Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowa wersja Killer Instinct z jedną grywalną postacią

14 postów w tym temacie

Ha - doczekałem się ery płacenia za postaci w bijatykach [i to z jakim rozmachem, cała 1 za darmo, reszta płatna, ale ok ta gra to akurat taki "pseudo f2p''] to doczekam się jeszcze realizmu w shooterach gdzie trzeba będzie płacić za amunicję :)

Btw ciekawe czy ewentualne nowe Tekkeny czy VF podłapią ten "genialny pomysł" i za znanych i lubianych przyjdzie ludziom bulić po 3-5 ojro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 11:29, Pietro87 napisał:

Ha - doczekałem się ery płacenia za postaci w bijatykach [i to z jakim rozmachem, cała
1 za darmo, reszta płatna, ale ok ta gra to akurat taki "pseudo f2p''] to doczekam się
jeszcze realizmu w shooterach gdzie trzeba będzie płacić za amunicję :)

Wiesz, możesz też zapłacić za wszystkie i będzie jak pełna gra, a wyjdzie taniej niż pełna gra... ale to by raczej nie pasowało do twojego wizerunku "M$ złodziei i debili".

Dnia 23.08.2013 o 11:29, Pietro87 napisał:

Btw ciekawe czy ewentualne nowe Tekkeny czy VF podłapią ten "genialny pomysł" i za znanych
i lubianych przyjdzie ludziom bulić po 3-5 ojro.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tekken_Revolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie gra podoba to mozna kupic caly pakiet jak normalna gre. Jak sie nie ma pieniedzy to tez mozna pograc za darmo. Jesli mamy kilka groszy mozemy kupic sobie jedna postac. Mam nadzieje, ze bedzie mozna przetestowac postac przed zakupem np w trybie samouczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Btw ciekawe czy ewentualne nowe Tekkeny czy VF podłapią ten "genialny pomysł" i
> za znanych
> > i lubianych przyjdzie ludziom bulić po 3-5 ojro.
> http://en.wikipedia.org/wiki/Tekken_Revolution


W Tekken Revolution nie da się kupować postaci, odblokowuje się je grając.


To w Killer Instinct będzie tylko 9 postaci?
A co do pakietów.Pierwszy daje 8 postaci, a drugi jest dwa razy droższy i zawiera też 8 postaci... I jakieś skiny (niepotrzebne do szczęścia), akcesoria(tak samo jak skiny, chyba że te akcesoria dają jakieś bonusy - wtedy granie na darmowej wersji będzie w ogóle bezsensu) i 1. część gry (ktoś kupuje next-genową konsolę, żeby grać w tytuł z 1994r?). Podsumowując, drugi pakiet zawiera to samo co pierwszy + durne ozdobniki i grę, w którą nikt nie zagra, a kosztuje 2x tyle co pierwszy. Nie wydaje mi się, żeby było to takie korzystne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Najbardziej korzystną opcją wydaje się jednak Ultra Edition, którą wyceniono na 40 euro (to i tak o 1/3 taniej niż każdy inny premierowy tytuł). "

Czyli chca nam wmowic ze wszystkie gry premierowe sa po jakies 60 euro? hahahahahahahahahaha Swietne poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 12:59, Phoenixpl napisał:

Czyli chca nam wmowic ze wszystkie gry premierowe sa po jakies 60 euro? hahahahahahahahahaha
Swietne poczucie humoru

Przecież tyle kosztują. Mowa oczywiście o Ameryce. Chociaż w Polsce też ceny są bliskie 60 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czyli chca nam wmowic ze wszystkie gry premierowe sa po jakies 60 euro? hahahahahahahahahaha
>
> > Swietne poczucie humoru
> Przecież tyle kosztują. Mowa oczywiście o Ameryce. Chociaż w Polsce też ceny są bliskie
> 60 euro.

Pokaz mi gdzie.. 40 euro to okolo 160 pln.. Na steam nie widzialem premierowki ktora kosztuje 60 euro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 13:26, Phoenixpl napisał:

Pokaz mi gdzie.. 40 euro to okolo 160 pln.. Na steam nie widzialem premierowki ktora
kosztuje 60 euro..

Pierwszy z brzegu: Call of Duty: Ghosts. Cała reszta w okolicach 50 euro.

Tak więc KI kosztujący 40 euro wciąż jest tańszy niż praktycznie każda gra AAA, która wychodzi na rynek, niezależnie od tego, czy na PC czy na konsole.

I ehm, ludzie, mówimy o cenach zachodnich a nie cenach gier w Polsce. Ile razy trzeba tlumaczyć, że my mamy tańsze gry na PC, bo się wydawcy dogadali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Czyli chca nam wmowic ze wszystkie gry premierowe sa po jakies 60 euro? hahahahahahahahahaha
>
> >
> > > Swietne poczucie humoru
> > Przecież tyle kosztują. Mowa oczywiście o Ameryce. Chociaż w Polsce też ceny są
> bliskie
> > 60 euro.
>
> Pokaz mi gdzie.. 40 euro to okolo 160 pln.. Na steam nie widzialem premierowki ktora
> kosztuje 60 euro..

Yyyyy... no dobra ale normalna pudełkowa wersja kosztuje 119/129 a nie 49,99 Euro = 200zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 13:26, Phoenixpl napisał:

Pokaz mi gdzie.. 40 euro to okolo 160 pln.. Na steam nie widzialem premierowki ktora
kosztuje 60 euro..

http://antyweb.pl/sony-dorzuca-do-pieca-prawie-280-zlotych-za-gre-na-playstation-3/

Mowa oczywiście o "sugerowanej cenie detalicznej" gier konsolowych w Europie (a nie w Ameryce, jak napisałem wcześniej, wpadka). Pecetówki zawsze były o 10-15 euro tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 13:21, Dared00 napisał:

Przecież tyle kosztują. Mowa oczywiście o Ameryce. Chociaż w Polsce też ceny są bliskie
60 euro.

W US and A to 60 ale dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 13:38, Martius0 napisał:

> Przecież tyle kosztują. Mowa oczywiście o Ameryce. Chociaż w Polsce też ceny są
bliskie
> 60 euro.
W US and A to 60 ale dolarów.

Tak, wiem, machnąłem się, już się poprawiłem w poprzednim poście. Ale właściwie, to 60 dolarów + podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2013 o 12:12, Dared00 napisał:

Wiesz, możesz też zapłacić za wszystkie i będzie jak pełna gra, a wyjdzie taniej niż
pełna gra... ale to by raczej nie pasowało do twojego wizerunku "M$ złodziei i debili".


"Ojej ja biedny fanboj MS od razu muszę dorabiać teorie spiskowe o hejterach do swoich ideologii" - brawo jasiu, keep it up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować