poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2006 o 11:14, olki77 napisał:

Quo vadis * prosił bym o małe przetłumaczenie

"Dokąd idziesz" .... I postaraj się, bo zaraz skończy się łaskawość i będziesz cały czas robolem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że po prostu dopóki Olki nie zmądrzeje dopóty nigdy nie osiągnie statusu wyższego niż przodownik, proste :) Bo 4 degrady zawsze z przodownika na robotnika chyba coś znaczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez tak potrzebna sie wydaje mozliwosc edytowania swoich postow dzieki czemu uniknelo by sie zarzutu o spamerstwie :) - czy dostanie degrada nie jest zwiazane ze statusem ? rozumiem ze pisalbym o grach kartach graficznych czy tez rzeczach zupelnie nie zwiazanych z watkiem :) jedka rozpatrywanie z roznych stron poziomow czy stopni upadkow i wzlotow awansow i degradow uwazam za jak najbardziej zgodne z duchem tego watku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:14, olki77 napisał:

Powiedział co wiedzial . Kto ostanio dostal degrada ale nie oto chodzi.
Quo vadis * prosił bym o małe przetłumaczenie


Zastanów się co ty piszesz!
Wypominasz jednemu z najlepszych forumowiczłów jedną wpadkę!?
Może Vaxinarowi się należał degrad, ale jest on przykładem wzorowego forumowicza. I nie tylko on jako
(niestety) już były Przewodniczący miał/ma obniżony status. Modest-Vermin też dostał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:14, olki77 napisał:

Powiedział co wiedzial . Kto ostanio dostal degrada ale nie oto chodzi.

Nie wiem kto ostatnio dostał degrada, ale nie widzę Twoich zmian, więc CI to napisałem.

-----> paweusz
Czy "z łacińskiego" to poprawnie, zawsze sądziłem, że "z łaciny". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwidoczniej moderatorzy uznali ze masz okres ochronny przed degradem :) aczkolwiek nie bede sie za nich wypowiadac bo to oni wiedza najlepiej czym sie kierowali obnizajac Ci status.

pytanie - czy moderator ma specjalny przycisk do degradowania uzytkownika? jak to wyglada technicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , ja zauwazyłem duże zmiany w tym co pisze. Nie wiem moźe tylko ja zauwazyłem.
Porównujac co pisałem na początku a co teraz to wielka zmiana nastąpiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:21, olki77 napisał:

Nie wiem , ja zauwazyłem duże zmiany w tym co pisze. Nie wiem moźe tylko ja zauwazyłem.
Porównujac co pisałem na początku a co teraz to wielka zmiana nastąpiła.


W sumie może i tak, ale jednak jeszcze trzeba wiele zmienić. :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:18, morthi napisał:

dlatego tez tak potrzebna sie wydaje mozliwosc edytowania swoich postow dzieki czemu uniknelo
by sie zarzutu o spamerstwie :) - czy dostanie degrada nie jest zwiazane ze statusem ? rozumiem
ze pisalbym o grach kartach graficznych czy tez rzeczach zupelnie nie zwiazanych z watkiem
:) jedka rozpatrywanie z roznych stron poziomow czy stopni upadkow i wzlotow awansow i degradow
uwazam za jak najbardziej zgodne z duchem tego watku :)



Jednak mamy do tego osobny wątek - ten i tak już wystarczajaco minął sięz ideą jego istnienia i powoduje zalew naprawdę bezsensownych wypowiedzi, nie mówie ,ze ja jestem bez winy tutaj jednak są widocznie jescze powody by tego wątku nie zamykać. Uwierz mi, ze Moderatorzy nie byliby szczęśliwi gdyby ten wątek stał siejeszcze pełen dyskusji o degradach. Zauważ, że w tym temacie wypowiedzi sprowadzaja siegłównei do jednego - dwóch zdań. Czy edycja postów zmieniłaby to ? Wątpię - sprawiłaby jedynie ,że nastałby jeszcze większy chaos a Moderatorzy mieliby kłopoty z osobami , które "wypróbowują możliwości edycji wpisując wulgaryzmy , niezgodne z regulaminem treści a później sprawdzają refleks moderatorów edytując owe treści jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:19, Vaxinar napisał:

-----> paweusz
Czy "z łacińskiego" to poprawnie, zawsze sądziłem, że "z łaciny". :)

Mój błąd. Posypuję głowę popiołem. Dzięki za bezlitosną poprawkę. Oczywiście, że z łaciny - ciało się obudziło, ale umysł jeszcze chyba śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:21, morthi napisał:

pytanie - czy moderator ma specjalny przycisk do degradowania uzytkownika? jak to wyglada technicznie
?

Nie wiadomo. TYHE kiedyś pokazała screena, ale niestety był to żart primaaprilisowy... Ktoś z CDP też pokazywał screena, tam wszędzie obok tematów były literki "M", ale nie wiadomo jak wygląda sam Panel Moderacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh :) jestem po prostu idealista :) i takie "dziecinne" zachowania nie sa brane przeze mnie w ogole do swiadomosci :)

a co do dyskusji o stopniach :) kiedy ktos dosjdzie do 6 wtajemniczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem . Moderator to trudna robota upomnianie itp. Chyba najprzyjemniejsza robota to degradowanie bo osoba która dostałą degrada uspokaja sie na pewnien czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ile mozna degradowac :) ci ktorzy czepia z tego przyjemnosc maja niskie poczucie wlasnej wartosci i dowartosciowuja sie gnebiac innych :) jak to tez czasami widac przy wysokostatutowych :) ktorzy poniewieraja nowymi :)

na szczescie takie przypadki sa szybko eliminowane :)

a wlasnie:) czy wlasny tytul moze dostac obywatel ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:24, paweusz napisał:

Mój błąd. Posypuję głowę popiołem. Dzięki za bezlitosną poprawkę. Oczywiście, że z łaciny -
ciało się obudziło, ale umysł jeszcze chyba śpi ;)


Heh nie ma za co, trzeba się wspomagać i doskonalić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:28, olki77 napisał:

Czy ja wiem . Moderator to trudna robota upomnianie itp. Chyba najprzyjemniejsza robota to
degradowanie bo osoba która dostałą degrada uspokaja sie na pewnien czas


Ja wiem czy taka przyjemna? Czy sprawiałoby by ci przyjemność jakbyś musiał zdegradować dobrego forumowicz (np. delegata) bo np. coś mu się zadużo wymsknęło lub ktoś za dużo powiedział? ( niedawno był taki przypadek, nie muszę chyba nikomu przypominać) Ten forumowicz lub jakiś inny na pewny by wiedział że źle zrobił ale cóż, taki jest regulamin. Według mnie praca moderatora jest bardzo ciężka. Poza tym trzeba siedzieć połowę albo większoć dnia naforum żeby wyłapywać nowe tematy. Chyba każdy zauważył, że ostatnio to prawdziwa plaga? Ech. ci nowi użytkownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O natkasuper1 !
Jesteś userką, którą najbardziej znam z GOLa, chyba najwięcej Twoich fotek. :P Czemu tu tak ubogo się udzielasz ? Nie lubisz nas ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się