poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Hmm... Temat o płcioznaczkach tylko i wyłącznie upierdliwością swoje zdziałał. To co, rozkręcamy jakąś akcyjkę? :>

Poza tym można by to u Ciebie rozwiązać tak jak teraz Hulki mają - u góry "Moderator" a nizej zamiast CDP Localisation Center albo coś twoje WT. Miejsce jest, skrypt też ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:43, Budo napisał:

Troche walcze o wt oprocz czerwonego tytulu moderator, ale poki co to bezskutecznie,
boli mnie to ze nie moge sobie wt ustawic :(

Coś za coś :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta sama no , ale :P....przez wakację się nic nie pisało a przez następne miesiące po 30 postów teraz ma to swoje skutki. Sądzę , że ten albo następny miesiąc będzie uwocował w awans :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:49, deih napisał:

Nie wiem czy ta sama no , ale :P....przez wakację się nic nie pisało a przez następne
miesiące po 30 postów teraz ma to swoje skutki. Sądzę , że ten albo następny miesiąc
będzie uwocował w awans :).


Też tak mówiłem luty na pewno będzie awans :) A tam kiedyś przyjdzie , mam nadzieje że doczekam , żeby mi gram.pl Reseta nie zrobiło znienacka :D Jakoś weny do pisania nie mam :) A na gram.pl cały czas siedzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za gratulacje :)

Dnia 05.03.2008 o 16:08, Magwisienka napisał:

>/.../
Gratuluję matrox! :) Właśnie zostawiłeś za sobą najładniejszy status na forum, cieszysz


Cóż, Przewodniczący ładnie wyglądał, ale Sekretarz też fajny jest :)

@ Laska-z-Polski
No, z rok pewnie poczekam sobie na WT :) Mi tam się nie śpieszy.

@ Sand Wraith
Zależy ile i w jakich odstępach czasowych piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma degradów za nic. Jak chcesz to się dopisz do wątku "kącik zdegradowanych" - Budo przecież Ci napisał za co dostałeś co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:07, DanekZiom napisał:

Dostałem degrada za nic z przodownika na robotnika.


Dostałeś za coś:
1. Dopisywanie się do tematu który istnieje.
2. Podwójne posty przy możliwości edycji.

Lepiej nie pomstuj na modków bo oni tu też zaglądają jak widać wyżej... :) i to akurat TEN który dał Ci tego degrada :)

Na przyszłość radzę edytować posty jeśli możesz a nie pisać nowe. To się nazywa ignorowanie regulaminu :) czytanie przypiętego regulaminu w każdym temacie z osobna też nie zaszkodzi :)
Pozdrawiam i życzę trochę więcej zdrowego rozsądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:07, DanekZiom napisał:

Dostałem degrada za nic z przodownika na robotnika.

Pewnie za nadmierne spamowanie... Ale jak nie wiesz to radzę to uregulować z moderatorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:18, mlynar911 napisał:

> Dostałem degrada za nic z przodownika na robotnika.
Pewnie za nadmierne spamowanie... Ale jak nie wiesz to radzę to uregulować z moderatorami
;)

To dostane drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:21, KŁEJK napisał:

Jak wyjaśnisz to polubownie ( o ile jest co wyjaśniać ) a nie bluzgając na lewo i prawo
to degrad Ci nie grozi...


No racja...

Gufs
Wiesz, co do tych tematów to zależy to również od nastawienia niektórych modków do tematu... Jak któryś bardzo by się czymś interesował to odczuje to bardziej niż inny, który nie ma z tym związku, tak myślę...

P.S. Modki to też ludzie, też czują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa tam wiesz jak będę pisał tak jak teraz to nie ma problemu tylko codziennie po kilka pościków i się uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś chyba ma problem z percepcją w poście "Proszę nie przepisywać statystyk na forum albo liczyć się z degradem." - jak to? nie liczyć się z degradem? No cóż, jak pisać bezsensowne posty, to raczej z nim powinno się liczyć, jeżeli rozumiecie co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 11:36, Wintesun napisał:

ktoś chyba ma problem z percepcją w poście "Proszę nie przepisywać statystyk na forum
albo liczyć się z degradem." - jak to? nie liczyć się z degradem? No cóż, jak pisać bezsensowne
posty, to raczej z nim powinno się liczyć, jeżeli rozumiecie co mam na myśli.


A mi się wydaje, że z jego percepcją jest wszystko ok. Tam jest napisane, żeby liczyć się z degradem, jeżeli będzie się statystyki przepisywać, a nie - nie liczyć się z degradem. Myślę, że po prostu nie uważnie przeczytałeś. Albo naprawdę nie rozumiem ;]

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 18:06, Doktor14 napisał:

A mi się wydaje, że z jego percepcją jest wszystko ok. Tam jest napisane, żeby liczyć
się z degradem, jeżeli będzie się statystyki przepisywać, a nie - nie liczyć się z degradem.
Myślę, że po prostu nie uważnie przeczytałeś. Albo naprawdę nie rozumiem ;]


Jakoś nigdy nie miałem wątpliwości co przesłania jakie niesie ze sobą to zdanie. Miałem wątpliwości co do sensowności tego rozporządzenia i jakoś nigdy nie zrozumiałem "po co?". Poza tym czy ktoś naprawdę czyta te przypięte posty ??? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 09:11, YahooPL napisał:

Jakoś nigdy nie miałem wątpliwości co przesłania jakie niesie ze sobą to zdanie. Miałem
wątpliwości co do sensowności tego rozporządzenia i jakoś nigdy nie zrozumiałem "po co?".


Po to, żeby ograniczyć pojawianie się pytań typu "Ile trzeba mieć postów na przodownika". Oczywiście jak nieraz widać nie da się tego wytępić w 100%, ale jednak ograniczyć zawsze.

Dnia 08.03.2008 o 09:11, YahooPL napisał:

Poza tym czy ktoś naprawdę czyta te przypięte posty ??? ;]


Ja myślę, że co bardziej rozgarnięty Gramowicz przeczyta to odwiedzając po raz pierwszy ten temat. Ja przynajmniej tak zrobiłem, o ile dobrze pamiętam.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 09:11, YahooPL napisał:

Poza tym czy ktoś naprawdę czyta te przypięte posty ??? ;]


Racja nie czytają ;] ale jakby czytali to byłoby tu na forum o wiele przyjemniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się