Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A nad Sekwaną króluje PS3

30 postów w tym temacie

"Wii, które na poprzedzającej E3 konferencji urosło w oczach wielu obserwatorów do pozycji lidera, wzbudza emocje zaledwie 19% francuskich graczy."
zaladwie 19%, napisane tak jakby xbox mial wiele wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl sonda na stronei Electronic Arts jesr raczej subiektywna :-] . Dlaczego ?? na konsole nintendo malo co gry EA sie pojaiwaly i dlatego wsrod fanow tego wydawcy niw jwst ona popularna :-] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sondy robione przez wydawcow czy samych tworcow sa conajmniej przeklamane. Lepiej jak juz patrzec na sondy to na serwisy tematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uznacie mnie za stronniczego, ale jakos bardziej kibicuje x360. Moze dlatego, ze mam i gram, a ps3 jakos nie widzialem i nie bardzo w niego wierze.

Wynika to z prostych rachunkow:
- x360 core - jest spokojnie grywalna konsola, brakuje dysku, ktory mozna sobie w saturnie czy mm dokupic za 400zl
- ps3 20gb - jest mocno wykastrowana konsola, bez mozliwosci rozbudowy, brak czytnika kart pamieci, brak karty wifi, brak wyjscia HDMI

Tak wiec moze sie skonczyc na wojnie miedzy konsola za 399$ (ktora pewnie szybko stanieje do 349$) a taka za 599$. roznica to jakies 4-5 gier, czyli sporawo.

A na koniec zostaje Wii, na ktore czekam z utesknieniem. Po pracy pograc 15 min i cos osiagnac? Super sprawa, nie trzeba grac 4h, by gdzies dojsc, jak na ''duzych'' konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22% a 19% to żadna różnica 3 w tą czy we w tą to nic
ale ja tesh stawiam na ps3 jakieś takie dziwne przeczucie że po premierze z pół roku co 5 osoba w usa będzie miała tą konsole no może nie co 5 ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez wole PS3. Juz nie moge sie doczekac GT5 i Ace Combata. Niektorzy powiedza ze te remejki sa "nabijaczami kasy" dla wydawcow i devloperow, ale mnie to nieprzeszkadza i z usmiechem na twarzy wydaje ciezko zarobione pieniadze na te gry. Z tego co widze po niektorych ankietach na polskich stronach na pytanie "ktora z konsol nowej generacji wybierzesz" PS3 zostawia Wii i X360 w tyle, wiec to nie tylko nad Sekwana ale i nad Wisla tak jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec moze sie skonczyc na wojnie miedzy konsola za 399$ (ktora pewnie szybko stanieje do

Dnia 19.06.2006 o 14:24, grah napisał:

349$) a taka za 599$. roznica to jakies 4-5 gier, czyli sporawo.


zejdzmy troche na ziemie, a dokladniej na grunt europejski:
x360 core - 299 euro, po aktualnym kursie ok 1244zl, ale na allegro sklepy sprzedaja po jakies 1100zl.
x360 premium - 399 euro, po aktualnym kursie ok 1660zl, ale na allegro sklepy sprzedaja po jakies 1700zl (ciekawostka - niby roznica wynosi dokladnie 100 euro, a w naszym pieknym kraju jedyne 600zl)

ps3 low - 499 euro, teoretycznie na zlotowki 2076zl, ale znajac pazernosc sprzedawcow bedzie wiecej.
ps3 high - 599 euro, niby 2492zl, ale...

nie oszukujmy sie - dla polskich graczy CENA MA ZNACZENIE, chociaz czesc z nich wyznaje religie
''konsola == playstation", wiec co beda kupowac x360, jeszcze od micro$oftu! dla mnie x360 na gwiazdke bylby calkiem milym prezentem, zwlaszcza ze pojawi sie wtedy druga generacja gier i takie Gears of War kopie zad i to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 15:07, Garret2 napisał:

Tiaa, tyle, że Wii nie jest konsolą następnej generacji. Ostatnio powiedział tak sam prezes Nintendo.

Ponieważ Wii będzie konsolą nowej generacji:)

Ankiety w USA i Japonii pokazują całkowicie inną sytuację, więc wyniki ze strony EA można potraktować jako mocno przekłamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak by the way Wii rzeczywiście nie jest konsolą nowej generacji, a obecnie panuje spór czy X360 zaliczać jeszcze do starej, czy już do nowej generacji konsol. Więc skoro jedyną next-genową konsolą jest PS3 to chyba od początku wiadomo kto wygra :P... Co do treści newsa to ankieta made by EA w żądnym stopniu nie jest obiektywna [z powodów które podał ktoś w poprzednim poście], a poza tym Francuzi są w kwesti konsol dosyć powiedziałbym konserwatywni więc żadne udziwnienia, choćby rzecziwiście fajne [kontroler Wii] nie będą się u nich sprzedawać jak stare "dobre" PlayStation...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grah ... widzę, ze masz jakieś nowe informacje ..., że nie będzie można rozbudować ps3 w wersji 20gb. Pewnie masz wtyki w Sony ;p . Inną kwestią jest, że jak za tak "okazyjną cenę" to wypruli z konsoli wszystkie flaki... normalnie mnie zastrzelili jak czytałem czego nie ma w wersji tańszej. Jednak jak ktoś się strasznie napali to resztę stuffu dokupi potem ... niestety za wyjątkiem HDMI ... jednak co do HDMI to radzę pozcytać trochę artów w necie, bo jak na razie jest garstka tv które wykorzystuja rozdziałkę 1080p :> , a w polskich warunakch, gdzie jak ujął mój kolega "PSP jest marzeniem" to HDMI raczej nie powinno spędzać nam snu z powiek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować