poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 15:11, buguser napisał:

> a to wie czy i do tej pory nie ''''wyzerują''''
> nam statusów

A dlaczego maja wyzerowac?



Ostatnio pojawiły się nieoficjalne informacje na temat nowego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 15:37, CzystyZysk napisał:

Ostatnio pojawiły się nieoficjalne informacje na temat nowego forum.


E...to pewnie plotki...ale zresztą po co tworzyć nowe forum ? Ja uważam, że te jest idealne :) Co do statusów też zastrzeżeń nie mam (w sensie ogólnego bycia i nazw). Chociaż gdybym to ja był adminem forum to pare rzeczy by tu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 15:37, CzystyZysk napisał:

> > a to wie czy i do tej pory nie ''''wyzerują''''
> > nam statusów
>
> A dlaczego maja wyzerowac?


Ostatnio pojawiły się nieoficjalne informacje na temat nowego forum.


Nic mi nie wiadomo na temat tych plotek. Podaj ich źródło (linki), albo będę bardzo zły na Ciebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 16:04, kowboj3 napisał:

Nic mi nie wiadomo na temat tych plotek. Podaj ich źródło (linki), albo będę bardzo zły na
Ciebie ;]



Poszukaj, na poprzednich stronach tego tematu. Mówię, że są to niepotwierdzone informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 16:07, CzystyZysk napisał:

Poszukaj, na poprzednich stronach tego tematu. Mówię, że są to niepotwierdzone informacje.


Bez obaw nowego forum nie będzie:) nie wiem po co ludziska tworzą takie plotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej wyglądał by przewodniczący :D Delegat pasuje do krótkich nickow. Ja wolę, jak pod moim nickiem, znajduje się większa ilość literek :D Jak byłe brygadzistą, wtedy było całkiem nieźle :-) A co do tego że mało osób poniżej brygadzisty widać ? Hm, jest parę wytłumaczeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 17:13, Stwór napisał:


Bez obaw nowego forum nie będzie:) nie wiem po co ludziska tworzą takie plotki:P



A to, że nowego forum nie będzie to z pewnością również nie potwierdzona informacja? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 17:13, Stwór napisał:

> Poszukaj, na poprzednich stronach tego tematu. Mówię, że są to niepotwierdzone informacje.


Bez obaw nowego forum nie będzie:) nie wiem po co ludziska tworzą takie plotki:P


Pewnie aby o czymś gadać. xD Plociuchy. :P

boduczek-> W każdej chwili można sobie pomarzyć o własnym tytule. ;] Wymyśli się kilka, a w przyszłości wykorzysta. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 17:39, mefiperes napisał:

boduczek-> W każdej chwili można sobie pomarzyć o własnym tytule. ;] Wymyśli się
kilka, a w przyszłości wykorzysta. ;]

No tak w końcu marzenia są dla ludzi :) Zresztą ja nikomu nie zabraniam marzyć, ja tylko mówię, że niektóre osoby ''''zbyt wcześnie'''' się nad tym zastanawiają :) Przecież od samego Sekretarza to pare miesięcy czekania a co dopiero będąc Delegatem czy Przewodniczącym :P W przyszłości mogą nam przyjść lepsze jak i gorsze pomysły :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 17:23, CzystyZysk napisał:

A to, że nowego forum nie będzie to z pewnością również nie potwierdzona informacja? ;>


Myśląc w ten sposób możemy wymyślać czy będzie gra Gothic 13? Bo przecież nie ma potwierdzonych informacji że takowej nie będzie:)
Plotkary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie interesują mnie potwierdzone informacje. Bo w internecie pełno jest niepotwierdzonych informacji, chociażby o tym, że Wentfoth Miller (aktor grający Michaela Scofielda w Prison Break) jest gejem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 19:31, Azreix napisał:

Wczoraj awansowałem, dzisiaj dopiero zauważyłem ;)


No to serdeczne gratulacje :) Teraz pilnie pracuj na Delegata :) Ale ostrzegam bo nie będzie łatwo. Przed Tobą jeszcze długa droga tak samo jak i przede mną :)

Pozdrawiam i życzę szybkiego awansu na wyższy status ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:32, Kukowsky napisał:

W końcu machina ruszyła. :)


"Ruszyła machina, już nic nie zatrzyma..." :):)
Wielkie gratulacje z okazji zdobycia ostatniego statusu. Kolejny dowód, że nawet z degradami można zajść wysoko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:09, CzystyZysk napisał:

Dlatego właśnie interesują mnie potwierdzone informacje.


Dla mnie to wygląda tak.. Nikt z CDP nawet nie bąkał na ten temat, więc i tematu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Czysty tak właściwie to dopiero teraz zauważyłem, że dołączyłeś do mojej grupy roboczej xD
Gratki dla Ciebie i dla Azreix''a, który o awansie dowiedział się z lekkim opóźnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się