poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 11:56, hunter22 napisał:

> Gratki. Może i ja się wkońcu doczekam awansu?:)

Jesteś prawie dwa tygodnie na robotniku, jak na moje oko to awansować powinieneś na dniach,
jeśli będzie utrzymywać obecna aktywność... tak ogólnie rzecz biorą musialeś trochę mniej
aktywny być skoro, przez te dwa tygodnie nie awansowałeś jeszcze... :)

Tylko nie spamuj, bo dobrze wiesz co się wtedy może zdarzyć... :P

Doskonale wiem:) Przez to dostałem te dwa degrady:(. Ale trochę spokorniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 11:52, Bratek196 napisał:

Gratulację, jak będziesz pisać codziennie to szybko zobaczysz u siebie rangę Delegata,
a ja sobie czekam już blisko cztery miechy i nic....

Bo na przewodniczącego czeka się 6 miesięcy więc jeszcze daleko masz do awansu. Pamiętam jak byłem robotnikiem i szybko awansowałem i dziwiłem się skoro awansuje się po tygodniu to dlaczego jest tak mało własno tytułowców i w ogóle mało wysokich stopni. Dopiero po przodowniku skapłem się o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:09, Earthshaker napisał:

Nareszcie awansowałem i bardzo się z tego cieszę. Serdeczne dzięki dla Laid Back''a,
dzięki któremu napisałem 1 posta na nowym statusie.



Gratuluje, no no cztery miech jako Delegat, mam nadzieje że już za niedługo ja awansuje. Jeszcze raz gratulację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy mówisz ? Ja czekam już ponad 1 rok, a i "końca" nie widać. No nic, pozostaje dalej czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:17, LuQeMaStEr napisał:

6 miesięcy mówisz ? Ja czekam już ponad 1 rok, a i "końca" nie widać. No nic, pozostaje
dalej czekać :)

No przynajmniej ja w tyle czasu doszedłem do przewodniczącego a codziennie nie byłem na forum. Radzę nie siedzieć na zabawach jak tak robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na zabawach nie siedzę, jedynie zgaduję w jednej grze forumowej - "Co jest na zdjęciu". Ponadto codziennie wchodzę na forum i staram się napisać te kilka postów. To tak gwoli ścisłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:03, LuQeMaStEr napisał:

Ja na zabawach nie siedzę, jedynie zgaduję w jednej grze forumowej - "Co jest na zdjęciu".
Ponadto codziennie wchodzę na forum i staram się napisać te kilka postów. To tak gwoli
ścisłości ;)



To chyba system uwziął się na ciebie :P. Ja tak miałem gdy byłem przodownikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:09, Earthshaker napisał:

Nareszcie awansowałem i bardzo się z tego cieszę. Serdeczne dzięki dla Laid Back''a,
dzięki któremu napisałem 1 posta na nowym statusie.

heheh ;p gratki chłopie ;p ale pomimo ,że jesteś dłużej na forum to i tak ja szybciej awansowałem xD Teraz mamy ten sam sts ;p a tak sobie patrze wszyscy starzy znajomi awansowali ;p jak miło na to popatrzeć. Coś dużo zrobiło się tych Przewodniczących ;p a jak wszyscy są Przewodniczącymi to prawdziwym Przewodniczącym nie jest nikt ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:04, lukase napisał:

ja dzisiaj brygadziste dostalem heh.. :) trudno dosyc bylo ale jakos poszlo to teraz
do delegata :)


Witaj w brygadzie :) No i standartowe gratulacje.
Ps. Przy aktywności 10 postow dziennie, to ile mniej - wiecej zejdzie mi sie do awansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:04, lukase napisał:

ja dzisiaj brygadziste dostalem heh.. :) trudno dosyc bylo ale jakos poszlo to teraz
do delegata :)

Gratulacje! :)
Pamiętam, jak ja byłem w brygadzie, cieszyłem się jak nie wiem. Teraz od niedzieli jest Delegatem i cieszę się tak, jak miałem Brygadzistę, a może nawet i mocniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:14, burczynski napisał:

Ps. Przy aktywności 10 postow dziennie, to ile mniej - wiecej zejdzie mi sie do awansu?


Przy 10 postach dziennie nie wyrobisz czterech maksymalnych punktow, ktore na dzien mozna dostac... czyli pojdzie powoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:15, KŁEJK napisał:

Wynik zawsze jest inny ... poza tym istnieje takie coś jak statystyki ...


No i co z tego ze istnieją? Chciałem sie po prosty spytac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:04, lukase napisał:

ja dzisiaj brygadziste dostalem heh.. :) trudno dosyc bylo ale jakos poszlo to teraz
do delegata :)


Gratuluję brygadzisty i życzę szybkiego awansowania na delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:21, burczynski napisał:

> Wynik zawsze jest inny ... poza tym istnieje takie coś jak statystyki ...

No i co z tego ze istnieją? Chciałem sie po prosty spytac innych.


Czas oczekiwania na kolejny awans jest zawsze inny ... prawie niemożliwe jest w miarę dokładne przewidzenie kolejnego stopnia. Poza tym skąd ktoś ma wiedzieć ( nawet mniej więcej ) kiedy awansujesz ? Co ma być to będzie a statystyki innych można przejrzeć jak już taki bardzo ciekawy jesteś ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam sobie kiedy awansuję porównując statystyki innych, którzy mają wyższy stopień od mojego. Całego procesu porównań i obliczeń nie przedstawię bo to moja tajemnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:03, LuQeMaStEr napisał:

Ja na zabawach nie siedzę, jedynie zgaduję w jednej grze forumowej - "Co jest na zdjęciu".
Ponadto codziennie wchodzę na forum i staram się napisać te kilka postów. To tak gwoli
ścisłości ;)

No nie wiem, może szybko wyłączasz strony z napisanym postem, ja zawsze zakładkę z napisanym postem trzymam przez godzinę bez odświeżania. Może w tym tkwi twój problem, bo może właśnie trzeba tak robić jak ja. A jak nie to jesteś codziennie ale przez tylko godzinę, ja jak wejdę to na 3 lub 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:04, lukase napisał:

ja dzisiaj brygadziste dostalem heh.. :) trudno dosyc bylo ale jakos poszlo to teraz
do delegata :)


Gratulacje awansu na rangę brygadzisty ! ;D
To teraz już tylko 4 stopnie dzielą Cię od WT. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się