poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Myślałem że się da ustawić coś w obcym kodowaniu. No ale trudno ;)
Na razie zostanę już chyba tak, ew. będę sobie zmieniał na dzikusa w różnych momentach :P

Słowo ''ranga'' dopiero teraz ma znaczenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:46, Sephirath napisał:

Słowo ''ranga'' dopiero teraz ma znaczenie ;]


Ooo... to ja już wolę mojego przewodniczącego!
Tak nawiasem mówiąc rozmowa przez 30 postów na temat Twojego tytułu jest tyle samo bezsensowna, co pewność, że na temat. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:46, Sephirath napisał:

Myślałem że się da ustawić coś w obcym kodowaniu. No ale trudno ;)
Na razie zostanę już chyba tak, ew. będę sobie zmieniał na dzikusa w różnych momentach
:P

Słowo ''ranga'' dopiero teraz ma znaczenie ;]


Co wchodzę na gram.pl to zawsze masz inną rangę, to niedługo może być Twoją fobią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu Własny Tytuł :) Będzie spokój na forum ? Radocha minęła ? :P I prosze mi tutaj opisów nie zmieniać bo mi forum rozszerzasz :D I w ogóle oddawaj Sekretarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, dawniej to dopiero tutaj się OTki robiło. A nawet ja, choć mile wspominam niektóre dyskusje, wcale w rozwalaniu jednotokowego, spokojnego myślenia największym awanturnikiem nie byłem. Oj, działo się, działo.

A inna sprawa, że przynajmniej jakiś powód do gadania, nie sądzisz? :)

I, o zgrozo, NA TEMAT :D

@Kraju - Chyba obsesją ;]
@olki - Masz. W prezencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:55, Sephirath napisał:

I, o zgrozo, NA TEMAT :D


No ba!, co się z tym światem dzieje... ;-) Tylko wiesz, w razie czego ja jeszcze mam cel spamowania. A Ty nieee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś często zmieniasz tytuły..taki lans :D. A co do WT, to już Ci gratuluję, już na gg gratulowałem, ale co tam, tutaj też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:55, Sephirath napisał:

Chyba obsesją ;]


Już się zacząłem mylić przez te Twoje zmiany opisów xD Widzisz do czego to doprowadzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje .

+1

Jak to człowiek może rozważnym i mądrym pisaniem wyprzedzić drugiego o całe 5-6 miesięcy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho i co moje oczka widzą Speh ma WT ;p no no człowieku gratulacje ze ten wyczyn. Teraz jesteś Ciut nie wszechmogący xD bardzo zadowolony? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:17, deih napisał:

Jak to człowiek może rozważnym i mądrym pisaniem wyprzedzić drugiego o całe 5-6 miesięcy
;).

Brawo deih sekretarza ;) Ja tam lubię pisać ;) A czasem niekoniecznie mondrze to inna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:17, deih napisał:

Jak to człowiek może rozważnym i mądrym pisaniem wyprzedzić drugiego o całe 5-6 miesięcy
;).


Po primo - gratulacje sekretarzu :)

Po drugie - no ja z tym "rozważnym i mądrym" to bym się posprzeczał ;]

@mlynar911 - bardzio ^^
@loytartoreto - obsesja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie gratuluję. Proszę, linczujcie mnie, ale to, co tu się teraz wyprawia przyprawia mnie o mdłości :-/. Jakby naprawdę było się czym podniecać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:27, gothicsheep napisał:

A ja nie gratuluję. Proszę, linczujcie mnie, ale to, co tu się teraz wyprawia przyprawia
mnie o mdłości :-/. Jakby naprawdę było się czym podniecać...


Ekchm moje podniecenie odnosi sie do róznych wiarołomnych przekonań jakoby status był rzeczą ważna.Niestety jak badania wykazują jest jedynie niczemu nie służaczą przypinką relaksacyjna (ala niektóe atrybuty kobiet) jednakowóż daje posiadaczowi radoche (zwaną także szczesciem chociaz mowiąc jak to epikur zwykł szczesciem jest to kiedy ze swego statusu jestesmy zadowoleni poprzez to ze nam nie przeszkadza) ta radocha udziela sie natomiast wszelkiej masci spamerom(spam is power dude) co daje im radoche w nieskrępowanym gratulacyjnym spamowaniu.Ten jakże cykliczny wybuch radosci jest jak najbardziej normalny i bynajmniej nie wyraża empati do awansowanego a jedynie empatie do wlasnych wewnetrznych spamowych potrzeb.Mdłosci to coś jak choroba lokomocyjna gdy spamuja za szybko można dostać oczopląsu i zaburzeń błednika stad twoje dolegliwosc.


Zgodnie z powyzsza teza ich to nie podnieca a zaspokaja:) Pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:27, gothicsheep napisał:

/.../

Ta nie martw się też masz +1 :). Czy ja się podniecam , że awansowałem na sekretarza? Teraz już nie...bo za bardzo byłem znudzony czekaniem. Jedyną zaletą tego stopnia jest możliwość założenia własnego kanału i głównie na to tyle czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:49, deih napisał:

Ta nie martw się też masz +1 :). Czy ja się podniecam , że awansowałem na sekretarza?
Teraz już nie...bo za bardzo byłem znudzony czekaniem. Jedyną zaletą tego stopnia jest
możliwość założenia własnego kanału i głównie na to tyle czekałem.


Gratuluję awansu!
Nawet nie wiedziałem że sekretarz może zakładać własne kanały. Gram.pl cały czas mnie zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:51, gothicsheep napisał:

Yay?

deih, nie o Ciebie mi chodzi ;-).


Wczytaj sie tam jest przekaz podprogowy:P


Po 2 daj im pomiodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się