Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wieści z CI Games: Lords of the Fallen trylogią, obsuwa konsolowego Alien Rage, rozczarowujący Sniper 2

20 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Mało? Biuletyn Poranny BZ WBK zdradza również kilka interesujących informacji na temat drugowojennej strzelanki Enemy Front, która „ma się sprzedawać lepiej niż Sniper: Ghost Warrior 2”.

Przeczytaj cały tekst "Wieści z CI Games: Lords of the Fallen trylogią, obsuwa konsolowego Alien Rage, rozczarowujący Sniper 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe City Interactive...

Sniper: Ghost Warrior - problem z Chrome Engine 4
Sniper: Ghost Warrior 2 - problem z Cry Engine 3

(magiczna kula)
Alien Rage - problem z Unreal Engine 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Całe City Interactive...
>
> Sniper: Ghost Warrior - problem z Chrome Engine 4
> Sniper: Ghost Warrior 2 - problem z Cry Engine 3
>
> (magiczna kula)
> Alien Rage - problem z Unreal Engine 3.

Taaa, wygląda na to, że to nie silnik jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może CI powinno zacząć upatrywać źródła problemu nie w silnikach czy zarządzeniu, tylko w podejściu do gier. Co słysze o grach od CI, to w kółko "ma się lepiej sprzedać, sprzeda się lepiej, wypracuje wiekszy zysk". Dlaczego oni po prostu nie powiedzą "robimy wszystko, aby był dobrą/lepszą grą"? Jest masa zespołów deweloperskich mających problemy z silnikami. Pomimo tych trudności potrafią robić gry, które zachwycają. CI potrafi za to szukać winnego w każdym, tylko nie w samym sobie. Mam wrażenie, że w powodach tej snajperskiej klapy zapomnieli wspomnieć o "zorganizowanej działalności hejterskiej". Może niech przestaną płakać i wezmą się za robienie dobrych gier.
Trzymam kciuki za Lords of the Fallen, ponieważ ta produkcja może zmienić sposób postrzegania CI i byc po prostu dobrą grą. O ile znowu "silnik/cokolwiek" nie stanie na przeszkodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sniper Ghost Warrior 2 kupiłem za 20zł, chwilę później DLC na Steam Summer Sale za kasę z kart i ogólnie nie zawiodłem się. Gra była dość grywalna, nie brzydka (ale i nie ładna), liniowa, banalna i krótka, w miarę dynamiczna i zróżnicowana. Ze świadomością, że gra jest przeciętna grało się nieźle. Takie 5+/10. Gdybym jednak kupił to w premierowej cenie szag by mnie trafił. Nie wspomnę o dużo droższej wersji na konsole, która jest zoptymalizowana tak źle jak Crysis 3 (średnio może z 20FPS ma), a wygląda jak gra z początku generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Alien Rage zapowiada sie akurat nieźle, chyba najlepiej z tych wszystkich tytułów od City co mają niedługo wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, to pewnie wina czarnego PR-u robionego w Polsce na zamówienie konkurencji ;) Zresztą od razu widać, że Wam wszystkim zapłacono za nieprzychylne komentarze i obsmarowywanie tego zacnego dystrybutora i producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę życzę CI jak najlepiej, ale prezes Tymiński mógłby w końcu wziąć się za ten burdel, a nie przechwalać na antenie TVN cNBC Biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 15:08, Vojtas napisał:

Naprawdę życzę CI jak najlepiej, ale prezes Tymiński mógłby w końcu wziąć
się za ten burdel, a nie przechwalać na antenie TVN cNBC Biznes.

Vojtas, ale przecież wiesz, ze Pan Prezes woli szukać urojonej "zorganizowanej grupy hejterskiej" niż zabrać się za rzetelną kontrolę jakości swoich gier. Sad but true... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mimo wszystko im kibicuje w końcu starają się. Mam nadzieje, że powstanie więcej studiów/studii/studyj(? poprawcie mnie) w Polsce. Pomysły mają dobre, no tylko nad wykonaniem mogliby popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest że Snapier nie wyszedł taki jak miał, ale na błędach się uczy. Z tego co czytałem to CI przyznało się do tego że Snajper im troszkę nie wyszedł. Co do silnika to się nie zgodzę gdyż uważam że nie poznali go za dobrze i nie ma co porównywać SGW2 do CrySis-a bo to nie ta liga. Z tego co oglądałem Filmik z Aliena wyszedł bardzo ładnie co do LotF to Trailer wygląda obiecująco ni i Enemy Front to nie wiem sam. Lubie czas II wojny ŚW i czekam z niecierpliwością na Tą grę, Ocenę zostawię gdy w nią zagram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enemy Front zapowiada się całkiem fajnie, może być dobra gierka :) Na pewno czekam na nią z niecierpliwością :) Natomiast odnośnie tego co pisze kółko adoracyjne twierdzące że CI nie umie robić gier... ciekawe czy pasjansa byście umieli napisać ? :) Kolejną rzeczą jaka mnie ciekawi to to czy w ogóle naprawdę zagraliście w jakąkolwiek grę CI :D Może CI popełniało jakieś błędy podczas produkcji gier, ale kto ich nie popełnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 16:54, Runkle napisał:

Natomiast odnośnie tego co pisze kółko adoracyjne twierdzące
że CI nie umie robić gier... ciekawe czy pasjansa byście umieli napisać ? :)

Najgłupszy argument świata powraca. To, że nie umiem zrobić niczego lepszego nie znaczy, że nie wolno mi krytykować. Jeżeli nie jestem kucharzem, to nie wolno mi powiedzieć, że danie jest niesmaczne?

Gaah, niechże się już skończy ten desant kont reklamowych od City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt. to nie jest dobry argument że coś jest zepsute. S1 był dobry następnie S2 mógł być lepszy ale firma się przyznała do tego że im nie wyszedł - wiadomości z stockwatch-a następnie AR to dobry tytuł daje wiele fanu - w artykule na stocku - pisze że 120 osób pracuje nad EF a przy LotF 50 osób + jeszcze kogoś zatrudnili. Ciężko teraz oceniać czy to będą wypały czy nie skoro jest tak mało materiału udostępnionego. Na dzień dzisiejszy z tego co widać wygląda to bardzo przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to że widzą swoje błędy, a to znaczy że w przyszłości powinni ich uniknąć. No ale pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie, trzymam kciuki że LofT będzie dobrą grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować