poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

>

Dnia 02.06.2006 o 19:48, Shudo napisał:

Za niedługo naprawdę co poniektórzy zaczną przelewy słać do tych modów którzy o tym decydują.
No ale każdy może to sobie interpretować jak chce, jednym może na tym nie zależeć, inni natomiast
udzielają się na forum pisząc ciągły Spam w setkach tematów.

Niedecyduja o tym modowie tylko system naliczania punktów. Czyli wlasnie chodzi o to ze jezeli piszesz z sensem i duzo zaanagazowania wkladasz to masz taki a taki stopien. Stopnie sa wazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś to na poważnie ? No nie żartuj.
TO taki freestyle temat, tutaj ludzie robią sobie po prostu "jaja", a większość z nich na codzień udziela się w normalnych poważnych wątkach, co w tym złego, że tutaj trochę sie rozluźniają i żartują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:44, Ponury rzniwiaż napisał:

Ja mam pytanie czy statystyki wvlmara sa na serwerze cdp czy jego własnym??
I czy statystyki sa bezposrednio z forum powiazane czy tez jest to rzecz kompletnie osobna
(to tylko tak z ciekawości)


Statystyki są na włąsnym serweeze Vilmara i nie są powiązane z forum raczej. To znaczy oczywiście skanują całe forum (bo Vilmar sam tego wszystkiego nie wpisuje :)), ale tylko z poziomu użytkownika. Chodzi o to, że nie mają dostępu do sewera gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skad wiesz ze nie wpisuje ;) albo ze nie ma zatrudnionych innych forumowiczow ktorzy nic innego nie robia jak sprawdzaja kto co i ile napisal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:58, Vaxinar napisał:

Wziąłeś to na poważnie ? No nie żartuj.
TO taki freestyle temat, tutaj ludzie robią sobie po prostu "jaja", a większość z nich na codzień
udziela się w normalnych poważnych wątkach, co w tym złego, że tutaj trochę sie rozluźniają
i żartują ?

No przecież wiem że sobie jaja robić ale niestety jest wielka rzesza forumowiczów ekscytująca się właśnie zmianą statusu na forum. Ja nikomu tego nie zabraniam, ich sprawa, ale jak dla mnie nie jest jak na razie żaden powód do dumy czy też zachwytu.

A nawet nie wiedziałem że za statusy nie są odpowiedzialni modzi tylko system naliczania punktów. Za sprostowanie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:19, morthi napisał:

skad wiesz ze nie wpisuje ;) albo ze nie ma zatrudnionych innych forumowiczow ktorzy nic innego nie robia jak sprawdzaja kto co i ile napisal ;)


Raczej bym o to Vilmara nie posądzał. :P Ale możesz sam się go spytać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:16, wdowiakm napisał:

Sorki za post pod postem ale źle popatrzałem nie kantowaliscie popatrzyłem tam gdzie nie trzeba
głupio mi:(

Tjaaaa, teraz przepraszasz a wcześniej prawie przed forumowy sąd nas podałeś ;P Nie no, oczywiście przeprosiny przyjęte, wybaczam, każdemu się może zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja caly czas wierze w armie malych ludkow ktore pedza przez internet iroznosza nasze maile ;) i w wielkiego potfora ktory zywi sie mailami ktore nigdy do adresata nie dotarly :D dlatego tez nie zdiwilbym sie gdyby Vilmarstosowal podobny system zarzadzania swoim malym imperium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:21, matizek12 napisał:

> Sorki za post pod postem ale źle popatrzałem nie kantowaliscie popatrzyłem tam gdzie nie
trzeba
> głupio mi:(
Tjaaaa, teraz przepraszasz a wcześniej prawie przed forumowy sąd nas podałeś ;P Nie no, oczywiście
przeprosiny przyjęte, wybaczam, każdemu się może zdarzyć :)

Dziekuję:) Juz to się nie powtórzy następnym trzy razy sprawdze zanim kogos oskarże:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:20, Shudo napisał:

No przecież wiem że sobie jaja robić ale niestety jest wielka rzesza forumowiczów ekscytująca
się właśnie zmianą statusu na forum. Ja nikomu tego nie zabraniam, ich sprawa, ale jak dla
mnie nie jest jak na razie żaden powód do dumy czy też zachwytu.


Wiesz na początku nie, ale dla mnie np zdobycie Przewodniczącego było drobną radością, ale nie powodem do dumy.
Sam potępiałem tych, którzy wypisywali mnie w temacie z ulubionymi userami, tylko dlatego, że mam wysoki tytuł.
Po prostu - drobna radość z drobnego dodatku, nic więcej. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:48, Shudo napisał:

Widzę że większość strasznie się ekscytuje swoimi stopniami. Czy to takie ważne.> Za niedługo naprawdę co poniektórzy zaczną przelewy słać do tych modów którzy o tym decydują. > No ale każdy może to sobie interpretować jak chce, jednym może na tym nie zależeć, inni natomiast > udzielają się na forum pisząc ciągły Spam w setkach tematów.


Mali ludzie sa zawsze żądni władzy i zaszczytów.
Mi sie zawsze przypomina Komisarz Ryba pytający Killera po meczu z Prezydentem "A po co ci te punkty"
Bądz Lepper, ktory kilkukrotnie podkreslal ze dla niego najwieksza satysfakcja bylo to ze Balcerowicz musial sie przed nim (marszałkiem Lepperem) tlumaczyć na sali sejmowej i na dodatek musial zadzierac głowę bo Pan Burak jako Marszałek siedział wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2006 o 22:58, temist napisał:


Mali ludzie sa zawsze żądni władzy i zaszczytów.



Ok to teraz mam rozumiec potepiami wszystkich wysokotytulowcow i tym ktorym zalezy na statusie. Troche tolerancji panowie bo w tym mjejsu mogliscie urazic już pare osob (Human Ghosta, Buda Vaxinara)
Pozatym pisanie o polityce w kontescie statusów równiez mozna uznac za spam:( Pozatym ktory z wysokostatusowych zadziera głowe:) Wiekszosc sobie pomaga i pomaga mlodzszym kolegom. Ja niewidzialem zeby jakikolwiek brygadzista delegat badz przewodniczacy potępiał robotnika dlatego że nowy malo tego zawsze starsi foruowicze wprost staraja sie zachęci do forumowania :)

A zauważcie ze coniektorzy niskostatusowi maja nawet kolo 2000 postow :)(degrady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 09:23, Ponury rzniwiaż napisał:

Ok to teraz mam rozumiec potepiami wszystkich wysokotytulowcow i tym ktorym zalezy na statusie.
Troche tolerancji panowie bo w tym mjejsu mogliscie urazic już pare osob (Human Ghosta, Buda
Vaxinara)


Nie wszystkim Przewodniczącym zależy na tytule. Jednym bardziej innym mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tytul zdobywa sie samoczynnie ;) prawde mowiac nie wierze w to by byli na forum ludzie ktorych jedynym celem jest posiadanie jak najwyzszego statusu :) nawej jesli mieli takie zalozenie to po kiku tygodniach pisania powinno im sie ono zmienic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 09:29, morthi napisał:

tytul zdobywa sie samoczynnie ;) prawde mowiac nie wierze w to by byli na forum ludzie ktorych
jedynym celem jest posiadanie jak najwyzszego statusu :) nawej jesli mieli takie zalozenie
to po kiku tygodniach pisania powinno im sie ono zmienic ;)

Może nie pisania, ale czekania :D
Przejscie na tym forum z przodownika na brygadzista to istny sport eXtremalny :D
Potem już sie na status nie patrzy bo i tak zmieni sie on za 3-4 miesiace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm :) ja awansowalem dosyc szybko :) nie spodziewalem sie ze az tak szybko to nastoapi ;) a co bedzie pozniej to sie zobaczy ;)
system naliczania punktow i ilosc postow w dalszym ciagu jest dla mnie niezrozumiala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 09:29, morthi napisał:

tytul zdobywa sie samoczynnie ;)

Naprawdę ?

Dnia 03.06.2006 o 09:29, morthi napisał:

prawde mowiac nie wierze w to by byli na forum ludzie ktorych
jedynym celem jest posiadanie jak najwyzszego statusu :) nawej jesli mieli takie zalozenie
to po kiku tygodniach pisania powinno im sie ono zmienic ;)

Są tacy co im na tytule zależy, bo lubią. Jednak to jest tylko dodatek do dyskusji, bo to właśnie ona jest tu podstawowym celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to jest trochę tak: na początku chce się szybko awansowac. I awansuje się szybko Obywatel-Robotnik-Przodownik. Potem na przodowniku jest lekkie zatrzymanie, które trochę ochładza statusowe zapędy. Gdy zostaje się Brygadzistą nie ma co już się ekscytowac-awans przyjdzie kiedy zechce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:40, gloody napisał:

Ja myślę, że to jest trochę tak: na początku chce się szybko awansowac. I awansuje się szybko
Obywatel-Robotnik-Przodownik. Potem na przodowniku jest lekkie zatrzymanie, które trochę ochładza
statusowe zapędy. Gdy zostaje się Brygadzistą nie ma co już się ekscytowac-awans przyjdzie
kiedy zechce ;)


A ja myślę inaczej. Szybko idzie do przed ostatniego tytułu, a na wałsny się czeka bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się