poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2008 o 17:03, Rusell napisał:

A ty pasujesz?

Może pasuje , może nie. Mi tam już wsio ryba czy jestem obywatelem czy sekretarzem ... Przestałem myśleć o awansie. Lubię sobie wejść i podyskutować z ludźmi. A co do mojej "teorii" to wywnioskowałem ją patrząc na mękę innych ... (;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie awansowałem (włąściwie tydzien temu ale dzis zauważyłem) na przodownika.
Wszystko fajnie, ale co to mi daje poza satysfakcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:06, mlynar911 napisał:

> A ty pasujesz?
Może pasuje , może nie.

No ja teraz tez powiem ze nie pasujesz, k? Nie pasujesz do tego forum. I co teraz?

Dnia 10.03.2008 o 17:06, mlynar911 napisał:

Mi tam już wsio ryba czy jestem obywatelem czy sekretarzem ...

Taa z takimi bredniami to sobie startuj do babci

Dnia 10.03.2008 o 17:06, mlynar911 napisał:

Przestałem myśleć o awansie. Lubię sobie wejść i podyskutować z ludźmi.

no wlasnie kilka postow wyzej widac jak przestales

Dnia 10.03.2008 o 17:06, mlynar911 napisał:

A co do mojej
"teorii" to wywnioskowałem ją patrząc na mękę innych ... (;>)

czekanie na awans nazywasz męką? rozni ludzie maja rozne problemy, niektorzy musza zebrac pod mostem o chleb dla dziecka, inni reklamuja sie w tv ze ich dzieci sa chore, inni wylatuja z pracy za cpanie, jeszcze inni przezywaja strate rodzicow, a dzieci z gram.pl czekaja na awans xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stopień -3 -------------- Wróg Ludu - Banita
Stopień -2 -------------- Wywrotowiec - Upadły
Stopień -1 -------------- Bumelant - Splamiony
Stopień 0 -------------- Obywatel - Paź
Stopień 1 -------------- Robotnik - Giermek
Stopień 2 -------------- Przodownik - Rycerz
Stopień 3 -------------- Brygadzista - Lord
Stopień 4 -------------- Delegat - Baron
Stopień 5 -------------- Przewodniczący - Hrabia
Stopień 6 -------------- Sekretarz - Książę
Stopień 7 -------------- Własny tytuł - Własny tytuł :)
To obywatel jest niższy od Robotnika?? Ja od razu miałem robotnika a później dostałem przodownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 10.03.2008 o 17:31, Maciek2194 napisał:

To obywatel jest niższy od Robotnika?? Ja od razu miałem robotnika a później dostałem
przodownika


Po co kopiowałeś ten schemat skoro każdy go ma na górze ???
Poza tym to niemożliwe byś od razu z robotnikiem startował. Musiało Ci sie cos pomylić albo ktoś inny Ci na koncie siedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:34, YahooPL napisał:

/.../

> To obywatel jest niższy od Robotnika?? Ja od razu miałem robotnika a później dostałem

> przodownika

Po co kopiowałeś ten schemat skoro każdy go ma na górze ???
Poza tym to niemożliwe byś od razu z robotnikiem startował. Musiało Ci sie cos pomylić
albo ktoś inny Ci na koncie siedział :)

No na serio od razy robotnikiem byłem. Nie miałem rangi obywatela. Sorry że to skopiowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:36, Stwór napisał:

> To obywatel jest niższy od Robotnika?? Ja od razu miałem robotnika a później dostałem

> przodownika

Miałeś obywatela jak wszyscy:) Zobacz sobie:P Po prostu przeoczyłeś obywatela;-)
http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=32017&uid=584089

Nie znaleziono żadnych postów "-_-. Ale możliwe, mogłem go przeoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:35, Maciek2194 napisał:

> /.../
>
> > To obywatel jest niższy od Robotnika?? Ja od razu miałem robotnika a później
dostałem
>
> > przodownika
>
> Po co kopiowałeś ten schemat skoro każdy go ma na górze ???
> Poza tym to niemożliwe byś od razu z robotnikiem startował. Musiało Ci sie cos pomylić

> albo ktoś inny Ci na koncie siedział :)
No na serio od razy robotnikiem byłem. Nie miałem rangi obywatela. Sorry że to skopiowałem

Musiałeś coś przegapić bo to nie jest możliwe żeby od razu zastartować z ROBOTNIKIEM. Każdy z nas zaczynał od obywatela i nie ma wyjątków widać nie zwracałeś uwagi na twoją rangę przez pewien czas a może sie tak złożyło że od razu awansowałes :). Na pewno to musiałes przeoczyć a nawet nie wiesz :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem że nie wiecie bo to jest tajne. No ale jak będę dziennie 10 postów pisał to za ile czasu awansuję na brygadzistę ? ( tak mnie więcej ile dni ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:01, Bratek196 napisał:

Może komuś zapłacił ??? Za awans ???

To nie jest możliwe sprawdź jego statystyki ma takie sam start jak ty ja i inni no nie licząc już tego jednego degrada.Po prostu tak jak ja mówię musiał przeoczyć ten awans po prostu pisał ale nie zwracał uwagi na range a akurat awansował i mu sie tak wydawało że nie był obywatelem :P przynajmniej takie jest moje zdanie o tym. :)

HEB-----> W zasadzie to trudno powiedzieć to zalezy od tego ile będziesz dziennie postów pisał przede wszystkim ile czasu na forum będziesz i jakie długie będą te posty bo jeśli bedą króciutkie to jeszcze poczekasz długo ale myśle że za jakiś miesiąc do dwóch oczywiście mówię to tak przypuszczalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na awans nie ma jednej reguły. Nawet mniej więcej trudno określić kiedy to nastąpi. Po prostu pisz aż się doczekasz ;). Poza tym czy awanse są takie ważne? Najważniejsza chyba jest sama chęć pisania i radość jaką się czerpie z tego. Owszem stopnie są miłym dodatkiem ale nie powinny być celem nadrzędnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to nie wiesz,

Dnia 10.03.2008 o 20:08, PRINCE JANEK napisał:

gdzie są statystyki? tam sobie sprawdzisz.


Wiem gdzie są ale się pytam kiedy mogę dostać awans na Brygadzistę z Przodownika bo w statystkych tego nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:11, HEB napisał:

A tak na serio to nie wiesz,
> gdzie są statystyki? tam sobie sprawdzisz.

Wiem gdzie są ale się pytam kiedy mogę dostać awans na Brygadzistę z Przodownika bo w
statystkych tego nie ma ...


Powiem krótko miałeś kilka degradów piszesz krótkie posty. Awans przychodzi niespodziewanie trudno powiedzieć kiedy go dokładnie dostaniesz ale na pewno nie wcześniej niż za jakieś 1/2 miesiące może i nawet dłużej. Przede wszystkim pisz długie posty w poważnych tematach nie w zabawach bo to tylko przedłuża drogę do awansu przynajmniej taka jest moja opinia. I pisz regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem w paczce medal związany z zielonym tytułem jaki mam pod nickiem. Może ktoś jest ciekaw jak to wygląda, to zamieszczam skan.

20080310202937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:29, walgierz napisał:

Dziś dostałem w paczce medal związany z zielonym tytułem jaki mam pod nickiem. Może ktoś
jest ciekaw jak to wygląda, to zamieszczam skan.



OOO gratuluję medalu, PS jednak była za Gramowicza roku nagroda... Hm ciekawe gdzie go położysz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się