Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 - wymagania sprzętowe ujawnione!

103 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2013 o 21:54, Henrar napisał:

> A co gry mają jechać ciągle na geforcach 9800?
Tak. Przynajmniej jest szansa, że w tych grach będzie wtedy coś dobrego, poza enginem.

A sorry, ty grasz w benchmarki i chwalisz się mocą gamingowych PCtów, grając na Radeonie
6870 i monitorze 1680x1050 xD Jak tam twój "Direx"? Działa dobrze?


Ale chwila.Nie ma racji?Tu nie chodzi o chwalenie się, tylko chodzi o czystą logikę.I też nie przesadzajmy, ale taki 660, albo 6/8-rdzeniowy amd nie kosztuje krocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:54, Henrar napisał:

> A co gry mają jechać ciągle na geforcach 9800?
Tak. Przynajmniej jest szansa, że w tych grach będzie wtedy coś dobrego, poza enginem.

A sorry, ty grasz w benchmarki i chwalisz się mocą gamingowych PCtów, grając na Radeonie
6870 i monitorze 1680x1050 xD Jak tam twój "Direx"? Działa dobrze?

No sorry nie będę wymieniał monitora jak 5 letni jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:56, Phoenixpl napisał:

>
> On jest po to aby obsłużyć Direxa 11.1 który obsłurzy tylko ósemka

moze i obsluŻy ale co z tego jak DX11.1 wielkich zmian nie wprowadza... Pozatym watpie
aby BF4 AZ TAK sie roznil od BF3..



jedynie w kilku grach dogania AMD intela:) np. wlsnie BF3 i Crysis3 ale wile innych gier jest wielka przepasc wiem bo testowałem u siebie i na kompie u brata a przekladalem jego grafikę do swego pod phenoma 965 :)

ale mam nadzieje ze wkoncu jakos w grach wykozystaja lepiej te 8rdzeni Fx :)

moze teraz kupie GTX760 a procka w przyszłym roku może AMD wyda cos ciekawego wartego uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:56, Phoenixpl napisał:

>
> On jest po to aby obsłużyć Direxa 11.1 który obsłurzy tylko ósemka

moze i obsluŻy ale co z tego jak DX11.1 wielkich zmian nie wprowadza... Pozatym watpie
aby BF4 AZ TAK sie roznil od BF3..

@KAJMAL

Nie przesadzaj ja mojego Phenoma 6cio rdzeniowego kupielm 2 lata temu za 600pln.. Wiec
teraz chyba nie sa az takie drogie


Ale to chyba nie do mnie chciałeś napisać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:54, Henrar napisał:

> A co gry mają jechać ciągle na geforcach 9800?
Tak. Przynajmniej jest szansa, że w tych grach będzie wtedy coś dobrego, poza enginem.

A sorry, ty grasz w benchmarki i chwalisz się mocą gamingowych PCtów, grając na Radeonie
6870 i monitorze 1680x1050 xD Jak tam twój "Direx"? Działa dobrze?

No weź to sobie popykaj produkcje z przed 2008 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, producenci sami nie wiedzą jaki sprzęt obsłuży ich gra - najpierw 8 GB RAMu w przypadku Naruto, a teraz ogromna wręcz rozbieżność na przestrzeni 512 MB w karcie, a 3. 660 nie obsługuje przecież 3 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 22:03, marcin29L napisał:

> >
> > On jest po to aby obsłużyć Direxa 11.1 który obsłurzy tylko ósemka
>
> moze i obsluŻy ale co z tego jak DX11.1 wielkich zmian nie wprowadza... Pozatym
watpie
> aby BF4 AZ TAK sie roznil od BF3..


jedynie w kilku grach dogania AMD intela:) np. wlsnie BF3 i Crysis3 ale wile innych gier
jest wielka przepasc wiem bo testowałem u siebie i na kompie u brata a przekladalem
jego grafikę do swego pod phenoma 965 :)

ale mam nadzieje ze wkoncu jakos w grach wykozystaja lepiej te 8rdzeni Fx :)

moze teraz kupie GTX760 a procka w przyszłym roku może AMD wyda cos ciekawego wartego
uwagi :)


Ja na początku chciałem kupić 770, ale stwierdziłem, że to jest bez sensu.Różnicy w klatkach nie ma dużej między 760, ale w cenie już jest.Ja do końca miesiąca zamierzam zakupić 760 od gigabyte! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Win8 w zalecanych... super, czyli mimo tego, że mam gf 690 to będzie mnie ograniczał
>
> > durny system. SUPER.
>
> jeszcze ktoś coś głupiego chce napisać?


Jeśli nie masz pojęcia o co mi chodzi, to po jaką cholerę taka zaczepka?
A chodzi mi o to, że jak już wcześniej zapowiadano, dx 11.1 będzie obsługiwany tylko przez win8. Skoro win8 znalazł się w zalecanych to pewnie gra skorzysta z "cudownego" dx 11.1 i specjalnie uniemożliwi korzystanie z wielu bajerów (które by pewnie zwykły dx11 obsłużył), aby zmusić ludzi do kupowania beznadziejnego win8... Więc daruj sobie gimnazjalne zaczepki, nie każdy pisze bez sensu, aby być "fajnym", tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 22:05, Samnitar napisał:

Nie rozumiem, producenci sami nie wiedzą jaki sprzęt obsłuży ich gra - najpierw 8 GB
RAMu w przypadku Naruto, a teraz ogromna wręcz rozbieżność na przestrzeni 512 MB w karcie,
a 3. 660 nie obsługuje przecież 3 GB.


Akurat co do Naruto, to gra do działania wymagać będzie jedynie 2 GB pamięci operacyjnej. Był to błąd firmy, więc na minimalnych pójdzie :P

A co do samych wymagań BF4, to się cieszę że minimalne są w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 22:10, diabolo20 napisał:

gigabyte ma strasznie długie karty a przez to nie wiele osób je kupi


Co prawda jest długa, ale ma jedno z najlepszych chłodzeń.Coś za coś! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> gigabyte ma strasznie długie karty a przez to nie wiele osób je kupi


sam sie zastanawiam nad MSI GTX 760 teraz mam GTX460 a procka Phenoma II 965 3,8ghz i wymiana grafiki sporo mi da , ale czy sens jest pchac ta grafika do tego Phenoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowicie o maksymalnych wymaganiach mnie ciekawi czy mi w ogole gra pojdzie. BF 3 działał mi na 30 FPS miałem nadzieje ze poprawia silnik dla slabszym kompow zeby to plynniej chodzilo.
Moze ktos wie czy mi na i5-3210M i nvidia 640M pojdzie na minimalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 22:14, marcin29L napisał:

> gigabyte ma strasznie długie karty a przez to nie wiele osób je kupi


sam sie zastanawiam nad MSI GTX 760 teraz mam GTX460 a procka Phenoma II 965 3,8ghz
i wymiana grafiki sporo mi da , ale czy sens jest pchac ta grafika do tego Phenoma?


Spokojnie.Kumpel mojego kumpla ma taki sam zestaw jak ty i podobno wszystko chodzi na full, a np bf3 na spokojnie na wysokich, więc wiesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę wszyscy tu rozprawiają o karatach graficznych a a mało kto wspomiał że potrzeba sześciodniowy procesor od AMD WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 22:08, Jeffero napisał:

Jeśli nie masz pojęcia o co mi chodzi, to po jaką cholerę taka zaczepka?
A chodzi mi o to, że jak już wcześniej zapowiadano, dx 11.1 będzie obsługiwany tylko
przez win8. Skoro win8 znalazł się w zalecanych to pewnie gra skorzysta z "cudownego"
dx 11.1 i specjalnie uniemożliwi korzystanie z wielu bajerów (które by pewnie zwykły
dx11 obsłużył), aby zmusić ludzi do kupowania beznadziejnego win8... Więc daruj sobie
gimnazjalne zaczepki, nie każdy pisze bez sensu, aby być "fajnym", tak jak ty.

DX11.1 nie ma żadnych bajerów, jedyne co może dać to lepszą optymalizacje jeśli Dice się postara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 22:24, somi88 napisał:

No nie mogę wszyscy tu rozprawiają o karatach graficznych a a mało kto wspomiał że potrzeba
sześciodniowy procesor od AMD WTF


Np 6-rdzeniowy jest fx6300, który kosztuje obecnie 480zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować