poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 10:58, boduczek napisał:

Moje gratulację ;) Powiem Ci jednak szczerze, że nie ma jak Obywatel ...a wiesz czemu?
Hm? Nie? Dobra, powiem Ci... po prostu będąc Obywatelem dopiero zaczynasz swoją ''''podróż''''
po wyższy status. W przypadku takiego mojego Przewodniczącego to każdy dzień przybliża
mnie do końca, i to jest najbardziej smutne w tym wszystkim... :(


A ja właśnie im wyżej sięgam statusem tym bardziej się z tego cieszę. Coraz bliżej do WT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 10:58, boduczek napisał:

Moje gratulację ;) Powiem Ci jednak szczerze, że nie ma jak Obywatel ...a wiesz czemu?
Hm? Nie? Dobra, powiem Ci... po prostu będąc Obywatelem dopiero zaczynasz swoją ''''podróż''''
po wyższy status. W przypadku takiego mojego Przewodniczącego to każdy dzień przybliża
mnie do końca, i to jest najbardziej smutne w tym wszystkim... :(

Tu nie ma końca, chyba, że dla ciebie . Ja będę nadal bywał na forum od czasu do czasu nawet gdy zdobędę najwyższy stopień własno tytułowca. Ale do tego mam jeszcze daleko, jak na razie cieszę się delegatem, choć powoli mi się już nudzi. Powodzenia do stopnia własno tytułowca :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 11:18, sprite39 napisał:

A ja właśnie im wyżej sięgam statusem tym bardziej się z tego cieszę. Coraz bliżej do
WT.


Powiem szczerze, że czym jesteś wyżej tym bardzie przestaje zależeć Tobie na statusie mi to już obojetne czy awansuję czy nie ;) Ale miło by było dojść do ostatniego statusu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:21, wdowiakm napisał:

Powiem szczerze, że czym jesteś wyżej tym bardzie przestaje zależeć Tobie na statusie
mi to już obojetne czy awansuję czy nie ;) Ale miło by było dojść do ostatniego statusu
;)

To tak jak mi i większości gramowiczów. Ja np jestem brygadzistą, a awansowanie mnie nudzi :P W końcu trzeba pamiętać, że tu nie chodzi tylko o WT, ale żeby sobie popisać ;)


PS : Znowu powróciłem po małej przerwie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:21, wdowiakm napisał:

Powiem szczerze, że czym jesteś wyżej tym bardzie przestaje zależeć Tobie na statusie
mi to już obojetne czy awansuję czy nie ;) Ale miło by było dojść do ostatniego statusu

Sam sobie przeczysz XD Nie no jak dla mnie to to jest tak, że Dla Każdego Coś Miłego, innymi słowy każdy inaczej na awanse reaguje :-) Ja w sumie też się Bardzo statusem nie przejmuje, ale fajnie by było w końcu awansować na WT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:31, Hubi Koshi napisał:

Sam sobie przeczysz XD Nie no jak dla mnie to to jest tak, że Dla Każdego Coś Miłego,
innymi słowy każdy inaczej na awanse reaguje :-) Ja w sumie też się Bardzo statusem nie
przejmuje, ale fajnie by było w końcu awansować na WT


Jakby mi zależało to bym tu był non stop bez względu na wszystko bym szukał połączenia z internetem by tylko pisać na forum a jak widać od kilku miesięcy troszkę zaniedbałem forum. Szczerze to zbyt nie tęsknię nawet się zastanawiałem czy czasem nie odejść z forum ale pewna osoba wybiła mi to z głowy :) W lipcu biorę się za odrabianie strat ;) Ale nie chodzi o szybkie awansowanie tylko o powrót do was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:40, wdowiakm napisał:

Szczerze to zbyt nie tęsknię nawet się zastanawiałem czy czasem nie odejść z forum
ale pewna osoba wybiła mi to z głowy :)

Jak tą osobę kiedyś spotkam to postawię Piwo :-)

Dnia 16.02.2008 o 12:40, wdowiakm napisał:

W lipcu biorę się za odrabianie strat ;) Ale
nie chodzi o szybkie awansowanie tylko o powrót do was ;)

Taaak Taaak tak sobie wmawiaj XD Nie no tak an serio to i ja szczerze mówiąc nie za bardzo się staram żeby awansować ^^; Ot napiszę parę postów w swoich ulubionych tematach (głównie o M&A i to by było tyle mojego uczestnictwa na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie chodzi o szybkie awansowanie tylko o powrót do was ;)
Taaa jasne :P Wierzymy oczywiście ;P Z forum nie wolno odchodzić, to jest niewybaczalne! Hubi Koshi ma racje: wmawiasz sobie :) Co do mojego awansu to myślę, że już niedługo, ale specjalnie się nie nastawiam. Też zaniedbywałam forum i pisałam bardzo niewiele.
____
@@@Hubi Koshi

> Jak tą osobę kiedyś spotkam to postawię Piwo :-)
To ja to ja! To co z tym piwem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:21, wdowiakm napisał:

Powiem szczerze, że czym jesteś wyżej tym bardzie przestaje zależeć Tobie na statusie
mi to już obojetne czy awansuję czy nie ;) Ale miło by było dojść do ostatniego statusu
;)


Z pewnością ;)
Ale faktycznie, im wyższy ma się status tym mniej nam zależy na następnym. Jak dotrę do Delegata to sobie trochę odpocznę i pogram. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ja :D Pamiętam jak byłem przodownikiem i awansowałem na brygadę wtedy zrobiłem sobie parę tygodniową przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:50, sprite39 napisał:

Ale faktycznie, im wyższy ma się status tym mniej nam zależy na następnym. Jak dotrę
do Delegata to sobie trochę odpocznę i pogram. ;)

Odpoczniesz? Od czego tu odpoczywać? No chyba,że traktujesz udzielanie się na forum i zdobywanie rang jako pracę albo obywatelski obowiązek :) Ja traktuję to jako przyjemność,odpoczynek od bardziej ważnych spraw,więc nie widzę potrzeby w odpoczywaniu od odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:49, mała16 napisał:

To ja to ja! To co z tym piwem? :D

A gdzie mieszkasz bo mogą być problemy ze spotkaniem się XD Zresztą... wciągnę cię do swojego Koledżu do swojej grupy, kumpel ma przykazane żeby całej grupie piwo postawić bo poparliśmy wniosek żeby dostał 5 z jednego przedmiotu, ty dostaniesz piwo, ja zaoszczędzę, normalnie same plusy XD Hmm.... wychodzi na to że znowu niepełnoletnią osóbkę demoralizuje XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 10:24, wdowiakm napisał:

Kurde tyle czasu nie mnie było


No właśnie do roboty panie sekretarzu:) go go go:)

Dnia 16.02.2008 o 10:24, wdowiakm napisał:

Spóźnione ale szczere gratulacje ;)


A dziękuję tego nigdy za dużo bo lubię być próżny:)

Alexei Kaumanavardze A ty co z tym "Stwór mode on/off":P Przestań bo jak nie to naśle na ciebie Ninja Sebke, a on ci da do wiwatu!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 13:24, Hubi Koshi napisał:

Hmm.... wychodzi na to że znowu niepełnoletnią osóbkę demoralizuje

No właśnie jak tak w ogóle można XD A mieszkam w Krakowie :P
___
@@@Mati285
A Ty sie już tak nie mądrzysz :P Awansował na Przewodniczącego i już mądrościami sypie. Ech... forum zmienia ludzi xD

Co do robienia sobie przerw po awansie to ja tego nie czynię raczej. Po prostu piszę jak pisałam. Ostatnio pisałam mniej i rzadziej, ale cóż... nie ma gdzie pisać, szkoła, spanie... życie jest trudne jak doba ma tylko 24 h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 13:35, mała16 napisał:

@@@Mati285
A Ty sie już tak nie mądrzysz :P Awansował na Przewodniczącego i już mądrościami sypie.

Tja. Aż się boję co będzie jak dojdę do WT. Jeszcze nie daj Bóg zacznę filozofować albo co ;D

Dnia 16.02.2008 o 13:35, mała16 napisał:

Ech... forum zmienia ludzi xD

Co? Kogo zmienia? <patrzy w lustro> Nie, dalej ta sama facjata ;)

Dnia 16.02.2008 o 13:35, mała16 napisał:

Co do robienia sobie przerw po awansie to ja tego nie czynię raczej. Po prostu piszę
jak pisałam. Ostatnio pisałam mniej i rzadziej, ale cóż... nie ma gdzie pisać, szkoła,
spanie... życie jest trudne jak doba ma tylko 24 h :D

Hmm proponuję zrezygnować z tego ostatniego,wtedy będzie czas na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 11:13, olki77 napisał:

Zawszę można założyć 2 konto i piąć się po szczeblach w górę od nowa ;) Nic prostszego

No ale ja tutaj prawię o uczciwości, a Ty wyskakujesz z dwoma kontami :P To nie fair, poza tym modkowie Cię widzą, i nie można się wyżyć, ani nic... ;P

sprite39
Zaprawdę powiadam Ci, to Ci minie prędzej aniżeli się tego spodziewasz ;P Potem (czyt. mając WT ) nie możesz już awansować i to jest IMO najbardziej uciążliwe. Jednak wtedy już nie ma pisania dla statusu ;]

Dominik000
A co, Ty myślisz, że ja jak bym miał (bo to na razie only dream ;D ) WT to przestanę pisać? ;> Never ;) Dzięki, powodzenie się przyda, bo teraz mam okres ,w którym 99% userów marudzi o awans xD Tobie też powodzenia do stopnia Przewodniczącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 13:26, Stwór napisał:

Alexei Kaumanavardze A ty co z tym "Stwór mode on/off":P Przestań bo jak nie
to naśle na ciebie Ninja Sebke, a on ci da do wiwatu!!!:)


Ktoś musi Cie zastąpić;PP

<STWÓR MODE ON> A jak już dorobię się WT (czyli wg. moich przeliczeń jakieś 8 miesięcy) oddam zaszczytną funkcję mał... znaczy zastępowania Stwora w inne ręce <STWÓR MODE OFF>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś "W przypadku takiego mojego Przewodniczącego to każdy dzień przybliża mnie do końca" . No i ja to zrozumiałem tak, że gdy już zostaniesz WT to to dla ciebie będzie koniec. Czyli zrozumiałem to w ten sposób, że jak zostaniesz WT to przestaniesz być na forum. Ale teraz napisałeś, że jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 15:10, boduczek napisał:

sprite39
Zaprawdę powiadam Ci, to Ci minie prędzej aniżeli się tego spodziewasz ;P Potem (czyt.
mając WT ) nie możesz już awansować i to jest IMO najbardziej uciążliwe. Jednak wtedy
już nie ma pisania dla statusu ;]


No, formalnie WT awansować wyżej nie może. Ale w pewnym sensie to tak - możesz nie tylko ustawić odpowiadający Tobie tytuł ale także zmieniać go kiedy tylko chcesz. Nie mówię, żeby zmieniać go codziennie ale co kilka miesięcy... czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to malutkie nieporozumienie między nami ;) Pisząc o końcu miałem na myśli to, że już nie będę miał możliwości awansu. No chyba, że w dół, ale to nie do końca awans ;P Gdyby myślał o odejściu z forum użyłbym tego słowa w tamtym poście ;]

sprite39
To prawda, aczkolwiek istnieje nikłe prawdopodobieństwo zostania modem lub kimś z CDP ;) To już moim zdaniem tylko dodatek. Zauważ, że są na forum userzy z WT ,który ciągle jest taki sam - i to mi się podoba. Ale są również tacy ,którzy zmieniają go w zależności od humoru. Samo zmienianie nie ma w sobie nic złego, ale trzeba jeszcze robić to z głową i umiarem. Nie dla ,że tak powiem ''''szpanu'''' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się