poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2006 o 10:19, mefjak napisał:

tak tylko ja w ten sposob : "Liczone są wyłącznie posty oddalone od siebie o co najmniej godzinę"
to nigdy nie uzbieram bo siedze rano pisze postami a potem najwyzej wieczorem i wychodza zalozmy
dwa punkty =P ale tak serio to i tak mi nie zalezy =P



Uzbierasz. Ja uzbieralem to i Ty uzbierasz . Tez wchodze nieregularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, powiedz mi ile Ty piszesz dziennie postów na forum? I w jakich odstępach? Bo coś mnie też to zaczyna dziwnie wyglądać, że Ty do tej pory nie awansowałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 11:11, Abi Dalzim napisał:

Budo, powiedz mi ile Ty piszesz dziennie postów na forum? I w jakich odstępach? Bo coś mnie
też to zaczyna dziwnie wyglądać, że Ty do tej pory nie awansowałeś...


Wydaje mi się że Budo :

a) jest ofiarą wielkiej pomyłki

b) awansuje na dniach

c) nie awansuje nigdy

;) Wiecej opcji nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 11:24, Widek napisał:

> Budo, powiedz mi ile Ty piszesz dziennie postów na forum? I w jakich odstępach? Bo coś
mnie
> też to zaczyna dziwnie wyglądać, że Ty do tej pory nie awansowałeś...

Wydaje mi się że Budo :

a) jest ofiarą wielkiej pomyłki

b) awansuje na dniach

c) nie awansuje nigdy

;) Wiecej opcji nie ma ;)


Mozliwe , ze porwa Go kosmici :p

A tak szczerze mowiac to moze podpadl jakos modom i dostal te slawetne punkty ujemne, o ktorych mowa w regulaminie forum dawnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 11:11, Abi Dalzim napisał:

Budo, powiedz mi ile Ty piszesz dziennie postów na forum? I w jakich odstępach? Bo coś mnie
też to zaczyna dziwnie wyglądać, że Ty do tej pory nie awansowałeś...


To jest bardzo dziwne, wiesz ?
Wielu userów mówi "JA nie spamuje - broń Panie Boże" - tymczasem spamują ile wlezie, dodają co godzinę.
A taki Budo to mówi, że jest spamerem, tymczasem nie spamuje, bo nie dodaje co godzinę, ale tak jak ja - wejdzie, doda gdzie trzeba i tak parę razy na dzień, ze 4 np. A to się równa góra 2 - 3 pkt dziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 12:27, upiordliwy napisał:

A tak szczerze mowiac to moze podpadl jakos modom i dostal te slawetne punkty ujemne, o ktorych
mowa w regulaminie forum dawnym ?


Wtedy chyba by o tym wiedział. Lepiej poczekać na wypowiedź samego zainteresowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy bardziej przeżywają, to że Budo nie może awansować niż on sam:) Przecież wcześniej czy później ta chwila nastąpi, myślę, że całkiem szybko. A niby statusy nie mają znaczenia ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 11:11, Abi Dalzim napisał:

Budo, powiedz mi ile Ty piszesz dziennie postów na forum? I w jakich odstępach? Bo coś mnie
też to zaczyna dziwnie wyglądać, że Ty do tej pory nie awansowałeś...


Eh, piszę różnie różniście- moja średnia to ok. 23 postów, ale ostatnio dodaję mniej. Nie awansuję głównie przez nieregularne pisanie, ostatnio też przestałem sie udzielać w mafii, w której mam najwięcej swoich postów. Po prostu jak nie ma nic do napisania, to nie piszę (są wyjątki, czasem trzeba jakiegoś głupiego posta walnąć) i tyle. A ostatnio często nie mam nic do napisania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2006 o 12:27, upiordliwy napisał:

A tak szczerze mowiac to moze podpadl jakos modom i dostal te slawetne punkty ujemne, o ktorych
mowa w regulaminie forum dawnym ?


Nie ma punktów ujemnych- albo degrad, albo nic.
ps widzę, że mam jakąś widownię, czy co :P
Ale za to jaka impreza będzie jak awansuję xD
A co do przejmowania sie, to chciałem być w pierwszej piątce, potem sie trochę wkurzałem, ale teraz już mi to wisi i powiewa, mogę być delegatem do końca, i tak w mafii sie będa mnie bać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 14:25, Budo napisał:

Nie ma punktów ujemnych- albo degrad, albo nic.

Z tego co pamiętam, to kiedyś jeden z użytkowników nie dostał degrada, tylko zostały mu wycofane punkty, które uzbierał do następnego statusu. Czyli konto punktowe dla danego statusu zostało wyzerowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 14:25, Budo napisał:

ps widzę, że mam jakąś widownię, czy co :P

Zastanawiałem się czy nie stworzyć oficjalnego fanclubu przyjaciół Budo :)
Do boju delegacie !!! Awansuj w takim style, że nam spadną gacie.
Buudo ! Buudo Buudo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hmm, może było to na starym forum, tutaj TYHE sie wypowiadała, że jest degrad, albo nie ma skutków ujemnych.

paweusz----> załatw jeszcze jakieś cheerleaderki i będzie bomba :DDDD
Ale rym niezły, dzięki za wsparcie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 14:33, Budo napisał:

Hmm, może było to na starym forum, tutaj TYHE sie wypowiadała, że jest degrad, albo nie ma
skutków ujemnych.

Na starym forum zawitałem na kilka dni i kilka postów. Nie mogłem zapamiętać czegoś takiego. No ale może, źle zrozumiałem taką sytację, skoro TYHE mówiła, że nie ma, to się nie będę kłócił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 14:35, Bajuj napisał:

Wy tu gadu-gady a tematowi 10.000 post stuknłał :D


O, rzeczywiście. Już ponad 10000 postów. :P Ale FM nikt nie przegoni. ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 14:39, glizda101 napisał:

O, rzeczywiście. Już ponad 10000 postów. :P Ale FM nikt nie przegoni. ;-]


W przeciągu jakiegoś miesiąca ten temat nadrobił kilkaset postów w stosunku do FM. :) Więc niech Mafia lepiej drży, bo pancerny walec nadciąga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czymam kciuki, Mastah Budo ;) ! A ja zauważyłem, że się opuściłem... Już 95 ze względu na liczbę znaków w poście... I 107, jeśli chodzi o ogólną liczbę :P ! Kurcze, nie mam pojęcia, jak to Vilmar mogł stworzyć te statsy, ale one są genialne, nie ma bata...

Ponadto tak sobie myślę... czy Własny Status można zmieniać dowolnie, zależnie od, powiedzmy, nastroju? Czy tylko po osiągnięciu Tego Jedynego-wpisujemy jakąś inteligentną nazwę i mamy ją do końca świata... :)

Kiedy ja osiągnę taki stopień-będę chyba stetryczałym, zgrzybiałym dziadem, używającym przedpotopowego komputera sprzed lat osiemdziesięciu... ;) Za bardzo przywiązałem się chyba do obecnej maszynki, by ją zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się