poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

>Teraz dodałam grę rpg i mnie zdegradowaliście, kochani koledzy.

Oj nie, to kochani modkowie. :) A i najważniejsze: gratki. :)

@Seph
Na księdza idziesz? ;P ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2008 o 14:27, Abi Dalzim napisał:

/.../

Też się kilka razy nad tym zastanawiałem , ale stwierdziłem , iż jednak byłoby to marnowanie czasu :]. Chociaż z drugiej strony już dawno nie poczułem tej specyficznej radości po osiągnięciu nowego statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 16:37, mlynar911 napisał:

hehe gratuluję awansu ;p ja jestem wytrwałym gramowiczem i degrada jeszcze nie miałem
odpukać ;p jak nie musze to nie prowokuje adminów ;p a i życzę Ci szybkiego dalszego
awansu ;)

Ja też nie dostałem degrada (odpukać!!! :) ) ale jakoś od dłuższego czasu nie miałem awansu, ale cóż. Nie dla niego jestem na tym forum. Powtarzam to ciągle, ale człowieka nie mierzy się po statusie, tylko po tym, co wnosi do forum. Dla mnie forum to jest dyskusja, poznawanie zarazem nowych ludzi z podobnymi zainteresowaniami, dobra zabawa, a nie wyścig po status. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../
Tak tak tak ale farmazony ;p to tylko takie wmawianie sobie takich rzeczy jak wymieniłeś i jest to bardzo .... sztuczne ;) Jakbyś mówił ,że nie obchodzą Cię awanse to i tak gdzieś tam chciałbyś być delegatem. Tak zawsze jest ze wszystkim. Np. ja grałem w mixtach przede wszystkim dla zabawy ale jednak fajnie by było wygrać czy zajść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:05, mlynar911 napisał:

/..../
Tak tak tak ale farmazony ;p to tylko takie wmawianie sobie takich rzeczy jak wymieniłeś
i jest to bardzo .... sztuczne ;) Jakbyś mówił ,że nie obchodzą Cię awanse to i tak gdzieś
tam chciałbyś być delegatem. Tak zawsze jest ze wszystkim. Np. ja grałem w mixtach przede
wszystkim dla zabawy ale jednak fajnie by było wygrać czy zajść dalej.

Awans jest miły i przyjemny, ale nie powinien być traktowany jaki miernik człowieka albo jakaś rzecz, do której się ślepo biegnie. Ja np. chciałbym być Delegatem, ale nie jest to mój priorytet. Forum służy do dyskusji, a nie awansów. :)
Ma to też korzenie psychologiczne: awans=wyższe miejsce w hierarchii forumowej, a degrad=zdegradowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:16, Kalejdoskop86 napisał:

Awans jest miły i przyjemny, ale nie powinien być traktowany jaki miernik człowieka albo
jakaś rzecz, do której się ślepo biegnie. Ja np. chciałbym być Delegatem, ale nie jest
to mój priorytet. Forum służy do dyskusji, a nie awansów. :)

Właśnie o tym mówiłem. A Ty tak się wyparłeś ,że nie zależy Ci na awansie ... ;] A forum służy i do tego i do tego mój drogi ;]

Dnia 18.05.2008 o 19:16, Kalejdoskop86 napisał:

Ma to też korzenie psychologiczne: awans=wyższe miejsce w hierarchii forumowej, a degrad=zdegradowanie.
:)

To nie zawsze. Zależy to od inteligencji i sposobu udzielania się na forum. Np. co po takim Delegacie który większość postów ma napisanych w grach typu masz czy nie masz ... ;] Spotkałem kilku Obywateli i Robotników z którymi mozna normalnie podyskutować w wyczerpujących wiedzę tematach ;) (nie chodzi mi o quizy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:20, mlynar911 napisał:

Właśnie o tym mówiłem. A Ty tak się wyparłeś ,że nie zależy Ci na awansie ... ;] A forum
służy i do tego i do tego mój drogi ;]

A nie, bo ja powiedziałem, że awans nie powinien być i dla mnie nie jest głównym celem na forum. Bardziej wolę brać udział w dyskusji, ale na prawdę chciałbym być już delegatem, bo to miłe jest, jak się awansuje.

Dnia 18.05.2008 o 19:20, mlynar911 napisał:

To nie zawsze. Zależy to od inteligencji i sposobu udzielania się na forum. Np. co po
takim Delegacie który większość postów ma napisanych w grach typu masz czy nie masz ...
;] Spotkałem kilku Obywateli i Robotników z którymi mozna normalnie podyskutować w wyczerpujących
wiedzę tematach ;) (nie chodzi mi o quizy)

Ale mi chodzi o awanse i degrady, a nie o mierzenie ludzi za pomocą statusu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:22, Kalejdoskop86 napisał:

A nie, bo ja powiedziałem, że awans nie powinien być i dla mnie nie jest głównym celem
na forum. Bardziej wolę brać udział w dyskusji, ale na prawdę chciałbym być już delegatem,
bo to miłe jest, jak się awansu

Jest to miłe kilka pierwszych dni. Potem chce się więcej albo nie zwraca na to uwagi ;p

Dnia 18.05.2008 o 19:22, Kalejdoskop86 napisał:

Ale mi chodzi o awanse i degrady, a nie o mierzenie ludzi za pomocą statusu. :)

Ale to jedno i to samo jak widzisz Przewodniczącego czy Sekretarza to jest w podświadomości pewien respekt dla niego. Bo jest on dłużej na forum. A jak widzimy kogoś zdegradowanego na wywrotowca czy bumelata to już ten szacunek spada bo wiemy ,ze jest to albo spamer ,albo kogoś wyklął albo mówi jawnie o o tym ,że używa piratów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:26, mlynar911 napisał:

Jest to miłe kilka pierwszych dni. Potem chce się więcej albo nie zwraca na to uwagi
;p

"Apetyt rośnie w miarę jedzenia" <--- tak powiem. :)
Nie da się tego zmienić i nawet jakby ktoś w ogóle nie patrzył na awanse to - tak jak mówiłeś - w głębi duszy chciałby mieć ten własny tytuł. :D

Dnia 18.05.2008 o 19:26, mlynar911 napisał:

Ale to jedno i to samo jak widzisz Przewodniczącego czy Sekretarza to jest w podświadomości
pewien respekt dla niego. Bo jest on dłużej na forum. A jak widzimy kogoś zdegradowanego
na wywrotowca czy bumelata to już ten szacunek spada bo wiemy ,ze jest to albo spamer
,albo kogoś wyklął albo mówi jawnie o o tym ,że używa piratów ;]

No wiadomo. Stereotyp mówi, że Przewodniczący czy Sekretarz są lepsi, ale jak widzę kogoś z podobnym tytułem jak bumelant no to automatycznie spada mi respekt dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 16:43, Marcinos07 napisał:

Na księdza idziesz? ;P ^ ^

Każde forum pastora swojego mieć musi. Amen :P

@boduczek -> ktoś mi rację bez wpłaty na konto przyznaje? Łaaaaał :P

@Kalejdoskop -> Zauważ, że można polecieć w dół często za jedno stwierdzenie. Sam znam i wciąż utrzymuję kontakt z paroma dzisiaj zbanowanymi, którzy faktycznie są ciekawymi ludźmi. Mają jednak niemożebny popęd na łamanie pewnego konkretnego punktu regulaminu (a raz o niego podrażnieni chcą to zrobić w kółko), ale cóż. Wybacza się wiele więcej niż takie rzeczy swoim znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:46, Sephirath napisał:

@Kalejdoskop -> Zauważ, że można polecieć w dół często za jedno stwierdzenie.
Sam znam i wciąż utrzymuję kontakt z paroma dzisiaj zbanowanymi, którzy faktycznie są
ciekawymi ludźmi. Mają jednak niemożebny popęd na łamanie pewnego konkretnego punktu
regulaminu (a raz o niego podrażnieni chcą to zrobić w kółko), ale cóż. Wybacza się wiele
więcej niż takie rzeczy swoim znajomym.

Od tego jest regulamin, aby chociażby to jedno pechowe stwierdzenie starać się nie łamać, a jak mają taki talent, że muszą, to cóż... tracą szansę na dyskusję na forum. :)
Dlatego powstał regulamin, aby przestrzegać jego wszystkie punkty, a wtedy wszyscy będą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

And that''s the way the America was discovered.

Stary, wiem :P Mi chodzi o to, że wcale nie jest, jak mówiłeś, że " jak widzę kogoś z podobnym tytułem jak bumelant no to automatycznie spada mi respekt dla niego.". Dałem na to przykład, że znam paru Wrogów Ludu, którzy są ekstra. Poza nienawiścią do pewnego z punktów regulaminu ;)

Z czego proste ergo - warto mieć dla nich szacunek, niestety jednakże Gram nie jest ich miejscem w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:42, Sephirath napisał:

Stary, wiem :P Mi chodzi o to, że wcale nie jest, jak mówiłeś, że " jak widzę kogoś z
podobnym tytułem jak bumelant no to automatycznie spada mi respekt dla niego.". Dałem
na to przykład, że znam paru Wrogów Ludu, którzy są ekstra. Poza nienawiścią do pewnego
z punktów regulaminu ;)

Ale sam przyznaj - są ludzie, których niski status świadczy o nich samych. :)
Jeżeli można wiedzieć, jaki łamali punkt regulaminu?

Dnia 18.05.2008 o 21:42, Sephirath napisał:

Z czego proste ergo - warto mieć dla nich szacunek, niestety jednakże Gram nie jest ich
miejscem w sieci.

Jeżeli łamią jakiś znaczący punkt regulaminu, to chyba żadne forum nie jest dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:46, Kalejdoskop86 napisał:

Ale sam przyznaj - są ludzie, których niski status świadczy o nich samych. :)

Jasne, nie przeczę.

Dnia 18.05.2008 o 21:46, Kalejdoskop86 napisał:

Jeżeli można wiedzieć, jaki łamali punkt regulaminu?

Nie, bo bedzie wiadomo o kim mówię. Naprawde to dosyć charakterystyczne :> I nie chodzi mi o piractwo.

Dnia 18.05.2008 o 21:46, Kalejdoskop86 napisał:

Jeżeli łamią jakiś znaczący punkt regulaminu, to chyba żadne forum nie jest dla nich.

Niekoniecznie. Mało forum widać znasz :) Nie chcę rozpętać jakiejś burzy, ale mimo wszystko np. na GOLu to np. piractwo przechodzi spokojnie. Kwestia tego, jak to info ujmiesz w zdaniu. A u nas to z miejsca degrad jak nie ban :)

W sumie to z Gramem jak z desert eaglem. Sprawa genialna, ale błędów nie wybacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:13, HunterO7 napisał:

Według mnie jak byś pisał 10 postów na dzień to byś został nim szybciej... ale jak chcesz
to pisz tyle ile teraz.

Tak, tyle, że nie mam u sibie neta, a w bibli siedzą 10 latki grające w Tibię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, ja dzisiaj odrobiłem straty bo 2 miesiące temu dostałem 2 degrady (ładnie :D ) . Znowu jestem brygem, chodź szczerze pewnie teraz byłbym prawie przewodniczącym ale co tam -_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, byś nie miał Przewo ;). Ja na przewo męczyłem się równo rok (no bez 1 dnia :P), więc byś nie miał. Co najwyżej Delegat, z plusem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 22:32, Sephirath napisał:

Niekoniecznie. Mało forum widać znasz :) Nie chcę rozpętać jakiejś burzy, ale mimo wszystko
np. na GOLu to np. piractwo przechodzi spokojnie. Kwestia tego, jak to info ujmiesz w
zdaniu. A u nas to z miejsca degrad jak nie ban :)

GOL to sławne forum? Bo jeśli tak, to rzeczywiście, mało znam forum, bo chodziło mi bardziej o znane fora, a nie o takie, że góra 10 osób się wypowiada.

Dnia 18.05.2008 o 22:32, Sephirath napisał:

W sumie to z Gramem jak z desert eaglem. Sprawa genialna, ale błędów nie wybacza :P

Dobre porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się