poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 11:32, Deejay napisał:

chyba Cię nie rozumiem... Co ma usunięcie rang ujemnych do zwiększenia ilości modów...?

Ja tam polecam przeczytać jeszcze raz posta no-to-gramy z uwzględnieniem drugiego myślnika. ;)

Dnia 24.08.2007 o 11:32, Deejay napisał:

CzystyZysk

>Możesz opisać, swoje uczucia? ^^
Szczerzę? Najbardziej cieszę się z tego, że nie mam już Sekretarza pod nickiem i teraz już nie muszę dręczyć się patrząc na rangę pod swoim nickiem, bo mogą nią dowolnie manipulować, jednak jakiejś wielkiej radości nie ma, gdyż im dłużej się tu siedzi tym mniej zależy Ci na awansie. Kiedyś pamiętam jak się cieszyłem z awansu na przodownika lub brygadzistę, a teraz to po prostu taka miła wiadomość i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 11:41, Kukowsky napisał:

Szczerzę? /.../


Uważasz, że Sekretarz, to zły status, czy po prostu zbyt długo się go posiada pod nickiem?
A co do możliwości manipulacji, to popieram - bardzo ciekawa możliwość. Można się wyróżniać na forum.

I faktycznie - im dłużej jest się na forum, tym mniej zależy na awansie. Jak awansowałem na robotnika, to było coś a teraz na brygadzistę - po prostu awans, nic nadzwyczajnego. Zresztą, takie długie czekanie męczy i po czterech miesiącach oczekiwania na Sekretarza faktycznie może sie t znudzić i awans specjalnie nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kiedyś pamiętam jak się cieszyłem z awansu na przodownika lub brygadzistę, a teraz

Dnia 24.08.2007 o 11:41, Kukowsky napisał:

to po prostu taka miła wiadomość i nic więcej.


Dorastasz Kuk :D
Gratulacje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 11:32, Deejay napisał:

chyba Cię nie rozumiem... Co ma usunięcie rang ujemnych do zwiększenia ilości modów...?


Specjalnie ten fragment o ujemnych statusach usunąłem, żeby nie było niejasności, ale ty i tak się do niego odniosłeś ^_^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wypada mi tylko pogratulować. No i składam życzenia trwania na stanowisku, oby żadna rzepa nie była smaczniejsza od wielkich rzep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 24.08.2007 o 12:21, Budo napisał:

Dorastasz Kuk :D
Gratulacje ;]



Szczerze mówiąc, wydaje mi sie, że każdy tak ma. Kolejne awanse już tak nie cieszą, jak te pierwsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:57, El Kaczorro napisał:

gdybym miał taki wysoki status (a napewno będę), to bym sie nazwał: Kaczy Gramowicz



A nie Kaczor Donald ? :P

Ps. Gratuluję awansu. Heh, a z moich "obliczeń" wynikało, że awansujesz dopiero za tydzień. ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:57, El Kaczorro napisał:

gdybym miał taki wysoki status (a napewno będę), to bym sie nazwał: Kaczy Gramowicz

Fajne :D
Ja będę mieć "Delta Echa" albo coś koło tego xD

PS. Czy Ty nie byłeś robotnikem? :P wygląda na to, że awansowałeś :D Gratulacje!

---> Kukowsky
Użytkownik Cedricek przesyła gratulacje i pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 10:27, Obi-wan Kenobii napisał:

Lol, każdy WT ma orginalną rangę ;]

Tyle to i ja wiem, ale większość z nich jest taka... no jak by to powiedzieć... taka naturalna a ranga Kukowysyego jest taka ''''inna'''' :-)

A teraz nie rozumiem po co teraz (będąc np Delegatem itd. ) zastanawiacie się jak się nazwiecie :) Przecież to jeszcze bardzo daleka droga, a to wie czy i do tej pory nie ''''wyzerują'''' nam statusów :( Proponuje żyć obecnym statusem a jak przyjdzie WT to się wykazać i wtedy przemyśleć ''''co ja tutaj wpisze'''' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 15:07, boduczek napisał:

Tyle to i ja wiem, ale większość z nich jest taka... no jak by to powiedzieć... taka naturalna
a ranga Kukowysyego jest taka ''''inna'''' :-)

Też zauważyłam :P

Dnia 24.08.2007 o 15:07, boduczek napisał:

A teraz nie rozumiem po co teraz (będąc np Delegatem itd. ) zastanawiacie się jak się nazwiecie
:) Przecież to jeszcze bardzo daleka droga, a to wie czy i do tej pory nie ''''wyzerują''''
nam statusów :( Proponuje żyć obecnym statusem a jak przyjdzie WT to się wykazać i wtedy przemyśleć
''''co ja tutaj wpisze'''' ;)

W sumie to masz rację :P ja jestem nawet nie Delegatem... Przodownikiem... ech te marzenia o WT xD

PS. Awatar... zarąbisty xD

--> El Kaczorro
Zauważyłam... nie zauważyłem... jestem dziewczyną xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 15:09, mała16 napisał:

Też zauważyłam :P

No chociaż Ty :) Taki guru rzep... xD Ach... tylko pomyśleć ile mi jeszcze brakuje żeby móc sobie zmienić ;)

Dnia 24.08.2007 o 15:09, mała16 napisał:

W sumie to masz rację :P ja jestem nawet nie Delegatem... Przodownikiem... ech te marzenia
o WT xD

Ale nie masz się zupełnie czym przejmować ;) Każdy nik kiedyś był lub będzie :P Co do marzenia o WT to jedno z tych które może się spełnić przy odrobinie chęci i dobrej woli, z innymi jest już gorzej...

Dnia 24.08.2007 o 15:09, mała16 napisał:

PS. Awatar... zarąbisty xD

Cóż nie wiem co powiedzieć xD Albo wiem, mnie też się podoba :-D

buguser
Nie wiem, ale nie należy wykluczyć takiej możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się