poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2006 o 13:20, KrzysztofMarek napisał:

Jak to jaki. Następny będzie Stary Delegat ;)


Hehe, może jakiś Członek Partii, albo coś w tym stylu ;) Potem Pierwszy Sekretarz i własny tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 13:27, =PtaQ napisał:

> /.../> Hehe, może jakiś Członek Partii, albo coś w tym stylu ;) Potem Pierwszy Sekretarz i własny
tytuł :)

Nie. Delegaci są już z ubiegłego roku, zdążyli się zestarzeć, więc to logiczne, że nastepna ranga to Stary Delegat. Dopiero potem będzie Weteran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 13:30, KrzysztofMarek napisał:

Nie. Delegaci są już z ubiegłego roku, zdążyli się zestarzeć, więc to logiczne, że nastepna
ranga to Stary Delegat. Dopiero potem będzie Weteran ;)

Ja myślę, że jednak statusy będą bardziej partyjniackie ;) Ale co do Delegatów to fakt, niektórzy starzy są ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 13:44, =PtaQ napisał:

Ale co do Delegatów to fakt, niektórzy starzy są ;]


Niby kto tu jest stary?!? ;-D

Panowie się nie spisaliście. Mnie nie ma przez połowe dnia a tu nadal brak awansu. Czekacie na mnie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 15:42, HumanGhost napisał:

> /.../
Panowie się nie spisaliście. Mnie nie ma przez połowe dnia a tu nadal brak awansu. Czekacie
na mnie? :-)

Przewidywania były bezbłedne, aż tak bezbłędne, że na złość odjęli nam punkty, tylko po to, żeby się nie sprawdziły ;D. No i jeszcze bali się, że posądzą ICH o zdradę tajemnicy, bo niby skąd wiedzieliśmy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby miesiąc temu mnie nie zdegradowano z pozimu przodownika do bumelanta, tez siedziałbym w waszym gronie delegatów... A tak jestem robotnikiem - oto skutki łamania regulaminu. A tak btw, to już ile czekacie na nastepny stoień? może delegat to max? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać o jedną rzecz... Jestem świeżo upieczonym Brygadzistą (ach, pochwaliłem się ;-) ), ale zauważyłem, że moje stare posty są oznaczone poprzednimi tytułami - czy tak powinno być czy to jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 15:57, Mumin napisał:

Chciałem zapytać o jedną rzecz... Jestem świeżo upieczonym Brygadzistą (ach, pochwaliłem się
;-) ), ale zauważyłem, że moje stare posty są oznaczone poprzednimi tytułami - czy tak powinno
być czy to jakiś błąd?

Stare posty - stary tytuł, taki, jaki miałeś w czasie pisania postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 12:05, Marrbacca napisał:

Tak naprawdę nie byłby, mógłby sobie działać ile by chciał... tylko, że nie wytrzymał i mi
padł :( Tak naprawdę to mu się nie dziwię, cała noc, wiele godzin na 100% obciążeniu procesora...


Trochę dziwne - 99,9% narzutu czasowego powinno wynikać z obciążenia transferu, a nie procesora.

BTW - ściągasz *wszystkie* posty z tego forum? Jeśli tak, to chyba nie zdajesz sobie sprawy z możliwości, jakie Ci to daje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 16:23, Vilmar napisał:

Trochę dziwne - 99,9% narzutu czasowego powinno wynikać z obciążenia transferu, a nie procesora.

BTW - ściągasz *wszystkie* posty z tego forum? Jeśli tak, to chyba nie zdajesz sobie sprawy
z możliwości, jakie Ci to daje :)))


Czasowego tak, ale zapis do bazy zajmuje procesor, i najprawdopodobniej dlatego komp mi zastrajkował. A co do ściągania całych postów to tak, każdy temat i każdą stronę, nie wiem co prawda ile przejrzałem, ale pewnie sporo. I jakie możliwości mi to daje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 16:28, Marrbacca napisał:

Czasowego tak, ale zapis do bazy zajmuje procesor, i najprawdopodobniej dlatego komp mi zastrajkował.


Może pamięć Ci się skończyła? :)

Dnia 11.03.2006 o 16:28, Marrbacca napisał:

I jakie możliwości mi to daje? :P


Cóż, w skrócie mógłbyś pozbawić mnie sensu zabierania się za statystyki tego forum ;) Chodzi o to, że ściągając każdego posta możesz zdobyć następujące informacje o każdym użytkowniku: liczba postów, liczba tematów, liczba postów/tematów na dzień, liczba postów napisanych na poszczególnych szczeblach forumowej hierarchii, liczba znaków napisanych w postach, średnia liczba znaków na post, liczba obrazków dodanych w postach, liczba tematów, w jakich się wypowiedział, liczba odpowiedzi na jego posty itp. Stąd już tylko krok do ogólnych informacji na temat użytkowników forum.

Część z tych informacji wydaje się może głupia/niepotrzebna, ale jestem zdania, że jak już wyciągać z czegoś informacje, to absolutnie wszystkie możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja chciałem tylko liczbę użytkowników :D:D, ale może rzeczywiście nie jest to taki zły pomysł. Tylko muszę się zastanowić nad budową bazy, zapytań itd. itp, trochę tego jest. No i dopracować system ściągania tego wszystkiego... roboty dużo, ale jak znajdę trochę czasu to może się uda :)
BTW - pamięci mi nie zabrakło i tej zwykłej dyskowej i tej ramowej, cały czas na bieżąco monitorowałem stan systemu. Tylko procesor był cały czas obciążony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 16:58, Marrbacca napisał:

Cóż, ja chciałem tylko liczbę użytkowników :D:D, (...)


Nie nakładaj na siebie takich ograniczeń ;)

Dnia 11.03.2006 o 16:58, Marrbacca napisał:

ale może rzeczywiście nie jest to taki zły
pomysł. Tylko muszę się zastanowić nad budową bazy, zapytań itd. itp, trochę tego jest. (...)


Zdumpuj bazę forum do bazy MySQL na swoim dysku i wio ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 16:44, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../. I jakie możliwości mi to daje? :P
Zatrudnią Cię w CDProjekt, na pełnym etacie. To tylko półżartem i aż półserio...

Hehe fajnie by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 17:34, Marrbacca napisał:

> > > /.../
Hehe fajnie by było :D

To całkiem prawdopodobne. Jak któryś z moderatorów zwróci uwagę, poinformuje kierownictwo CDP, ale dzisiaj sobota, mają wolne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 17:42, KrzysztofMarek napisał:

To całkiem prawdopodobne. Jak któryś z moderatorów zwróci uwagę, poinformuje kierownictwo CDP,
ale dzisiaj sobota, mają wolne... ;)


Przecież nie robi nic złego chłopak, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się