poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

To prawda, jednakże ktoś niedawno w tym temacie dobrze powiedział, że ponad 50 000 postów na temat rang coś jednak znaczy :)

@Killinginno - Przede wszystkim satysfakcję, a także większe poważanie wśród niektórych użytkowników, o czym już miałem okazję się przekonać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 21:12, Szynkars napisał:

@Killinginno - Przede wszystkim satysfakcję, a także większe poważanie wśród niektórych
użytkowników, o czym już miałem okazję się przekonać ;P


To bys zobaczyl co sie tu na forum, a wlasciwie calym gramie dzialo jeszcze z 3 lata temu.. Podzial na kasty byl bardzo duzo bardziej hmm.. uwypuklony :D Pamietam jak smialem sie czytajac czyjs wpis na GS''ie, gdzie chwalil sie, ze dostal zaproszenia do znajomych od dwoch Delagatow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 21:12, Szynkars napisał:

To prawda, jednakże ktoś niedawno w tym temacie dobrze powiedział, że ponad 50 000 postów
na temat rang coś jednak znaczy :)

55* tys :).
Tak, znaczy... tylko co? Bi z tego wiem i sam zauważyłem, to głównie powtarzają się te same pytania i te same odpowiedzi, czasem ktoś się pochwali awansem i takie tam : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie cieszę się, że mnie tu jeszcze nie było te kilka lat temu. Swoją drogą, jeśli ta osoba była obywatelem lub miała inną, niższą rangę (to szczególnie), to rzeczywiście miała się czym pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 21:28, noobie napisał:

> To prawda, jednakże ktoś niedawno w tym temacie dobrze powiedział, że ponad 50 000
postów
> na temat rang coś jednak znaczy :)
55* tys :).
Tak, znaczy... tylko co? Bi z tego wiem i sam zauważyłem, to głównie powtarzają się te
same pytania i te same odpowiedzi, czasem ktoś się pochwali awansem i takie tam : P


I jeszcze powiedzą (tak jak ja), że wcale nie potrzebują rang! ;D (a Wszystko by nabic glupiego posta BUAHAHA <złowieszczy śmiech>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jestem już Przodownikiem :D Teraz czas na Brygadzistę ;P Swoją drogą te rangi rzeczywiście nie są potrzebne ale przynajmniej awans sprawia satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale starzy wyjadacze, którzy są już na tym forum grubo ponad kilka lat, znają te gierki, a mimo to odpisują :). Taka wzajemna pomoc (abstynencka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:27, noobie napisał:

No, ale starzy wyjadacze, którzy są już na tym forum grubo ponad kilka lat, znają te
gierki, a mimo to odpisują :). Taka wzajemna pomoc (abstynencka :D)

A co stary wyjadacz kitu z okien jak może zyskać na odpisywaniu na takie posty? Od dawna wyżej nie zajdę. Gdybym to pisał jako delegat, to tak "on nabija punkty" - a w tej sytuacji trudno o osąd.
Czyli wszystko sprowadza się wg ciebie do spamu? Ten jest spamerem, bo nabija posty i chce awansować - własnotytuowiec tym bardziej propaguje spam, inaczej nie miałby tej rangi. Paranoja czy zamknięte koło?
Na rangę patrzyłem do przodownika, o własnym tytule dowiedziałem się od odwiedzających mój gram sajt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie już tyle naspamowałem myśląc, że w końcu dostanę awans na moderatora... właśnie w tej chwili moje życie straciło sens. To wszystko przez Ciebie. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:23, Transylvanian_Hunger napisał:

A co stary wyjadacz kitu z okien jak może zyskać na odpisywaniu na takie posty? Od dawna
wyżej nie zajdę. Gdybym to pisał jako delegat, to tak "on nabija punkty" - a w tej sytuacji
trudno o osąd.
Czyli wszystko sprowadza się wg ciebie do spamu? Ten jest spamerem, bo nabija posty i
chce awansować - własnotytuowiec tym bardziej propaguje spam, inaczej nie miałby tej
rangi. Paranoja czy zamknięte koło?
Na rangę patrzyłem do przodownika, o własnym tytule dowiedziałem się od odwiedzających
mój gram sajt.


Paranoja i paradox, niektórzy pewnie nie patrzą na tytuł. I jakoś żyją, a inni dążą do tego wręcz bo każdy by chciał mieć pod swoim avatarem swój włąsny wymyślony tyt. :)

Pozdrawiam

EDIT:

Albii Może od razu na Konsula ? ;> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:30, Albii napisał:

A ja sobie już tyle naspamowałem myśląc, że w końcu dostanę awans na moderatora... właśnie
w tej chwili moje życie straciło sens. To wszystko przez Ciebie. :<

Pogadam z kim trzeba, może odpalą ci status konsula. Nie płacz, będzie dobrze ;)
-> Braveheart Ponoć im bardziej ktoś czeka na awans, tym bardziej się dłuży i pewnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:32, Transylvanian_Hunger napisał:

> w tej chwili moje życie straciło sens. To wszystko przez Ciebie. :<
Pogadam z kim trzeba, może odpalą ci status konsula. Nie płacz, będzie dobrze ;)



Ukradłeś mi myśl.. to ja mu chciałem zaproponować z konsulatem :p tylko zanim doeditowałem to Ty już mnie ubiegłeś ehh :p

Green Peace pozdrawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:30, Albii napisał:

A ja sobie już tyle naspamowałem myśląc, że w końcu dostanę awans na moderatora... właśnie
w tej chwili moje życie straciło sens. To wszystko przez Ciebie. :<


Wydawało mi się że jakiś czas temu prosiłeś o inny status, czyżby coś się zmieniło? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło, po prostu nie chcę by ktoś pomyślał, że jestem trollem, a przecie mam taką nieskazitelną opinię. Jestem szanowany przez użytkowników, nikogo nie obraziłem nigdy, nie uczyestniczyłem też nigdy w żadnej kłótni, czy wojnie fanbojów.. nigdy żadnej głupoty nie palnąłem.. szkoda zmarnować coś takiego. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:54, Niewiernus napisał:

Administrator - więcej liter i ''laski na to lecą''. Nie lepiej ten wariant? ;)

Ja mam WT, a i tak laski na mnie lecą. Już mnie te fankluby denerwują, modek mi wystarczy, by mnie sława nie przygniatała. Albo konsul, wyświetlenie zielonego koloru zużywa mniej energii, walczmy z globalnym ociepleniem !

Dnia 01.12.2010 o 17:54, Niewiernus napisał:

@A nie jesteś?!:<

Czy Ty kiedyś widziałeś bym trollował ? ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie srtrosz nie strosz bo...

A tak serio... O co Ci koleś chodzi xD? Wyskakujesz do mnie tutaj nie wiadomo z czym. Zatraciłeś poczucie humoru lub dystans do siebie/świata :D? Jak tak to sorki :).


@Albii
Walcz dopóki nie umrzesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 15:38, Transylvanian_Hunger napisał:

> Nie srtrosz nie strosz bo...
Nie ...srtoszę, a wypowiedź była pół-żartem, pół-serio.

Więc wszystko w porządku :).


A tego typu literówki powinny być karane śmiercią!!!


Koniec offtopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się