Zaloguj się, aby obserwować  
falloutboy

The Punisher

270 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2005 o 20:08, falloutboy napisał:

jak sądzicie kupiś czy nie ??

Zależy jaki lubisz typ gier i pamiętaj, że w grę można grać powyżej 16-go roku życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 20:08, falloutboy napisał:

jak sądzicie kupiś czy nie ??


Trochę w nią grałem, szczerze mówiąc nie podobała mi się. Głowny nacisk położony na wydobywanie informacji poprzez różne ''ciekawe'' sposoby torturowania. Ale jeżeli czasami marzysz żeby kogoś potraktować prądem, nakarmić kimś rekina to ta gra jest stworzona dla ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 20:08, falloutboy napisał:

jak sądzicie kupiś czy nie ??

Kupuj przeszedlem, gra jest swietna i mozna sie wyrzyc :D, a tak na serio nie jest az tak brutalna. Podoba mi sie bardzo i polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem punishera w swiatecznej promocji i gra bardzo fajna tylko mam jeden problem. Gram na max grafice tylko po dymie i niektorych scianach widze ze glebia kolorow u mnie jest na 16. Tylko nie wiem gdzie to sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 21:18, MatejM napisał:

Wlasnie kupilem punishera w swiatecznej promocji i gra bardzo fajna tylko mam jeden problem.
Gram na max grafice tylko po dymie i niektorych scianach widze ze glebia kolorow u mnie jest
na 16. Tylko nie wiem gdzie to sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 21:18, MatejM napisał:

Wlasnie kupilem punishera w swiatecznej promocji i gra bardzo fajna tylko mam jeden problem.
Gram na max grafice tylko po dymie i niektorych scianach widze ze glebia kolorow u mnie jest
na 16. Tylko nie wiem gdzie to sie zmienia.

Ja mam taki sam problem. Ale czy zmieniałeś rozdzielczość w grze ,czy było tak u ciebie od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 19:59, graczomaniak napisał:

A panel sterowania sprawdzałeś???:)

A jak mam zmienić głębię kolorów w grze przy pomocy panely sterowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no u mnie tak jest od zawsze, nawet demo instalowalem wczesniej i tez tak bylo... a wlasnie co ma panel sterowania do tego? Chodzi ci o kolory ogolnie w windowsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 20:31, MatejM napisał:

Nie no u mnie tak jest od zawsze, nawet demo instalowalem wczesniej i tez tak bylo... a wlasnie
co ma panel sterowania do tego? Chodzi ci o kolory ogolnie w windowsie?

U mnie było wszystko dobrze z głębią kolorów, dopóki nie zmieniłem rozdzielczości. Próbowałem czy może to jest coś tylko z moim egzemplarzem, to zainstalowałem demo. Wszystko było dobrze w demie, ale dla próby zmieniłem rozdzielczość i wraz z tym zmieniła mi się głębia kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 20:38, ShadowG napisał:

> Nie no u mnie tak jest od zawsze, nawet demo instalowalem wczesniej i tez tak bylo...
a wlasnie
> co ma panel sterowania do tego? Chodzi ci o kolory ogolnie w windowsie?
U mnie było wszystko dobrze z głębią kolorów, dopóki nie zmieniłem rozdzielczości. Próbowałem
czy może to jest coś tylko z moim egzemplarzem, to zainstalowałem demo. Wszystko było dobrze
w demie, ale dla próby zmieniłem rozdzielczość i wraz z tym zmieniła mi się głębia kolorów.

Nie wiem czy nie można tego zmienić przy pomocy linii komend w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2005 o 20:14, Seqiu napisał:

Zależy jaki lubisz typ gier i pamiętaj, że w grę można grać powyżej 16-go roku życia ;)

poprawka: od 18-ego. ;) Wygrałem ją w konkursie CD-P, a wcześniej grałem w demo i mi się podobało. Jeżeli podobał Ci sie Max Payne wal jak w dym. Tylko ze ta gra jest bardziej w klimatach "granat-bum-rozpierdziel-ratatatata-flaki fruwają".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ustawić rozdzielczośc w panlelu sterowania tak nap. 1024x768x32i wtedy włacz grę. Jeśli nie pomoze zrób to samo w opcjach gry w grafice. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 20:54, graczomaniak napisał:

Spróbuj ustawić rozdzielczośc w panlelu sterowania tak nap. 1024x768x32i wtedy włacz grę. Jeśli
nie pomoze zrób to samo w opcjach gry w grafice. :)

Rozdzielczość mam ustawioną na 1024x768x32, a w ustawieniach gry nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest bo nie mam tej gry teraz zainstalowanej???:), wybierz coś większego niekidy pomaga. Jak nie pomoże to tylko zainstaluj DirectX 9.0c i najnowsze starowniki do grafiki, chyba ze masz GeForce 4mx 440 to wtedy nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 21:01, graczomaniak napisał:

A jak jest bo nie mam tej gry teraz zainstalowanej???:), wybierz coś większego niekidy pomaga.
Jak nie pomoże to tylko zainstaluj DirectX 9.0c i najnowsze starowniki do grafiki, chyba ze
masz GeForce 4mx 440 to wtedy nie wiem. :)

W grze ustawieniach gry możesz zmienić tylko rozdzielczość. Jest jeszcze takie coś jak linia komend, ale nie wiem jak tego używać. Nowszych sterowników nie mogę, ponieważ nie działają mi wtedy żadne filmy, a mam kartę Gforce fx5200 128/64. DirectX mam w wersji 9.0c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 21:06, graczomaniak napisał:

Rozdzielczośc na pulpicie albo gdzieś poszukaj zaawansowanych opicji gry, lae nie wiem czy
w Punisherze są takie :)

Oprócz rozdzielczości jest tylko linia komend. Może wiesz co z nią zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować