poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Trochę sie w tym gubię. Rozumiem czekanie na kolejny status - ciekawość pożera (:P), ale przecież czy to jest takie istotne? Wkońcu go ktoś dostanie to się wtedy dowiemy. Skoro teraz trzeba tak długo czekać to wyobrażacie sobie co będzie się działo przy awansie ze starego hrabiego na starego księcia? Chyba będzie więcej degradów za spam niż doczekanie się tego awansu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytaniem z przewodnia dali mi bumelanta wiadomo kto...knot...ale bez komentarza o gosciu bo skzoda gadac po prostu popiera piractwo co ewidentie widac! ! ! cpd powinni go wywalic bo sa za/**firma i kupuje u nich duzo gier teraz chcialem kupic warcraft ale przez knota stracili klijenta jak go wyzuca to kupie. Aha czy z bumelanta mozna wyjśc na obywatela czy bumelant jest jzu na stałe? i długo czeba pracowac zeby miec obywatela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


tez miałem bumelanta tez od knota ale nie mam żalu bo objechałem gościa (ewidentnie złamałem regulamin) który zrobił idiotyczny temat. Jak widać jestem robotnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 15:58, ArtuRPGpl napisał:



Niezbyt jasno nam wyjaśniłeś za co konkretnie. Jeśli masz do tego moderatora zastrzeżenia to skontaktuj się http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp za pomocą tego formularza lub na adres forum@gram.pl
Jednak jeśli naprawdę masz zastrzeżenia i argumenty przemawiające za tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 16:01, Marcin-91 napisał:


tez miałem bumelanta tez od knota ale nie mam żalu bo objechałem gościa (ewidentnie złamałem
regulamin) który zrobił idiotyczny temat. Jak widać jestem robotnikiem.


ale dlugo na to pracowlaes zeby zdobyc robotnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 16:07, ArtuRPGpl napisał:

> > > tez miałem bumelanta tez od knota ale nie mam żalu bo objechałem gościa (ewidentnie złamałem

> regulamin) który zrobił idiotyczny temat. Jak widać jestem robotnikiem.

ale dlugo na to pracowlaes zeby zdobyc robotnika?

jakieś dwa miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 15:58, ArtuRPGpl napisał:

Siema mam pytaniem z przewodnia dali mi bumelanta

Nie z Przodownika na bumelanta, tylko z Obywatela na bumlanta, a to roznica, bo to znaczy, ze to nie jest Twoj pierwszy degrad. Zreszta degrad jak najbardziej sluszny. To, ze ktos chce otrzymac gre w nielegalny sposob, nie oznacza, ze mozna go wyzywac od debili.

Dnia 12.03.2006 o 15:58, ArtuRPGpl napisał:

wiadomo kto...knot...

O kNOCie napisano juz wiele. Jak na razie spisuje sie bardzo dobrze - nigdy nie mialem z nim problemow. W 99% przypadkach interwencji (ten jeden procent zostawiam dla tych przypadkow o ktorych nie wiem. W koncu on jest tylko czlowiekiem i moze sie pomylic) jego decyzja byla sluszna

Dnia 12.03.2006 o 15:58, ArtuRPGpl napisał:

po prostu popiera piractwo co ewidentie widac! ! !

Nie zauwazylem. Moze patrzylem sie na inne posty? Autora watku rowniez dostal ''nagrode'', a jego watek zostal zamkniety

Dnia 12.03.2006 o 15:58, ArtuRPGpl napisał:

Aha czy z bumelanta mozna wyjśc na obywatela czy bumelant
jest jzu na stałe?

Mozna, ale nalezy bezwglednie przestrzegac regulaminu i pisac po polsku. ''Czeba'' nie ma w slowniku jezyka polskiego...

Dnia 12.03.2006 o 15:58, ArtuRPGpl napisał:

i długo czeba pracowac zeby miec obywatela?

To zalezy tylko i wylacznie od Ciebie. Pamietaj tylko, ze zawsze mozna spasc jeszcze nizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jednak po degradzie awansowanie jest najprawdopodobniej w jakiś sposób utrudnione. Tzn. z tego co mogłem zaobserwować to po pierwsze długo jest się bumelantem a po drugie chyba troszczeke wolniej się później awansuje na przodownika (przynajmniej tak wnioskuje z obiegowych opinni:P) Ale nie łam się, zawsze mógł cię zdegradować do wywrotowca albo wroga ludu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem bumelantem to po tygodniu byłem robotnikiem, po dwóch przodownikiem, a teraz jestem brygadzistą, po porstu postanowiłem sobie wtedy poprawę i tego się trzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 16:14, Kukowsky napisał:

Ja jak byłem bumelantem to po tygodniu byłem robotnikiem, po dwóch przodownikiem, a teraz jestem
brygadzistą, po porstu postanowiłem sobie wtedy poprawę i tego się trzymam...

Ja też się staram a mimo to moja droga od bumelanta do robotnika była bardzo długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 16:17, Marcin-91 napisał:

Ja też się staram a mimo to moja droga od bumelanta do robotnika była bardzo długa.

Po prostu ja może dużo pisze i spędzam bardzo dużo czasu na forum i dojście od bumelanta do brygadzisty zajeło mi półtora miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2006 o 16:23, kulfoniarz napisał:

Chyba przodownika.

Degrada dostałeś bo pewnie zasłyżyłeś

Tak, na pewno zasłyżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 16:33, Marcin-91 napisał:

OMG, Wystarczyło troche ponażrekać na swoją sytuacje i już jestem przodownikiem!!!! Jupii!!!

"Ponażrekałeś"?? i jestes przodownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 16:36, kulfoniarz napisał:

"Ponażrekałeś"?? i jestes przodownikiem


Nie, po prostu napisał kolejnego posta i automatycznie awansował - jak każdy, a że akurat ten post był taki, iż autor w nim narzekał - czysty przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się