poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2008 o 16:30, Stwór napisał:

Adham Miejsce zwolnił.. Hmmm a co mi dasz za stołek?:)

Hm, poprzedni stołek, dozgonną wdzięczność, może coś tam jeszcze. ;-)

Dnia 14.02.2008 o 16:30, Stwór napisał:

A teraz pierwsze skąd przewidziałem kiedy awansuję:

Skoro taki jasnowidz z Ciebie to powiedz kiedy ja awansuję, z moim tempem pisania. ;D

Dnia 14.02.2008 o 16:30, Stwór napisał:

A ja mam, a wy nie:P ne ne ne ne:):):) hihi

Grrr... Nieładnie się tak naśmiewać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 02:11, Stwór napisał:

Teraz możecie mi gratulować i złożyć należną mi daninę jakoż że władca nadszedł:)

No proszę, a nie wierzyłem :-) czyli wygląda na to, że po wbiciu na Sekretarze klątwa definitywnie odeszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:35, Adham napisał:

Hm, poprzedni stołek, dozgonną wdzięczność, może coś tam jeszcze. ;-)


mnie interesuje to "coś tam jeszcze":)

Dnia 14.02.2008 o 16:35, Adham napisał:

Skoro taki jasnowidz z Ciebie to powiedz kiedy ja awansuję, z moim tempem pisania. ;D


To nie takie proste:) Samo przewidywanie nic nie da bo nie wiem jak piszesz i jak będziesz pisał. Ja wiedziałem jak będę pisał też przewidziałem kiedy:) Wiedziałem jak będę pisał i domyśliłem się jak pisać:). A ciebie od tak sobie nie da rady bo ja wiem jak i ile będziesz pisał za 2 miesiące?:)

Prince07 Klątwę wyzbyłem się kilka miesięcy temu:) Teraz na innych nieszczęśników poluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 17:02, Stwór napisał:

mnie interesuje to "coś tam jeszcze":)

Hm, ale tu mam problem i musiałbym coś wymyślić. ;) Jak za parę latek dotrę do ''pełnoletności'' i się spotkamy na zjeździe, to Ci piwo kupię. ;)

Dnia 14.02.2008 o 17:02, Stwór napisał:

To nie takie proste:)

Ta, każda wymówka dobra, nie? ;) Ogólnie staram się pisać, a że różnie to wychodzi... ;-) Mam nadzieję, że do końca miesiąca będzie Sekretarz. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 17:09, Adham napisał:

to Ci piwo kupię. ;)


Jedno? Pffff:)

Dnia 14.02.2008 o 17:09, Adham napisał:

;-) Mam nadzieję, że do końca miesiąca będzie Sekretarz. :]


Tak "luknełem" w statsy i nie chce martwić, ale to może ci się nie udać. Rzekłbym że nawet jeszcze brakuje ci więcej więcej niż ci się wydaje. Ale zawsze mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 17:09, Adham napisał:

Ta, każda wymówka dobra, nie? ;) Ogólnie staram się pisać, a że różnie to wychodzi...
;-) Mam nadzieję, że do końca miesiąca będzie Sekretarz. :]

Oj, nie wydaję mi się. Za mało masz jeszcze postów, skutkiem czego, nawet jak byś regularnie pisał to odpowiedniej ilości punktów jeszcze nie nazbierałeś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:30, Stwór napisał:

hihi ale się was tutaj nazbierało spamujących wykorzystując mój awans:P :P Buhahaha:)
/.../


Stworek, może to była recepta na awans? Przy Sekretarzu za dużo nie narzekałeś, siedziałeś cicho i w miarę szybko, bezboleśnie przyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Parę dni temu mi gratulowałeś przewodniczącego teraz ja jestem zmuszony pogratulować Tobie. Więc robię to tu i teraz ---> Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 17:16, Klimos napisał:

Stworek, może to była recepta na awans?


Ja wiedziałem jak pisać:P I wiedziałem że będę pisał. Na Przewodniczącym miałem za dużo przerw w pisaniu.
Ja nie narzekałem:P

YahooPL No patrzm a myślałem że od kompa się nie oderwie:) Dziękuję!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczynię się do spamowania i załączam tu Serdeczne Gratulacjone ze względu twojego awansu społecznego ;p Jak to jest mieć własny tytuł ?? ;d A władca otchłani to kojarzy mi się z warcraftem the frozen throne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się, mówisz tak, bo napisałem tylko o jednym piwie. ;)
Po za tym, to ja w zasadzie chyba już przestałem patrzeć na ten status. Po prostu po oczekiwaniu nie zwracam już uwagi na to. :) A jak się przypatrzeć, to ten Przewodniczący ładnie wygląda. ;) Ale wszystko wygląda lepiej z dobrym awatarem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:30, Stwór napisał:

A teraz pierwsze skąd przewidziałem kiedy awansuję:
otóż uważnie obserwowałem jak inni awansują, ile piszą, jak piszą i doszedłem do własnych
ciach


Hm, nie powiem że sam pomysł na rozpracowanie systemu ciekawy :)
Poszedłem teraz za Twoim śladem i wyszło mi, że trafienie kiedy awansuje się na Sekretarza będzie bardzo trudnym zadaniem, gdyż rozbieżności są dość duże. Niektórzy awansowali w 4 miesiące, a niektórzy w 8 miesięcy, jednakże Ci pierwsi dość dużo pisali. Ja piszę tak średnio (12 postów / dzień), a więc może w przyszłym miesiącu czeka mnie awans. Osobiście mi się nie śpieszy, bo ranga Przewodniczącego też jest fajna no i zbytnio nie przywiązuje wagi do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 17:31, Stwór napisał:

YahooPL No patrzm a myślałem że od kompa się nie oderwie:) Dziękuję!:)


W przerwie między grami musiałem coś "spamnąć" więc pomyslałem, że gratulację będą w sam raz :D

Co do tego statusu co ustawiłeś to dręczy mnie pytanie czy zaczerpnąłeś to z Obliviona czy pomyślałeś, że to po prostu dobry tekst, który wieje grozą i wszelkiego typu obywatele bedą pierzchac w strachu gdy objawisz im Swe oblicze ???

Co ciekawe na gramsajcie nie pisało mi że masz status +1 a jak do tej pory było to moje główne źródło informacji o awansach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:08, Dominik000 napisał:


> No to kiedy będzie ten mój upragniony WT... A droga przede mną daleka:(((
>
> A i wcale mi nie zależy na tytułach:D
Najpierw się pytasz kiedy będziesz WT a następnie piszesz, że ci nie zależy. Wszystko
się wydało :) A jeśli chodzi o mnie to cieszę się na widok nowego stopnia ale nie jest
to wielka radość.


Ale to właśnie jest sposób na WT. Marudź ile wlezie, byleby z przerwami, bo 12 pkt za darmo nie dostaniesz:PPP

Stwór --> Z tego co wiem jak na razie jestem... pierwszy??:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się