Zaloguj się, aby obserwować  
falloutboy

Najlepsze darmowe gry

500 postów w tym temacie

Hhhmmm... polecić wam mogę dwie wypasiaste darmowe gry ;)
1.MUonline str. do ściągnięcia gry i zarejestrowania konta www.muonline.com możecie grać za darmo lub płatnie jak chcecie, jak płatnie będziesz grał, to exp będziesz miał większy do 3x max drop 30% chyba i szybsze wjescie do BC i DS jak zapłacisz autorom tej gry 8$. Jak byście mieli problemy z tą grą wejdżcie na mój Gramsajt i zadawajcie na moje gg ;)
2.GunZonline-Z tą grą nikt nie powinien mieć problemów :) wchodzimy na www.gunzonline.com jak chcecie grac na official to klikamy a English(International Edition) i pobieramy grę i się rejestrujemy gra w 100% darmowa ;)
P.S. Wrazie problemów zapraszam na mój gramsajt i tam macie napisane moje gg i możecie w gg mnie pytać jak byście mieli jakieś problemy z tymi grami.Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym kliku na ostatniej stronie znajduje się link do jakiejś darmowej gry inline nie dawno była mowa o grze Knight Online, którą można ściągnąć z www.knightonlineworld.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza darmowa gra? Hmm ja w 2002 roku pod choinkę dostałem grę Neverwinter Nights. (no co mnie ona nic nie kosztowała, więc dla MNIE była ona darmowa ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić nietypową grę mmorpg pt. Rakion - http://rakion.softnyx.net/ (zdaje się, że tej gry jeszcze nikt nie wymienił)
Nietypowa ponieważ nie jest to zwyczajne "kliknij i patrz na animacje" (większość mmorpg tak wygląda :P). Walka jest w stylu Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, tylko tyle, że postacie to magowie, rycerze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm najlepsze darmowe to chyba Enemy Territory, Fear Combat, America''s Army

jedne z lepszych mmorpg darmowych to ponoc, sam nie sprawdzalem:
MU Online
KAL Online
Knight Online
Lineage 2 (?) - nie wiem czy to darmowe, bo nei wiem czy prywatne serwy sa legalne

na stronie cda.pl tez sie cos znajdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam świetne, ważące jedynie 25 mega Toblo i jeszcze lepsze Toribash (Pooglądajcie sobie replaye najlepszych graczy tego drugiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 21:03, WIelbiciel DSII napisał:

Ona płatna jest?

Nie. Można kupić pewne rzeczy w grze za pieniądze, ale nie jest to konieczne... to raczej takie urozmaicenie dla osób, które mają za dużo pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A ile to Rakion waży??? Aha, czy serwery często są zatłoczone czy w miarę często można pograć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 21:14, Araondoion napisał:

Lineage 2 (?) - nie wiem czy to darmowe, bo nei wiem czy prywatne serwy sa legalne


Gdzieś czytałem że wszystkie darnowe serwy w Lineage II to pirackie, wiele już pozamykano, więc życzę miłego grania i płacenia abonamentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 11:29, tykus napisał:

Gdzieś czytałem że wszystkie darnowe serwy w Lineage II to pirackie, wiele już pozamykano,
więc życzę miłego grania i płacenia abonamentu ;)

mi sie tylko obilo o uszy cos, ze ponoc pozwalaja na dzialanie prywatnych serwerow i ze niektore sa naprawde dobre, ale nigdy nie probowalem, juz mam dosc mmorpg, za duzo zycia zjadaja ;) WoW to byla w ogole przesada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 11:27, tykus napisał:

Hmm... A ile to Rakion waży??? Aha, czy serwery często są zatłoczone czy w miarę często można
pograć???

Instalator waży ok. 250 mb, a sama gra ok. 269 mb. Serwerów jest dużo i raczej nie ma z nimi problemów. Co lepsze, postać którą założysz, jest uniwersalna - na każdy serwer możesz się zalogować i na nim grać bez konieczności zakładania nowej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 11:38, Zardon napisał:

Instalator waży ok. 250 mb, a sama gra ok. 269 mb. Serwerów jest dużo i raczej nie ma z nimi
problemów. Co lepsze, postać którą założysz, jest uniwersalna - na każdy serwer możesz się
zalogować i na nim grać bez konieczności zakładania nowej postaci.


No to spoko, chyba se ściągnę, chociaż teraz gram w Icewind Dale ;)

No i jeszcze raz polecam White Chamber, instalka waży 300 mb w wersji 1.3 a w 1.5 400 mb. Swego czasu dali w CDA, nie pamiętam który numer ale było też demko TR Legenda ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 11:37, Araondoion napisał:

> Gdzieś czytałem że wszystkie darnowe serwy w Lineage II to pirackie, wiele już pozamykano,

> więc życzę miłego grania i płacenia abonamentu ;)
mi sie tylko obilo o uszy cos, ze ponoc pozwalaja na dzialanie prywatnych serwerow i ze niektore
sa naprawde dobre

Pozwalają ponieważ ma być to coś w rodzaju wersji demonstracyjnej Lineage II. Twórcy wiedzą, że pirackie serwery nigdy nie będą tak dobre jak ich oficjalny serwer.
Nie zmienia to jednak faktu, że w Lineage II pograć za darmo oficjalnie nie można. Granie na nieoficjalnych serwerach to zdaje się piractwo (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest piractwo. Ale tak jak powiedziałeś, twórcy nie ścigają hosterów takich serverów, ani nawet nie próbują ich zamykać (serverów, nie hosterów:). Na takich serverach nie ma sporej ilości światów, mobów, występują rozmaite bugi i ,co najważniejsze, nie ma tam zbyt wielu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam gre Scions of Fate:

Jest to mmorpg który rozgrywany jest w Chinach/Japoni klasami w grze są:

Spearman - Koleś chodzący z Włócznią
Blademan - Koleś chodzący z Bladem
SwordsMan - Koleś chodzący z Mieczem
Healer - Ta postać w tej grze jest Magiem
Archer - No i Postać chodząca z łukiem :)

Ciekawą rzeczą jest że nie możesz wybrać płci :) jak tworzysz postać. Poprostu jak robisz konto wybierasz płeć i on dla tej płci dobiera wygląd :) W grze wybierasz też strone czy będziesz po stronie Chaosu czy The Orderu?
Zadecydujesz sam!

Grafika w nim jest hmm Mangowa :)
Plusy:

- Grafika
- Muzyka
- Bardzo dobrze zrobione klasy
- Świetne Skille
- Instalka tylko 488 Mega :D
- Masa ITEMÓW :D
- Itemki dla Chaosu i The Orderu wyglądają pięknie ;)

Minusy:

- Mało broni w sklepach
- Podobno itemy po 25 lvlu zdobywasz w Questach podobno!

No cóż o tej grze może założe temat i napisze więcej :) jak narazie zapraszam na http://fate.netgame.com do rejestrowania się i ściągania tej wspaniałej gry :)

A teraz pare screenów:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować