poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2008 o 21:50, YahooPL napisał:

Cóż więc innego mogłoby rządzić tym systemem ??? :P


pewnikiem zapgrejdowany system z forum cdp.info, ale chodzi mi tylko, że nigdy pewności nie ma :P ot takie upodobanie, do czepiania się :P
i pamiętaj, SPAM is POWER! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 21:50, YahooPL napisał:

> tego nie wiesz na 100%. tego nikt z nas nie wie na pewno... :p

Mimo, że nie mam żadnego oficjalnego potwierdzenia jestem pewien, że tak właśnie działa
ten system. Nieraz już na własnych oczach mi sie sprawdzał, że pisałem jakiś post po
równej godzinie i akurat awans wpadał. Poza tym z tego co już zauważyłeś pewnie, spamowanie
na tym forum również nie wpływa na status. Cóż więc innego mogłoby rządzić tym systemem
??? :P



może losują, tak jak w totolotku xD<lol2> i na kogo wypadnie ten dostaje awans :D
a te punkty to tylko taka podkucha jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba czasu i postow na awans na Przewodniczacego? Bo czekam juz od listopada i mysle ze to juz pora... (tzn. nie czekam i sie patrze tylko dosc aktywnie czekam, piszac posty :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile i w jakich odstępach czasowych piszesz....ale gdzieś tak koło 4 miesięcy. Ja na sekretarza czekam od....lutego? A średnia podobno to 6 miesięcy. To zależy to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram sie nie pisac za duzo, ale tez nie za malo. Czesto tez jest tak, ze napisze kilka postow, odchodze od kompa i potem znowu bazgrze. Wiec te "punkty" powinienem prawie codziennie 4 zdobywac. A 5 miesiac juz puka do drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:10, fifomaniak napisał:

Staram sie nie pisac za duzo, ale tez nie za malo. Czesto tez jest tak, ze napisze kilka
postow, odchodze od kompa i potem znowu bazgrze. Wiec te "punkty" powinienem prawie codziennie
4 zdobywac. A 5 miesiac juz puka do drzwi :)

Spokojnie doczekasz się przewodniczącego :P Już Ci się znudziła ta delegatura? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:14, deih napisał:

No to powiem Ci - możesz spodziewać się przewodniczącego do końca tego miesiąca.


A wiesz może ile na brygadzistę??
bo do przodownika w tydzień niecały dobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 22:20, mati591 napisał:

A wiesz może ile na brygadzistę??

2,5 miesiąca? Przeważnie z każdą kolejną rangą mnożnik x2 ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:23, deih napisał:


> A wiesz może ile na brygadzistę??
2,5 miesiąca?


o.O długo gzz;/
ale przeżyję;p
>Przeważnie z każdą kolejną rangą mnożnik x2 ^^.
ehh gdyby to tak było to ost. poziom byś wbijał z 3lata?
chyba jakoś inaczej przeliczane to jest...''może tylko niższe stopnie są mnożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, tak jakas odmiane bym chcial przy moim nicku zobaczyc :D Tylko boje sie tego, ze potem nastepne 6 miechow trzba bedzie czekac :P Ale Przewodniczacy, to juz bedzie cos :) Bez zadnego degrada i praktycznie bez spamu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 21:59, mati591 napisał:

może losują, tak jak w totolotku xD<lol2> i na kogo wypadnie ten dostaje awans :D


Tak głupiego wytłumaczenia jeszcze nie słyszałem ale po emotikonach domyślam się, że to był żart :)

Dnia 09.03.2008 o 21:59, mati591 napisał:

a te punkty to tylko taka podkucha jest :D


Jak już to "podpucha". Poza tym nie wiem czemu wszyscy się dopatrują w tym jakiś teorii spiskowych itd.

fifomaniak ----> Pomnóż sobie czas oczekiwania na delegata przez dwa to się dowiesz ile trzeba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2008 o 06:52, YahooPL napisał:

fifomaniak ----> Pomnóż sobie czas oczekiwania na delegata przez dwa to się
dowiesz ile trzeba ...


To policz sobie ile czasu trzeba na własny tytuł gdyby rangi dawane były tak jak deih powiedział;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 08:52, mati591 napisał:

To policz sobie ile czasu trzeba na własny tytuł gdyby rangi dawane były tak jak deih
powiedział;p


Ja odnisłem właśnie wrażenie, że dwa razy dłużej się czeka za każdym razem a teraz jak sobie policzyłem niektóre rzeczy to ozbaczyłem, że trzeba mniej więcej napisać 200 do 400 postów więcej niż do poprzedniej rangi. Przynajmniej tak jest w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, choć jak dla mnie to nie chyba nie ma jakieś reguły od której zależą awanse. Po prostu swoje trzeba odczekać / napisać a awans sam przyjdzie sam nie wiesz kiedy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:07, YahooPL napisał:

Ja odnisłem właśnie wrażenie, że dwa razy dłużej się czeka za każdym razem a teraz jak
sobie policzyłem niektóre rzeczy to ozbaczyłem, że trzeba mniej więcej napisać 200 do
400 postów więcej niż do poprzedniej rangi. Przynajmniej tak jest w moim przypadku...

No nie koniecznie. W twoim może i tak ale widziałem u różnych gramowiczów ,że pisali 200 postów na przewodniczącym a potem jakimś cudem napisali około 150 może i mniej i mieli Brygadzistę. A z Brygadzisty mieli znowu 200 i wpadł im Delegat. To chyba raczej różnie jest to liczone w innych przypadkach niż twoim :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:36, mlynar911 napisał:

No nie koniecznie. W twoim może i tak ale widziałem u różnych gramowiczów ,że pisali
200 postów na przewodniczącym a potem jakimś cudem napisali około 150 może i mniej i
mieli Brygadzistę. A z Brygadzisty mieli znowu 200 i wpadł im Delegat. To chyba raczej
różnie jest to liczone w innych przypadkach niż twoim :]

Trąbicie o tym systemie, a wychodzi na to, że wcale go nie znacie ;P. Każdy pisze inaczej i równomierność każdy wykształca swoją własną. Przypuśćmy, że podczas awansu z Przodownika na Brygadzistę w ciągu godziny będzie się pisać ze 3-4 posty, a np. przy kolejnym po 1-2. W takim przypadku ilość postów na obu stopniach będzie do siebie bardzo zbliżona, ale i tak więcej czasu zajmie awans na Delegata.
Prościej się już nie da ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo pisali raz na godzine z zegarem w ręku....Ludzie nie ma się po co kłócić sprawa jest prosta: Nie ma określonej ilości w jednym przypadku może być tyle a w drugim tyle i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:47, deih napisał:

Bo pisali raz na godzine z zegarem w ręku....Ludzie nie ma się po co kłócić sprawa jest
prosta: Nie ma określonej ilości w jednym przypadku może być tyle a w drugim tyle i koniec.

To tylko o jedną sprawe zapytam. Jak to możliwe ,że ktoś napisał(na prawdę nie pamiętam kto. A to jest 100% prawda) jednego posta będąc Brygadzistą i awansował na Delegata?? Czy jakaś inna ranga mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się