Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Pirates już oficjalnie. Zobacz trailer

26 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Plotki potwierdziły się – dziś Ubisoft zapowiedział kolejną mobilną odsłonę serii Assassin’s Creed, Pirates. Poznaliśmy pierwsze szczegóły, mamy też zwiastun, screeny i wstępną datę premiery.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed: Pirates już oficjalnie. Zobacz trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Assassin''s Creed bez asasynów?

Dojenie klientów na marce. :P Już trójka miała mało wspólnego z bractwem, w Black Flag spodziewam się jeszcze mniej. ;P Ale cóż, nazwa "Assassin''s Creed" przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Assassin''s Creed bez asasynów?
>
> Dojenie klientów na marce. :P Już trójka miała mało wspólnego z bractwem, w Black Flag
> spodziewam się jeszcze mniej. ;P Ale cóż, nazwa "Assassin''s Creed" przyciąga.


No niestety, ale ta gra z AC ma wspólny tylko statek :D Na dobrą sprawę mogliby by to wydać pod jakąkolwiek nazwą. Ale za samo Assassin''s Creed w tytule mają 60% sprzedaży więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Assassin''s Creed bez asasynów?
>
> Dojenie klientów na marce. :P Już trójka miała mało wspólnego z bractwem, w Black Flag
> spodziewam się jeszcze mniej. ;P Ale cóż, nazwa "Assassin''s Creed" przyciąga.

Ciekawe czy wśród innych serii też doczekamy się takich ruchów, np.: Batman: Arkham Taxi Driver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ciekawe czy wśród innych serii też doczekamy się takich ruchów, np.: Batman: Arkham Taxi
> Driver.

Hah, osobiście nie obraziłbym się na grę z Catwoman albo jakimś innym (anty)bohaterem z uniwersum Arkham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 12:51, rajdo napisał:

mam nadzieję że przynajmniej mechanika żeglowania będzie poprawiona i bardziej realistyczna.


Wiesz, od tego typu gier nie oczekuje się " symulatora żaglowca ", gdyby pływanie żaglowcem w ACIII miało by być realistyczne, to gra straciłaby na swej dynamice i byłaby po prostu ... nudna?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To gra na urządzenia mobilne, więc nikt nie karze wam jej kupować
> ciekawszym newsem jest premiera AC Liberation HD także na PC - martwi tylko koniec zwiastuna
> i napis " PC digital " - czyżby nie zamierzali wydać wersji pudełkowej?:
>
> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=79934

Nikt mi nie każe kupować jakiejkolwiek gry, co nie znaczy, że nie mogę wytknąć koncernowi, że doją fajnie zapowiadającą się markę, na zasadzie " Gra o bractwie zabójców? Walnij pływanie stateczkiem z logiem tych zgredów na smartfony, sprzeda się"

Nie no, ostatnio Ubi takiego Blood Dragona wypuścił w pudełku, które było tytułem jak dla mnie mniejszym niż AC Liberation. Więc, miejmy nadzieję, że puszczą AC na półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2013 o 12:57, Fisher7 napisał:


Nikt mi nie każe kupować jakiejkolwiek gry, co nie znaczy, że nie mogę wytknąć koncernowi,
że doją fajnie zapowiadającą się markę, na zasadzie " Gra o bractwie zabójców? Walnij
pływanie stateczkiem z logiem tych zgredów na smartfony, sprzeda się"


Powiedz mi tylko, dlaczego nie mogą doić marki? - swojej marki?

skoro coś się udało i się sprzedaje to logicznym jest, że robi się tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powiedz mi tylko, dlaczego nie mogą doić marki? - swojej marki?
>
> skoro coś się udało i się sprzedaje to logicznym jest, że robi się tego więcej.

Oczywiście, że mogą :D Problem w tym, że kiedy coś się udało i robi tego więcej, to po pewnym czasie już takie nie jest, a to godzi we mnie jako gracza, który dostaję po raz wtóry jakiś syf. Więc wtedy zaczynam być niezadowolony, nie? Możesz powiesz "nie kupuj", pewnie że nie kupię, ale nie lubię zmarnowanego potencjału. A ten mimo wszystko marka AC miała i byłem pełen nadzieji po kapitalnej "dwójeczce". Ale wychodzi jak wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2013 o 13:27, Fisher7 napisał:


Oczywiście, że mogą :D Problem w tym, że kiedy coś się udało i robi tego więcej,
to po pewnym czasie już takie nie jest, a to godzi we mnie jako gracza, który dostaję
po raz wtóry jakiś syf. Więc wtedy zaczynam być niezadowolony, nie? Możesz powiesz "nie
kupuj", pewnie że nie kupię, ale nie lubię zmarnowanego potencjału. A ten mimo wszystko
marka AC miała i byłem pełen nadzieji po kapitalnej "dwójeczce". Ale wychodzi jak wychodzi.


Tylko skąd wiesz, że po pewnym czasie kolejne odsłony serii nie będą dobre i się już nie uda?

na szczęście, seria AC nie opiera się na trybie multi player, tylko na singlu, więc kolejna odsłona to nie tylko zbiór nowych mapek do multi i kampanii single player od czapy, jak w CoD czy innym Battlefieldzie, więc dopóki twórcy dają coś nowego / co nie musi stanowić od razu rewolucji, tylko stopniową ewolucję / i skupiają się na kampanii dla pojedynczego gracza, dopóty będę zadowolony z ich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no, nie bądź taki, totalnego kretesu tej serii nigdzie nie przewidziałem :D Piszę jak to narazie wygląda, przynajmniej z mojej perspektywy i nie jestem zachwycony. Jak będzie kiedyś? NIE WIEM :) Może Black Flag będzie cudowny? A może wyjdzie z jak ciekawą, acz niedopracowaną III ? zagram to Ci powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 13:54, Fisher7 napisał:

Ej no, nie bądź taki, totalnego kretesu tej serii nigdzie nie przewidziałem :D Piszę
jak to narazie wygląda, przynajmniej z mojej perspektywy i nie jestem zachwycony. Jak
będzie kiedyś? NIE WIEM :) Może Black Flag będzie cudowny? A może wyjdzie z jak ciekawą,
acz niedopracowaną III ? zagram to Ci powiem :)


Akurat mi się trójka podobała najbardziej z całej serii, nawet bardziej niż dwójka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 13:56, lis_23 napisał:

> Ej no, nie bądź taki, totalnego kretesu tej serii nigdzie nie przewidziałem :D Piszę

> jak to narazie wygląda, przynajmniej z mojej perspektywy i nie jestem zachwycony.
Jak
> będzie kiedyś? NIE WIEM :) Może Black Flag będzie cudowny? A może wyjdzie z jak
ciekawą,
> acz niedopracowaną III ? zagram to Ci powiem :)

Akurat mi się trójka podobała najbardziej z całej serii, nawet bardziej niż dwójka ;)


Trójka miała najciekawszą fabułę jak dla mnie. Ale dziurawa w dniu premiery była jak cholera :P No i spartolili walkę, w poprzednich częściach chętnie kupowałem nowe bronie,a tutaj całą grę przeszedłem na tym początkowym tomahawku, bo... najfajniej wyglądał :D
A przeciwnicy jakoś się nie opierali najsłabszej broni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2013 o 14:00, Fisher7 napisał:


Trójka miała najciekawszą fabułę jak dla mnie. Ale dziurawa w dniu premiery była jak
cholera :P No i spartolili walkę, w poprzednich częściach chętnie kupowałem nowe bronie,a
tutaj całą grę przeszedłem na tym początkowym tomahawku, bo... najfajniej wyglądał :D

A przeciwnicy jakoś się nie opierali najsłabszej broni :P

Tomahawka to mi będzie brakować w kolejnych odsłonach ;)
mi najbardziej szkoda, że tzw. " bitwy " lądowe to śmiech na sali - mieliśmy brać w nich czynny udział a sprowadzało to się do dowodzenia na moście i ucieczki przez pole bitwy ... zmarnowany potencjał, przez co grze brakuje rozmachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować