Zaloguj się, aby obserwować  
falloutboy

The Punisher

270 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2006 o 19:52, ShadowG napisał:

Mi się najbardziej podoba więzienie, mieszkanie Castle''a i wieże Stark.

Mieszkanie Castle''a też jest klimatyczne, bo bierzesz Ruska za kark i łup! w telewizor. Fajne, fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio recenzje napisał Minsc i Boo. Troche mnie zdziwiło stwierdzenie, że gra ma durne sterowanie. Moim zdaniem sterowanie jest znakomite. Lewy przycisk myszki do broni w lewej ręce, prawy do prawej. Kliknięcie obu powoduje wypalenie z obu broni. Moim zdaniem sterowanie jest znakomite. Na początku trochę się trudno do tego przyzwyczaić, aczkolwiek naprawdę po paru minutach łapie się wszystko w mig. A grafika taka zła? Tekstury są świetne. A co do Total Overdose to myślę, że to zupełnie dwie różne gry. Poza tym niektórzy nie przepadają za burritos. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie rzeczywiście jest bardzo wygodne, a poza tym można je zmienić. Ale w grafice muszę przyznać im rację. Jak na te czasy to naprawdę nie jest dobra. I nie wiem co ty widzisz świetnego w tych teksturach. Nie wiem czemu, ale mi się wydaje, że nawet Hitman2 i Rayman3 mają lepszą grafikę, a te gry powastały dużo przed Punisherem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kim są Oddziały Shield i Czarna wdowa. Chciałbym wiedzieć, a nie oglądałem filmu, ani nie czytałem komiksu. W grze również nie jest to wyjaśnione, tylko te postacie pomagają nam w paru etapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, wiec jeżeli napisze jakąś głupotę niech znawcy Punishera mi wybaczą. Oddziały Shield dowodzone przez Nicka Fury to niezależna organizacja antyterrorystyczna, która likwiduje przestępczość. Czasem wchodzą sobie w drogę z Punisherem, aczkolwiek nie przeszkadzają sobie. Zazwyczaj mają ten sam cel, ale Frank ma silną motywację (zemsta) więc to on zazwyczaj karze winnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos zdolal zdobyc tyle punktow by odblokowac wszystko w usprawnieniach? i mieliscie takie buga w budynku takagiego ze bandziory nie mogly przejsc przez otwarte drzwi z timerem i mozna ich bylo wybijac doo woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie chciało odblokowywać wszystkiego, więc wpisałem kod:) Zwykle kodów nie używam, ale tu zrobiłem wyjątek. Oczywiście całą grę przeszedłem bez kodów. Złoty medal miałem tylko w jednej misji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam odblokowaem wsyzstko, jak gre przechodziem 3 raz. Nie widze specjalnej różnicy z "kurtką skórzaną" czy bez. Usprawnienia to taki dodatek do frajdy w zabawie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 22:15, graczomaniak napisał:

Ja tam odblokowaem wsyzstko, jak gre przechodziem 3 raz. Nie widze specjalnej różnicy z "kurtką
skórzaną" czy bez. Usprawnienia to taki dodatek do frajdy w zabawie :D.

A odblokowałeś skóry? Ja wpisałem kody na skóry, ale nie chcą działać. Jeżeli wiesz, to możesz napisać jak je odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 19:23, olki77 napisał:

Punischer strasznie ostra gra najlepszy jest quit kill chyba dobrze napisałem ale ciach i po
delikwencie


dlatego kupuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy wyszedł jakiś patch do tej gry? Mianowicie gra ma problemy z synchronizacją ust, kiedy postać mówi, tj. postać rusza ustami zaledwie w 1/10 przypadkach, poczas przesuchania na przykład (w więzieniu) gęba rusza się gliniarzom średnio raz na scenkę, potem zamykają ją na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 21:53, DragonLord napisał:

Wie ktoś może, czy wyszedł jakiś patch do tej gry? Mianowicie gra ma problemy z synchronizacją
ust, kiedy postać mówi, tj. postać rusza ustami zaledwie w 1/10 przypadkach, poczas przesuchania
na przykład (w więzieniu) gęba rusza się gliniarzom średnio raz na scenkę, potem zamykają ją
na zawsze.

To jest chyba błąd w grze, bo u mnie jest tak samo. I nie jestem pewny, ale na to chyba nie ma patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie próbuje zrobić tryb "wyzwania" w "warsztacie" samochodowym, zabić 6 przeciwników różnymi przedmiotami, póki co znalazłem klucz, łom, kij bejsbolowy, butelkę i telewizor, gdzie jest szósty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować