poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 20:55, Blade2 napisał:

Kto wie ???? Może jednak kiedyś będzie to możliwe (raczej wątpię)... A na moderatora można
awansować tak jak walgierz ???? W którymś temacie znalazłem jego wypowiedzi jak jeszcze
nie był moderatorem (chyba)...


w Karczmie cośtam cośtam... na pierwszej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ;)

A ja się dzisiaj rozpisałem jak nigdy... W sumie nie wiem czemu - nuda pewnie spowodowana czekaniem na masterlinka (nie-doczekaniem w zasadzie). Ale i tak pewnie będzie mi dane jeszcze dluuugo poczekać na brygadzistę. I pewnie znowu mnie zaskoczy awans jak nie będę akurat patrzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:51, Sephirath napisał:

Gratuluję ;)

A ja się dzisiaj rozpisałem jak nigdy... W sumie nie wiem czemu - nuda pewnie spowodowana czekaniem
na masterlinka (nie-doczekaniem w zasadzie). Ale i tak pewnie będzie mi dane jeszcze dluuugo
poczekać na brygadzistę. I pewnie znowu mnie zaskoczy awans jak nie będę akurat patrzył :P


dokładnie - awansuje się zawsze, gdy się o nim nie myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:54, MAR Cinek napisał:

> Gratuluję ;)
>
> A ja się dzisiaj rozpisałem jak nigdy... W sumie nie wiem czemu - nuda pewnie spowodowana
czekaniem
> na masterlinka (nie-doczekaniem w zasadzie). Ale i tak pewnie będzie mi dane jeszcze dluuugo

> poczekać na brygadzistę. I pewnie znowu mnie zaskoczy awans jak nie będę akurat patrzył
:P

dokładnie - awansuje się zawsze, gdy się o nim nie myśli :)



ja bym to sformułow awansujesz wtedy kiedy myślisz że już niemyślsiz o awansie;p Ale to chyba tak ma byc najpierw zacheic potem lekko zachęcić zeby było jakies urozmaicenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty - to jest metoda! Napisać coś na forum i od razu zacząć myśleć np. o dwunastolenim polonezie dieslu stojącym przed oknem... I tak awansować co 30 sekund :P

A na serio - sądzę, że jeszcze od paru dni do półtora tygodnia i witamy Brygadziste. Oczywiście degradów nie przewiduję :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem ostatnio w jakimś temacie ( chyba w "damskiej szowinistycznej loży szyderczyń" ) posta walgierza jak był jeszcze obywatelem i pisał do Tyche czy Sol ze w przyszłosci też chciałby zostać modkiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 14:49, Michał Raven napisał:

> Proszę państwa oto olki77 zostaje Delegatem :P w Rocznice gram.pl
Gratulacje i witamy w gronie delegatów olki77 :D


Dziś taki wyjątkowy dzień bo rocznica gram.pl . Ciesze naprawde i dzięki z góry za wszystkie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 14:44, olki77 napisał:

Proszę państwa oto olki77 zostaje Delegatem :P w Rocznice gram.pl


Jeszcze kilka miesięcy temu nie przyszłoby mi to do głowy ale teraz ....
Stary szczere gratulacje bo w pełni zasłużyłeś i jeszcze w taki dzień jak ten ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się