poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2010 o 19:38, zajacisko napisał:

/ciach/
Nom, do Delegata "spamowałem" jak szalony, po trzecim degradzie jakoś mnie zdemotywowało
do dalszego pisania:D Bez tych degradów bym był bliski Sekretarza, no ale cóż, za głupie
błędy się płaci...

Ja degradów w swojej forumowej karierze nie miałem, na szczęście. Byłem grzeczny ;) Jednak długość wbijania tych wszystkich statusów trochę męczy. Jedna nie to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 19:49, Gromo napisał:

Ja degradów w swojej forumowej karierze nie miałem, na szczęście. Byłem grzeczny ;) Jednak
długość wbijania tych wszystkich statusów trochę męczy. Jedna nie to się liczy

Tak, 2,7k stron o statusach znaczy, że nie liczą się aż tak bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 19:12, zajacisko napisał:

> Oj tam, oj tam już nie długo ;D.
Zarwę nockę żeby pospamować, potem jeszcze kilka i WT jest mój, szyderczy śmiech
:D


W Twoim przypadku to chyba nie jedna ;). Mi osobiście status już zwisa i powiewa. Nie jestem już małolatem, którego całe życie to było forum. Więc kiedy WT wpadnie (o ile wpadnie, bo rzadko tutaj bywam ostatnio) nie mam zamiaru robić imprezy, skandować na portalach społecznościowych jaki jestem fajny czy też ogólnie się z tym afiszować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 21:49, Hellmut napisał:

Zapiszę to sobie i wypomnę w najmniej odpowiednim momencie :P

Taaa, dobry pomysł. Ja tam jakbym dostał WT to na gramsajcie bym napisał. Ale nic więcej. W tym temacie też bym coś wspomniał. W końcu WT dostaje się tylko raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 21:53, Tyler_D napisał:

Dla chcącego nic trudnego. ;-D

Łatwo powiedzieć, tylko że ja dopiero Przewodniczącym jestem a do WT zostały 2 tytuły. Sam WT będzie się wbijał dwa razy dłużej niż przewodniczący. Prędzej gram dobije do dziesiątki niż ja będę miał WT. Chociaż dziś biję rekord popularności w pisaniu postów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 21:49, Hellmut napisał:

Zapiszę to sobie i wypomnę w najmniej odpowiednim momencie :P

Najmniej odpowiednim dla Ciebie rzecz jasna ;]


Mówisz o tym gdy będzie sytuacja gdy awansuje i będę się ekscytował, czy jak będzie okazja, by mnie zdegradować? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wutekiem byłem tylko raz bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie liczę tego sztucznego awansu który spowodował pad statystyk czy czegoś tam a po drugie o wiele bardziej żenujące jest przejmowanie się jakimś statusem a jeszcze bardziej dziecinne wypominanie tego komuś. Żenujące to może być na przykład plagiatowanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 10:05, Tyler_D napisał:

Żenujące to może być na przykład plagiatowanie ...


Tudzież strach pokazania własnej twarzy, obgadywanie forumowiczów na IRCu i bycie Tobą.
Eot, Tylerku, bo zaraz jakiś mod się doczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 11:48, Cascad napisał:

no ej, dajcie mi tą range za samo bycie super bo naprawdę mi potrzebna ;(


Tą czyli jaką? I po co Ci potrzebna? Kolejny powód do użytku hamulca ręcznego?

Baluk25: Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niby już 2 razy WT miałem, bez sekretarza. To chyba jakiś błąd gram.pl. A co do tematuto mam pytanie odnośnie statusu Moderator. Czemu od 18 lat można nim zostać. Jeśli moje konto wytrwa do moich 18 urodzin z chęcią się zgłoszę na strażnika forum :D. Chyba, dlatego że dzieci nie wiadomo co by zrobiły z forum jako moderator, ale kompetentny człowiek nie mający 18 lat IMO mógłby zostać modkiem. Udowodnił by, że go stać na taką dość ważną dla naszego społeczeństwa "pracę". Dobra.. trochę mówię tu o sobie, bo kiedyś nie wiem dlaczego marzyło mi się być moderatorem. No, ale nie ważne co ja bym chciał.

Co do mojego statusu, trochę mi się znudził (ale o degrada się wcale nie proszę :) ). Wolę te "krótsze" statusy. OFC chodzi o ilość literek w statusie. No cóż Life is Brutal, and full of zasackas :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 21:42, DambialkoX napisał:

Co do mojego statusu, trochę mi się znudził (ale o degrada się wcale nie proszę :) ).
Wolę te "krótsze" statusy. OFC chodzi o ilość literek w statusie. No cóż Life is Brutal,
and full of zasackas :D.


najfajniesze są te ''zueee'' rangi ;)

ps: jeśli bym chciał samego degrada od moderatorów ? bez robienia wykroczenia, dałoby rade to załatwić ? :P, ofc narazie o to nie proszę, banana też nie chce :) pytam z ciekawości :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 21:42, DambialkoX napisał:

Heh, niby już 2 razy WT miałem, bez sekretarza. To chyba jakiś błąd gram.pl.

Tak, swego czasu było coś takiego że system ni z tego ni z owego nagle awansował wiele osób na WT.

Dnia 28.11.2010 o 21:42, DambialkoX napisał:

A co do tematuto mam pytanie odnośnie statusu Moderator. Czemu od 18 lat można nim zostać.

Moderator to nie tyle status co pełniona na forum funkcja, co do wymogu względem wieku to dotyczy on pewnej odpowiedzialności której się od kogoś pełniącego ową funkcję oczekuje, co prawda 18 wiosen na karku takowej nie gwarantuje ale przynajmniej zwiększa szanse że się taką wyrobiło, jak dotąd wszyscy moderatorzy gram.pl byli pełnoletni i raczej mało prawdopodobne jest aby to się zmieniło.

BTW - Gumisiek2 swoim WT rozpycha rubrykę "Autor", niektórzy nie mają żadnej delikatności ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 00:10, WeedSmoker napisał:

ps: jeśli bym chciał samego degrada od moderatorów ? bez robienia wykroczenia, dałoby rade to załatwić ?

Nie. Takie prośby już padały i zawsze były odrzucane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się