Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls Online z opcjonalnymi mikropłatnościami; nowe screeny

29 postów w tym temacie

A ludzie by najlepiej chcieli żeby za darmo jeszcze dostali murzyna do expienia. To jest oczywiste że rzeczy jak zmiana imienia, lub wyglądu będzie płatna. Tak samo jest w WoWie i każdej tego typu produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy im się to utrzyma bo na screenach i na jakimś gameplayu co to widziałem (wprawdzie trochę czasu temu i zaraz będzie, że to alfa i na pewno się wszystko zmieniło...) to wyglądało dość przeciętnie. Tak więc obstawiam szybkie przejście na f2p, wzbogacone o bardzo szeroki wachlarz mikropłatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 12:53, Greencube napisał:

A ludzie by najlepiej chcieli żeby za darmo jeszcze dostali murzyna do expienia. To jest
oczywiste że rzeczy jak zmiana imienia, lub wyglądu będzie płatna. Tak samo jest w WoWie
i każdej tego typu produkcji.

Oczywiste? Ładnie świat się zmienił. To normalne, żeby płacić 80zł miesięcznie za jakąś grę, a mieć dostęp do nie wszystkich funkcji? W takim razie za co ja płacę? Za konserwację serwerów? Gry MMO nie są jakieś wybitne, żeby były wartej takiej kwoty. A ten Elder Scrolls wygląda 3 razy biedniej od Skyrima, gry single. Uczciwszym byłoby płacić za dostęp do V ;o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem was? Żal wam 80zł,żeby płacić miesięcznie? Ahh ta Polska.... Ja już wiele
> razy wykupiłem abonament czy to w Terze czy w SWTOR i w TES Online również wykupie

W TOR też kupowałem - ale tam było 80zł za 2 miesiące i nie było mikropłatności. A teraz abonament jest jeszcze tańszy + dostaje się te punkty do mikropłatności. Dziękuje - postoje. Poczekam aż będzie F2P, pogram w Skyrim czy poczekam na TES VI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj lipa straszna, zapłacić tyle za coś zapowiadającego się najwyżej przeciętnie? Wolne żarty. Ta gra miałaby jakieś szanse zaistnieć z systemem płatności ala GW2. Niestety chciwość zwyciężyła tym razem... Dobre podsumowanie znajdziecie w moim poście w oficjalnym wątku, cała prawda o tej nadmuchanej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak wszystkich oburza to, że będzie abonament + mikropłatności to samo przecież jest WoW od kilku ładnych lat. Jeżeli gra będzie rewelacyjna jak wow kiedyś to nie ma problemy, wolę stały regularny abonament od super darmowego F2P gdzie człowiek zaczyna wywalać na grę naprawdę dużo kasy, ponieważ w pewnym momencie nic już nie można dalej za darmo osiągnąć;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające jest to, że wciąż znajdują się ludzie, którzy nie rozumieją skąd to oburzenie.

Więc po raz n-ty tłumaczę:
Nie będzie oburzenia => dajemy pozwolenie na takie coś => twórcy podwyższają poprzeczkę => kończymy w nieokreślonej przyszłości na płaceniu za włączenie pliku wykonawczego za jedyne $9.99.

Czy już wiesz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 20:25, Enthroned666 napisał:

Jeżeli gra będzie rewelacyjna /.../


Po tym co przeczytałem na temat tego tytułu obawiam się, że nie będzie. Formuła jaką chcą wprowadzić, sprowadzi się co najwyżej do maksymalizowania zysków jakie mogą osiągnąć przed przejściem na F2P. W końcu trochę pieniędzy w tym projekcie utopili. Może nie będzie to kolejny TOR''tanic ale sukcesów nie wróżę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować