poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Wiesz przecież , że takich błędów jest od groma wcześniej się już pojawiały a jako przewo powinieneś to wiedzieć ;].To chyba dla Ciebie oczywiste ... (nie naaabijjjaj postów :D) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 13:04, gothicsheep napisał:

http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=155049 - może mi ktoś wyjaśnić, jakim cudem
napisał on tylko 1 post na Brygadziście :P?


To nie jest pojedynczy przypadek, takich użytkowników jest więcej chociażby ten kolega http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=38334 , dziwnym trafem akurat na Brygadziście dzieją się takie dziwne rzeczy...
Oj, trochę zbugowane te statystyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 14:07, deih napisał:

Wiesz przecież , że takich błędów jest od groma wcześniej się już pojawiały a jako przewo
powinieneś to wiedzieć ;].To chyba dla Ciebie oczywiste ... (nie naaabijjjaj postów :D)
.

Od groma ;)? Prócz przypadku Buda i Kuka oraz tego, którego dzisiaj wyczaiłem, innych podobnych incydentów nie znałem/nie znam. No, ale skoro tyle ich było, to zapewne mnie oświecisz ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj sobie wcześniejsze strony to na pewno parę dodatkowych znajdziesz. Podczas Twojego pobytu tutaj natknąłeś się na więcej niż te wspomniane przez Ciebie. Oczywiście jeśli byłeś w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie ^^ ( aha parę to nie w dosłownym znaczeniu...takie cuś może się zdarzyć raz na 100 stron? :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 14:22, deih napisał:

Pooglądaj sobie wcześniejsze strony to na pewno parę dodatkowych znajdziesz. Podczas
Twojego pobytu tutaj natknąłeś się na więcej niż te wspomniane przez Ciebie. Oczywiście
jeśli byłeś w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie ^^ ( aha parę to nie w dosłownym
znaczeniu...takie cuś może się zdarzyć raz na 100 stron? :) ).

Wiesz, od dłuższego czasu mam ten wątek podpięty i jestem raczej na bieżąco z każdym nowym postem ;). I w przeciągu tego czasu żadne podobne "sensację" mi się między oczami nie przewinęły, o ile się nie mylę ;P. No, ale nadal czekam na to oświecenie ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 15:22, przemas15 napisał:

Jest znowu awansowałem jestem już Robotnikiem he .

Awans na robotnika nie jest żadnym znaczącym osiągnięciem, zwłaszcza wypowiadając się w tematach xxx czy nie xxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 15:28, AdamJam napisał:

> Jest znowu awansowałem jestem już Robotnikiem he .
Awans na robotnika nie jest żadnym znaczącym osiągnięciem, zwłaszcza wypowiadając się
w tematach xxx czy nie xxx.

Dla niego chyba jest bo jak się jest wywrotowcem to każdy awans to pozytywny akcent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstałem dzisiaj dość wcześnie rano - około godziny 8:30.
Wyjrzałem za okno i strasznie się zdziwiłem - wszędzie biało, a drzewa uginają się pod ciężarem śniegu. Czym prędzej wziąłem aparat i od razu poszedłem na dwór robić zdjęcia. Przychodzę do domu, patrzę - 135 zdjęć. Nieźle! Większość się udała, tak więc byłem zadowolony. Gadam z kilkoma osobami na Gadu Gadu, przeglądam newsy na Gramie. Próbuję wejść na IRC, ale wyskakuje mi błąd. Pytam się Sianera, czy działa - mówi że tak. Mam problemy z odpaleniem Chat Zilli, proszę Mr.M o pomoc - na szczęście ona skutkuje, za co jestem mu wdzięczny.
Wchodzę na IRC, a tu nagle pojawia się taka wiadomość: "gothicsheep> master_matrox: przed chwila zczailem wlasnie w statach, ze awansowales ;p".
Tak Panie i Panowie - wreszcie mam Sekretarza! :) Szczerze mówiąc przypuszczałem, że dostanę go właśnie w marcu. To będzie bardzo fajny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 10:53, master matrox napisał:

Wchodzę na IRC, a tu nagle pojawia się taka wiadomość: "gothicsheep> master_matrox:
przed chwila zczailem wlasnie w statach, ze awansowales ;p".

E, no, graty ;). A co za uświadomienie dostanę ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 10:53, master matrox napisał:

/ciach/


O proszę duże gratulacje. Może i ja pod koniec roku dołączę do tego zacnego grona ;]... A co do śniegu to u mnie właśnie się też dopiero zima zaczyna. Wczoraj zaczęło padać i do teraz nie może przestać. Tyle, że ciepło i wszystko topnieje. No, ale takie już uroki mamy tu na zachodzie. Pierwszy śnieg w tym roku ;]

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulację dla master matroxa i dla Liqida ;/ Niestety chłopak dobił do swego i mnie wyprzedził , lecz siedzę mu na ogonie zobaczymy jak to będzie z WT ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - dziękuje wszystkim :)
Po drugie - odpowiedzi:

@Doktor14
Zauważyłem, że awans na Sekretarza zajmuje około 5-7 miesięcy, popatrz na statystyki jak to u innych wygląda.

@Bratek196
Cierpliwość popłaca :)

@Sephirath

I przed ostatni przed konsulem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się