Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twierdza: Krzyżowiec 2 - zobacz zwiastun przedstawiający rozgrywkę!

16 postów w tym temacie

Super! Podobają mi się efekty cząsteczkowe przy niszczeniu murów. Gra wygląda świetnie. Jako fan jedynki nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że tego nie popsują ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Super! Podobają mi się efekty cząsteczkowe przy niszczeniu murów. Gra wygląda świetnie.
> Jako fan jedynki nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że tego nie popsują ;).
To cię ostrzegam, że możesz się grubo rozczarować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mam złe przeczucia do tej gry. Uwielbiam Twierdze Krzyżowca nawet do dzisiaj, ale nowa odsłona tej gry mnie przeraża ponieważ:
1. Co mają znaczyć do cholery te granice? Skoro powiedzieli,że chcą odwzorować Krzyżowca by dużo niepotrzebnych zmian nie wprowadzać prócz tego co chcą fani, to na cholerę dają granice których nikt nie popiera.(Te granice zaczeły się pojawiać od Stronghold''a 2 i na razie są tylko kolejną deską do trumny.)
2. Już widzę te masy jednostek nakładające się na siebie... Powinni coś z tym zrobić ponieważ będzie ten sam problem brzydoty jak w Empire Earth 2 a dokładniej to,że spora ilość jednostek będzie nakładać się na siebie w walce przez co wszystko będzie wyglądać jak masywna rzadka kupa.
3. Skoro już zacząłem porównywać gry to dźwięk zabitego (piekarza/cywila?) brzmi tak samo jak zabity w Empire Earth 1/2 robotnik. Czyli dźwięki w Krzyżowcu 2 są dość słabej jakości i nie pasują jak na 2014 rok ponieważ takiej samej jakości dźwięki były z EEII (2005 roku)

4. Strzały dość dziwnie jak dla mnie wyglądają, w grze Medival II strzały pięknie wyglądały a tutaj hmm... strasznie dziwnie ale to są tylko moje odczucia. Mam nadzieję,że każda strzała będzie oddzielnym obiektem fizycznym lub coś,żeby po prostu jak coś się chowa za murem to milimetr nad kamieniem przeleci strzała a milimetr niżej to uderzy w kamień zamiast przelecieć przez niego.

ps. Wam też się wydaje,że konnica dziwnie biega? (16 sekunda na trailerze)


Darzę Krzyżowca II straszną nadzieją i oby nas po raz kolejny nie zawiedli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mi sie podoba,fajnie wygladaja mury ktore rozpadaja sie na kawaleczki,szkoda ze bedzie
> tylko dystrybucja cyfrowa :/

czego się dziwisz po twierdzy 3 która była chyba jakimś żartem studio pewnie chyli sie ku
upadkowi. to cud że jeszcze coś wydają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdza i Twierdza Krzyżowiec to naprawdę bardzo grywalne tytuły, później niestety Firefly zaczęło brnąć w 3D i tym samym w przepaść.. Niestety z tego co tutaj widać gra nie ma zbyt wiele wspólnego z Krzyżowcem oprócz tytułu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy ****dolicie. Normalnie już kopiecie tej grze grób, oczywiście wszyscy grali. Pozwolę sobie coś wyjaśnić - Firefly do tej pory działało "pod opieką" wydawcy: 2K, póżniej SouthPeak. Krzyżowca 2 zamierzają wydać sami. Nie rozumiem natomiast:
- Jak można liczyć na strategię w 2D w roku 2013
- Jak można w ogóle oceniac strategię na podstawie grafiki (zwłaszcza że są teraz indie - piniążków na fajerwerki ni ma)
- Jak można robić jakieś śmieszne porównania z Empire Earth i po co?
- Jak można oceniać końcową jakość gry na podstawie wczesnego trailera w którym zapewne aż się roi od różnych placeholderów
- A mury jednostki mogły rozbijać od początku. Własną bronią.

Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego część osób komentuje nie mając bladego pojęcia o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować