Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony podpisało umowy na ekskluzywną zawartość z wieloma deweloperami

17 postów w tym temacie

Tak wcześnie, przed pojawieniem się nowej generacji w sklepach, nie mogą zdradzić wszystkich niespodzianek.
Tydzień po tygodniu będziemy się dowiadywali coraz więcej i apetyt rośnie w miarę jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda. ja na przykład planuję kupić XBOXa. bez argumentowania. po prostu, każdy lubi co innego.

nie wiadomo jakie DLC dostaną gracze z obozu Sony, kto wie, może będa to jakieś niepotrzebne skórki, albo dodatkowa mapa - wtedy pal licho takiego exclusive''a. ale jeśli będzie to playable Robin w challenge modach to się wścieknę. casualom będzie wszystko jedno, ale ja jestem fanem tej postaci.

zmierzam do tego, że irytuje mnie dzielenie pełnej gry na podstawę i DLC a potem tasowanie tychże dodatków na różne platformy. deweloper zarówno gry jak i konsoli i tak zawsze wychodzi na plus, a cierpią jedynie gracze. już wystarczająco źle mi z tym, że w takie Last of US albo MLB The Show nigdy nie dane mi będzie zagrać. zdecydowanie nieprzyjemny dla mnie news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 12:01, rymowski napisał:

deweloper zarówno gry jak i konsoli i tak zawsze wychodzi na plus, a cierpią jedynie gracze. już wystarczająco źle > mi z tym, że w takie Last of US albo MLB The Show nigdy nie dane mi będzie zagrać.


To gry sprzedają system i to na nich się zarabia. Skoro Sony płaci za The Last of Us, to Sony chce je dla siebie. Nikt nie będzie bawić się w to, że biedni zwolennicy Microsoftu/Nintendo cierpią, bo gra "X" nie jest na ich platformie.
Mnie boli brak Gearsów, Halo, ZombieU i Bayonetty 2 na PS3. I co mogę z tym zrobić? Nic, takie są prawa rynku. Mogę za to cieszyć się tym, że inni zazdroszczą mi Little Big Planet, God of War albo Heavy Rain. :)

Dzięki ekskluzywnym grom konsole nabierają wirtualnego charakteru i czymś się wyróżniają. Jestem pewien, że każdy z current-genów z czymś Ci się kojarzy. A teraz wyobraź sobie, jak wyglądałoby życie w świecie pełnym multiplatform. Grrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 13:31, Miwoli napisał:

> Nie ma CDP Red? Dziwne. ;)
W stanach wydawcą CDP Red jest Warner Bros. :P

Mówimy o developerach, a nie o wydawcach. Zresztą, w tym zestawieniu są zarówno Rockstar, jak i Take Two. Jak to wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 14:39, Janek_Izdebski napisał:

> > Nie ma CDP Red? Dziwne. ;)
> W stanach wydawcą CDP Red jest Warner Bros. :P
Mówimy o developerach, a nie o wydawcach. Zresztą, w tym zestawieniu są zarówno Rockstar,
jak i Take Two. Jak to wytłumaczysz?

http://mukluk.files.wordpress.com/2012/10/georgio.jpg

A poza tym, CDPR nie będzie, bo przecież robią dodatkowe funkcje pod Kinecta i SmartGlass ( http://www.eurogamer.net/articles/2013-06-10-the-witcher-3-confirmed-for-xbox-one-has-optional-kinect-commands-smartglass-stuff) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie najbardziej boli? Ja kupilbym PS3 i PS4, gdybym mógl grac klawiaturą i myszką. Nie z powodu gustu a choroby. Jestem niepelnosprawny i NIE MOGĘ grać na padzie. Converter Eagle jest niestety nie wygodny. Marze, aby PS4 normalnie wspieralo klawe i myszkę. Jednocześnie boli mnie fakt ignorancji ze strony Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować