory to wy (oskarżyciele ) nie podaliście żadnych argumentów,oprócz tego,że ja spamuje. Więc za przeproszeniem komu może się robić niedobrze w żołądku? Skoro tak mówisz to mi to wyjaśnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 09:45, Sephirath napisał:

Wiesz, ja faktycznie z dnia na dzień uznałem wszelkie Słowne Zabawy za kretynizm (IMO) i po
prostu opuściłem. Ale z pewnych perwersyjnych przyjemności pokroju Obywatela nie zrezygnuję
tak łatwo :) Poza tym... Gdy ktoś Ciebie ocenia to chyba coś w tym jest, nie sądzisz? Ja zawsze
przyjmuję krytykę i staram się do niej nastawić frontonem. A gdy już wchłonę układem limfatycznym
daną krytykę aż po sam koniec - wówczas wiem, że jestem lepszy :P

Ja tak samo. Czy ja mówie,że nic w tym nie ma? Owszem trochę jest w tym racji i ja to rozumię ale niech łaskawie napiszą dlaczego tak sądzą, bo argumenty typu ''''dużo piszesz,tzn. spamujesz '''' są śmieszne. Są więksi spamerzy ode mnie,jednak im się tego nie wytyka.

Dnia 11.07.2007 o 09:45, Sephirath napisał:

A bez udziwniania - nie bocz się, Boduś, tylko po prostu wystosuj swoje - konsekwentnie niezmienne
- zdanie na pewne tematy. To pomaga. Tak samo jak okłady z rumianku :p

To staram się zrobić, tylko co niektórzy nie potrafią rozwinać bardziej swoich myśli.
Ale widzę, że trzeba będzie trochę się ograniczyć... ;/
Wprowadzam więc swoje zasady ;
1. Dziennie nie będę pisał więcej niż 5 postów w tym wątku.
2.Od dzisiaj każdy post będzie związany choć trochę z tematem.
3. Przyznaje się,że czasami spamowałem.
4.Obiecuje stosować się do wyżej wymienionych zasad.

Owa zasada będzie u mnie widoczna od zaraz (czyt. jutra), tak mi dopomóż Bóg...
Czy teraz jesteście zadowoleni? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 09:52, boduczek napisał:

Rozwiń tę myśl, bo nie powiedziałeś dlaczego.

Pomyśl. Odpowiedź sama się narzuca.

Dnia 11.07.2007 o 09:52, boduczek napisał:

Aha, tak jak wszyscy zresztą. Każdy potrafi dużo mówić, ale gdy przyjdzie do działania zawsze znajduję wymówkę...

To powiedz mi po co mam pisać jak i tak to oleją. Wkurzyły mnie posty gościa co zamieścił kilka wulgaryzmów - napisałem - olali to. I tak kilka razy. Więc po co mam pisać i tracić czas jak moderatorzy i tak mają to gdzieś? A w ostateczności napiszą bełkot, że moderator też człowiek i wszyscy są szczęśliwi.

Dnia 11.07.2007 o 09:52, boduczek napisał:

Ciekawe... Czyli jak ktoś cay czas był spamerem miał kilka banów,a w ostatnich dniach się zmienił nie do poznania to na co będziesz patrzeć? Na całokształt z szczególnym uwzględnieniem ostatnich zmian.

Po drugim banie powinni dawać permanentnie bana. Raz może się zdarzyć, dajmy, olał regulamin ale jak zakłada drugie konto i znowu ban to po co taki typ na forum? Więc moją odpowiedz już znasz. Poza tym znam te ''n-te'' konta pewnych osób i nawet nie chce mi się z nimi gadać, bo sztos jest nadal.

Dnia 11.07.2007 o 09:52, boduczek napisał:

Ja mam kompleksy z tego powodu?Fajnie wiedzieć... Nadal czekam na ''''coś'''' gzie pisze,iż user piszący kilka-kilkanaście postów w danym temacie jest spamerem.

Masz, cały czas powołujesz się na słowną zabawę. Na bank chciałbyś by zniknęła ci ze spisu w statystykach.

Dnia 11.07.2007 o 09:52, boduczek napisał:

Wątpie by ktoś się na to zgodził. Badzo dużo osób właśnie na tych tematach nabiła sobie swój status... Ja nie olewam, ale nie piszę też zupełnie nie na temat.

Więc po co te ględzenie o freestyle jak nawet nikt żsadnego kroku nie zrobi bo z góry uważa to za przegraną sprawę? Forum jest dla nas, pseudo mogą sobie tu trochę więcej robić i nawet im ułatwiłoby to pracę. Więc przy dużym poparciu na bank coś by z tym zrobiono.

Dnia 11.07.2007 o 09:52, boduczek napisał:

Masz na mysli takie coś jak góra 5 postów na dzień w tym temacie itd? Co by to dało?

Nie wiem.

Dnia 11.07.2007 o 09:52, boduczek napisał:

.....

Jak dziecko. Więc nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 09:52, boduczek napisał:

W tym wypadku się z Tobą nie zgadzam. Prosiłem już dwie osoby (w tym Ty) o pokazanie mi informacji
lub czegokolwiek gdzie pisze,iż x postów w tym temacie = spam. I do tej pory to wy (oskarżyciele
) nie podaliście żadnych argumentów,oprócz tego,że ja spamuje. Więc za przeproszeniem komu
może się robić niedobrze w żołądku? Skoro tak mówisz to mi to wyjaśnij...

Moim zdaniem ciężko ci przyznać, że udzielasz się aż nadto w tym wątku. Spróbuję ci to wyjaśnić, chociaż twoja ciągła argumentacja "dużo postów nie jest spamem" robi się murem i jedyną obroną. Tak więc wyobraź sobie, że niektórym nie uśmiecha się ciągłe słuchanie (raptem strona wcześniej) o tym kiedy i którym chciałbyś zostać przewodniczącym. Mam nadzieje, że powrócisz z awansem do swoich tematów, bo nie wszystkim musi się podobać, że opanowałeś ten temat i każdy kto próbuje ci coś wytknąć jest konfidentem itp.
Porównywanie się do postów KrzysztofaMarka jest imho nie na miejscu, bo on pisze z sensem i mądrze z tego co udało mi się zaobserwować, w dodatku w mniejszych ilościach niż ty- inne wątki znacznie są wolniejsze, a ty ilością postów tylko ten temat napędzasz.
Nie czepiają się ludzi w NM? Ostatnio pojawił się bałagan związany ze zmianą godziny i poszły ostrzeżenia, w dodatku za każdy post typu "witam NM" jest ostrzeżenie/degrad. Tak więc kolejna nietrafna informacja. Pisałeś w słownej zabawie, i historyjce, a ten wątek bynajmniej nie jest tym nawracającym, więc zdanie o tobie mam wyrobione. Patrząc na twoje pogadanki z innymi userami na myśl przychodzi mi tylko IRC.
Dlaczego?
Tu dochodzimy do sedna sprawy.
Podaj mi jakikolwiek twój "czysty" post w tym temacie, tzn taki którym nie miałbyś coś do przekazania innemu użytkownikowi a nie forum. Dziwne? Nie znalazłeś takiego? Więc do rozmowy z innymi użytkownikami jest IRC.
Dalej nie możesz zrozumieć?
Otóż skoro normalny post wnosi zazwyczaj coś do tematu o tyle odpowiedzenie jest zwykłą pogadanką. Ale jak to się zdarza przy każdym poście, a jak sam to określiłeś piszesz nie mało w tym wątku na myśl przychodzi mi jedno słowo- SPAM. Tak więc mam gdzieś twoje regułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 10:15, Vormulac napisał:

Pomyśl. Odpowiedź sama się narzuca.

Wybacz ale nie chcę Cię źle zrozumieć.

Dnia 11.07.2007 o 10:15, Vormulac napisał:

To powiedz mi po co mam pisać jak i tak to oleją. Wkurzyły mnie posty gościa co zamieścił kilka
wulgaryzmów - napisałem - olali to. I tak kilka razy. Więc po co mam pisać i tracić czas jak
moderatorzy i tak mają to gdzieś? A w ostateczności napiszą bełkot, że moderator też człowiek
i wszyscy są szczęśliwi.

Jako wzorowy user ( mający już Sekretarza) powinieneś przestrzegać regulaminu i jak zauważyłeś to wypadało próbować do skutku. Zapewniam Cię,że nie mają tego gdzieś jak jest to poważniejsza sprawa.

Dnia 11.07.2007 o 10:15, Vormulac napisał:

Po drugim banie powinni dawać permanentnie bana. Raz może się zdarzyć, dajmy, olał regulamin
ale jak zakłada drugie konto i znowu ban to po co taki typ na forum? Więc moją odpowiedz już
znasz. Poza tym znam te ''n-te'' konta pewnych osób i nawet nie chce mi się z nimi gadać, bo
sztos jest nadal.

Ale są sposoby by uniknąć nawet bana na IP, więc co wtedy mają zrobić modkowie ,kiedy nie działają już żadne metody?

Dnia 11.07.2007 o 10:15, Vormulac napisał:

Masz, cały czas powołujesz się na słowną zabawę. Na bank chciałbyś by zniknęła ci ze spisu
w statystykach.

Powiedzmy,że teraz trochę się tego wstydzę, ale niektóre fakty bardzo mnie posieszają, np. że userzy którzy mają wyższy napisali tam więcej postów (mimo,że są starsi o kilka,kilkanaście lat ode mnie).

Dnia 11.07.2007 o 10:15, Vormulac napisał:

Więc po co te ględzenie o freestyle jak nawet nikt żsadnego kroku nie zrobi bo z góry uważa
to za przegraną sprawę? Forum jest dla nas, pseudo mogą sobie tu trochę więcej robić i nawet
im ułatwiłoby to pracę. Więc przy dużym poparciu na bank coś by z tym zrobiono.

Tak dużo mówić,mało działać ot Twoje motto życiowe. Niby w jakiej formie masz zamiar to zrobić? Zacznij coś, napewno znajdą się ludzie którzy Cię poprą.

Dnia 11.07.2007 o 10:15, Vormulac napisał:

Nie wiem.

Ok,spróbuje. Zobaczymy czy to coś da...

Dnia 11.07.2007 o 10:15, Vormulac napisał:

Jak dziecko. Więc nara.

A Ty co sobą zaprezentowałeś? Zadałem Ci jedno pytanie i ciągle unikasz odpowiedzi na nie. Nie mówię,że nigdy nie przesadziłem. Owszem były takie momenty,i umię się do tego przyznać. Ale jak ktoś nagminnie piszę,że ja spamuję to wybacz ale jest to lekko denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ciągłe? Wspomniałem o tym raptem kilka razy i to jeszcze w formie PS''u . Kolejna sprawa,na owej poprzedniej stronie nie znalazłem posta w którym pisałem o moim awansie,dziwne? Znowu zarzucasz mi zmyślone rzeczy. Co do tego którym chciałem zostać Przewodniczącym to z łaski swojej racz sobie przypomnieć,iż to Ty pierwszy pisałeś,że może będziesz 99,może tym setnym a może,101 itd. A ja po gratulacjach dopiero o tym wspomniałem. Jeśli Twój następy post ma być znowu czymś czego nie było i nie masz na to dowodów to nie odpowiadaj. I znowu z tym opanowaniem... Boże, czy to,że ostatnimi czasy więcej tu pisze znaczy że opanowałem ten temat?! I tak na marginesie dodam,iż potrafię przyjąć krytykę i ocenę innych jesli jest w tym prawda i są na to dowody, bo mówienie tak jak Ty to robisz jest niczym więcej jak spamem...

Tak większość jego postów jest przepełniona mądrością, ale nie raz robił sobie tzw. ''''jaja'''' z niektórych userów, nie wierzysz mogę dać linka. I nie napędzam,bo naprawdę bardzo żadko pierwszy poruszę jakiś temat,zazwyczaj odpowiadam komuś. Tylko ja nie mam 2-3 tyś postów w tym temacie...

Aha, tu jestem zmuszony Ci przyznać rację,bo tam nie piszę. I nie widziałem,że kogoś się czepiali bo spamuje. Ale jaka znowu ''''nietrafna informacja''''?! Dopiero pierwszy raz napisałem coś w czym nie miałem racji, za to Ty jak na razie w prawie wszystkim się mylisz.

Radzę Ci przestudiowac moje posty a potem pisać takie rzeczy.

Akurat jestem tu częściej od Ciebie i nie raz widziałem pytanie które było mało związane z tematem. A powiedz o czym tak ważnym rozmawia się w NM? Dziwne? Też mozna by było na IRC''c, ale nie bo po co. I tak samo jest tutaj, powtarzam to już któryś raz, zrozumiesz to?'''' Rozmowy tutaj są trochę luźniejsze'''' . To ja mam gdzieś to czego ode mnie chcesz. Nie mam zamiaru rozmawiać z kimś kto nie poda żadnego argumentu,a jeszcze przy mówieniu o czymś zmyśla. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 20:38, goodplejer napisał:

A co oznacza ta zielona kropa obok nicku??

Jak jest zieloona to oznacza ze jestes online (a jak szara to offline)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 20:40, Meykan napisał:

Awansowałem na Przodownika.
Wiem że to nic wielkiego ale ja się bardzo cieszę


Gratuluję;)
Pamiętam jak ja byłem przodownikiem to były czasy a teraz zbliżam się do sekretarza i zostanie mi tylko jeszcze jedno awans na Własno Tytułowca i potem będzie spokój:) A tak poważnie to każdy status jest fajny pod warunkiem, że nie trwa wieki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 20:40, Meykan napisał:

Awansowałem na Przodownika.

Gratulacje! Ja też własnie przed chwilą :P

Dnia 12.07.2007 o 20:40, Meykan napisał:

Wiem że to nic wielkiego ale ja się bardzo cieszę

Ja też się cieszę :P w końcu lepiej włazić w górę niż schodzić w dół :)

--> wdowiakm
kiedy Ty byłeś Przodownikiem..... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i Tobie i Meykanowi. Jesteście prawie jak bliźnięta syjamskie ;-)

To fajne jak 2 osoby w bliskim czasie tę samą rangę łapią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:45, mała16 napisał:

Ja też własnie przed chwilą :P

Gratuluję:)

Dnia 12.07.2007 o 22:45, mała16 napisał:

--> wdowiakm
kiedy Ty byłeś Przodownikiem..... xD


W lutym zeszłego roku szybko ten czas zleciał ale nie tęsknię za nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:51, Sephirath napisał:

To fajne jak 2 osoby w bliskim czasie tę samą rangę łapią :)


Ile ja tak czasu ze Stworem miałem to się bezczelnie wziął i wyłamał - zdrajca :P Teraz muszę podążać samotnie po nowy tytuł. Gdyby nie ta przerwa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 01:00, Ninja Seba napisał:

Ile ja tak czasu ze Stworem miałem to się bezczelnie wziął i wyłamał - zdrajca :P Teraz muszę
podążać samotnie po nowy tytuł. Gdyby nie ta przerwa... :P

Gdyby to gdyby tamto? ;] Ty se tak nie gdybaj bo daleko nie zajdziesz (przewodniczący?!) ale Kim byś nie był to gdybać nie warto :D Jakbym nie dostał podwójnego degrada to zblizałbym się do delegata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pogratulować dwóm nowym Przodownikom, a mainowicie małej16 i Meykanowi . Pamiętam jak długo miałem tą rangę i nie potrafiłem iść dalej xD Teraz znowu stoję w miejscu ale trudno, już mi nie zależy na tym awansie ;) Tak,mówię to naprawdę. Zdałem sobie sprawę z kilku rzeczy... Choć bym miał być nawet Obywatelem to nic, przynajmniej mogłbym od nowa zapracować na swój status bo uważam,że nie w pełni na niego zasłużyłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się