poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 14:25, patrYX93 napisał:

[14:24] <irc.gram.pl!> patrYX93 dostał awans, super. (nowy status: Przewodniczący)
Tyle na ten temat :)

Serdeczne gratulacje! :) Witam w zacnym gronie Przewodniczących (:P) i życzę szybkiego awansu na Sekretarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:25, patrYX93 napisał:

[14:24] <irc.gram.pl!> patrYX93 dostał awans, super. (nowy status: Przewodniczący)

Tyle na ten temat :)


Kurde no następna osoba, która zwolniła miejsca na stołku delegata :)
Gratuluję panie Przewodniczący xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:25, patrYX93 napisał:

[14:24] <irc.gram.pl!> patrYX93 dostał awans, super. (nowy status: Przewodniczący)

Tyle na ten temat :)


Cóż... Pozostaje mi tylko pogratulować awansu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:25, patrYX93 napisał:

[14:24] <irc.gram.pl!> patrYX93 dostał awans, super. (nowy status: Przewodniczący)

Tyle na ten temat :)

No gratulacje :) Hehe od jakiegoś tygodnia zauważam dość duży wysyp awansów :) I nie tylko tych wysokich :D Może i mnie się w końcu poszczęści ? xD :) Życzę szybkiego awansu na Sekretarza (stanu :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej hej Magi Ty mi lepiej powiedz kto zastępuje nas na stanowisku wielkich delegatów? ;) Z tego co wiem to Boduczek awansował . Kto nimi rządzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:04, deih napisał:

Hej Hej hej Magi Ty mi lepiej powiedz kto zastępuje nas na stanowisku wielkich delegatów? ;)
Z tego co wiem to Boduczek awansował . Kto nimi rządzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:04, deih napisał:

Hej Hej hej Magi Ty mi lepiej powiedz kto zastępuje nas na stanowisku wielkich delegatów? ;)
Z tego co wiem to Boduczek awansował . Kto nimi rządzi? ;)

Hmm, nie mam pojęcia szczerze mówiąc :D Widzisz? Musisz dostać degrada i zająć się KDCNA ;)

PS. Przepraszam najmocniej za poprzedniego posta - durny enter się wcisnął podczas zmieniania podpisu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 15:09, Magwisienka napisał:

Hmm, nie mam pojęcia szczerze mówiąc :D Widzisz? Musisz dostać degrada i zająć się KDCNA ;)

A kto miał być najpierw? Ty z Liqiem :p. Nie tak się umawialiśmy ;].

Dnia 25.08.2007 o 15:09, Magwisienka napisał:

PS. Przepraszam najmocniej za poprzedniego posta - durny enter się wcisnął podczas zmieniania
podpisu :/

No to świadczy o tym , że jednak chcesz porządzić delegatami o kilka miesięcy dłużej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:25, patrYX93 napisał:

[14:24] <irc.gram.pl!> patrYX93 dostał awans, super. (nowy status: Przewodniczący)

Tyle na ten temat :)


Pati, nie będę wazelinował. Kiedyś Cię dogonię! :P Dobra, gratulacje wielkie, mi zostały jeszcze ze 2 miesiące _-_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:45, Vasilli napisał:

Wypada pogratulować;) Witamy w gronie przewodniczących:) ciekawe kiedy ja to grono opuszczę;P

Nawet nie będziesz wiedzieć kiedy staniesz na szczycie partii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 16:40, milten6 napisał:

Gratuluję, czuje, że niedługo przyjdzie czas na mnie :P.

Też tak myślę. Jeszcze troszkę se po spam i dostaniesz pare nowych literek pod nickiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, zastanowiłem się, że napis przewodniczący będzie mniej pasował do mojego, krótkiego nicku? I co ja teraz zrobię? ;(

A tak na poważnie, patrYX93 awansował po równych 4 miesiącach, a za 5 dni zbliża się rocznica (4 miesiąc :P) mojego delegatowania ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 16:56, milten6 napisał:

Nom, zastanowiłem się, że napis przewodniczący będzie mniej pasował do mojego, krótkiego nicku?
I co ja teraz zrobię? ;(

Przyzwyczaisz się ;] Ja mam sytuację całkowicie odwrotną i delegat przez pare dni mi strasznie nie pasował ale już to minęło.

Dnia 25.08.2007 o 16:56, milten6 napisał:

A tak na poważnie, patrYX93 awansował po równych 4 miesiącach, a za 5 dni zbliża się rocznica
(4 miesiąc :P) mojego delegatowania ^^.

No tak, ale napisał więcej postów choć jesteś dłużej więc można powiedzieć że dobre porównanie ;] Więc liczy się tylko czy posty które pisałeś były w odpowiednim czasie dodane. Mogłeś np być godzinke na forum i napisać 10 postów a zdobyć jeden punkt, ktos innym mógł napisać tyleż samo postów ale w odrębie paru godzin i punktów pare nazbierać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:11, Obi-wan Kenobii napisał:

No tak, ale napisał więcej postów choć jesteś dłużej więc można powiedzieć że dobre porównanie
;] Więc liczy się tylko czy posty które pisałeś były w odpowiednim czasie dodane. Mogłeś np
być godzinke na forum i napisać 10 postów a zdobyć jeden punkt, ktos innym mógł napisać tyleż
samo postów ale w odrębie paru godzin i punktów pare nazbierać ;]


Teoretycznie, piszę posty w większych odstępach czasu, więc nigdy nic nie wiadomo, ale skończmy ten OT, bo to trochę przepisywanie statystyk jest ;).

Btw. Kiedyś bardziej zależało mi na awansie, teraz już jakoś mniej, chyba zrozumiałem po co pisze się na forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ostatnio Kukowsky awansował na WT i zrobiła się mała luka w gronie sekretarzy. Nie na długo, bo ja ją zapełniłem. Prawdę mówiąc, to przewidywałem, że awansuję wtedy gdy Kuk to uczyni i się nie myliłem. Jakby nie było jestem o jeden stopień bliżej WT. :D
Tak prawdę mówiąc ostatnio po dodaniu każdego posta wchodziłem na GS''a sprawdzić czy nie awansowałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :) Troszkę to dziwnie wyglada ale nie narzekaj ;] Wiesz, długi nick, krótka ranga, długi adres ;]

Dnia 25.08.2007 o 17:40, Michał Raven napisał:

Tak prawdę mówiąc ostatnio po dodaniu każdego posta wchodziłem na GS''a sprawdzić czy nie awansowałem.
;)

Lol, a mówią że czym wyższy status się ma tym bardziej nie zależy na awansie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:40, Michał Raven napisał:

Tak, ostatnio Kukowsky awansował na WT i zrobiła się mała luka w gronie sekretarzy. Nie na
długo, bo ja ją zapełniłem.

W mgnieniu oka można by rzec ;)

Dnia 25.08.2007 o 17:40, Michał Raven napisał:

Prawdę mówiąc, to przewidywałem, że awansuję wtedy gdy Kuk to uczyni
i się nie myliłem. Jakby nie było jestem o jeden stopień bliżej WT. :D

Gratulacje, szczególnie że i ja dzisiaj awansowałem, czyli wychodzi na to, że tak jakby zwolniłeś miejsce dla mnie a ja awansowałem ;>

Dnia 25.08.2007 o 17:40, Michał Raven napisał:

Tak prawdę mówiąc ostatnio po dodaniu każdego posta wchodziłem na GS''a sprawdzić czy nie awansowałem.
;)

Mnie tam irc poinformował, to dobre źródło informacji, a jeszcze pogratuluje przy okazji ;P

BTW Ktoś na IRCu pochwalił się twoim awansem, więc jednak tutaj szybko się wieści roznoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się