Zaloguj się, aby obserwować  
falloutboy

The Punisher

270 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2006 o 21:48, graczomaniak napisał:

Hmmmmm??? A jaki masz DirectX i sterowniki do grafiki???:)

DirectX9.0c Sterowniki w wersji 71.89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 20:43, lurynowicz napisał:


> Zależy jaki lubisz typ gier i pamiętaj, że w grę można grać powyżej 16-go roku życia ;)

poprawka: od 18-ego. ;) Wygrałem ją w konkursie CD-P, a wcześniej grałem w demo i mi się podobało.
Jeżeli podobał Ci sie Max Payne wal jak w dym. Tylko ze ta gra jest bardziej w klimatach "granat-bum-rozpierdziel-ratatatata-flaki
fruwają".

Max Pyane to dlamnie klasyka tego typu gier, sądze że niewyszła jeszcze gra ( tego typu ) która zdołała by zachwycić mnie tak jak Max ;) Nawet druga część niezachwyca mnie tak jak pierwsze. Max Payne RULEZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 21:48, graczomaniak napisał:

Hmmmmm??? A jaki masz DirectX i sterowniki do grafiki???:)

Napisałem do niech jeszcze raz, tylko że dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 21:51, ShadowG napisał:

> Hmmmmm??? A jaki masz DirectX i sterowniki do grafiki???:)
>
DirectX9.0c Sterowniki w wersji 71.89

Taka konfiguracja powinna wystarczyć bezproblemowo. Może to wina leży w samej konstrukcji karty graficznej (np. na niektórych kartach moze nie chodzić)?

Od siebie dodam że w właśnie gram w tą grę (dostałem z bombkowego konqrsu ;)) i bardzo przyjemnie się gra, a spolszczenie powinno dostać Fryderyka. ;)

Cytat: "To ten je**ny Punisher!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 15:24, lurynowicz napisał:

> > Hmmmmm??? A jaki masz DirectX i sterowniki do grafiki???:)
> > > > DirectX9.0c Sterowniki w wersji 71.89
Taka konfiguracja powinna wystarczyć bezproblemowo. Może to wina leży w samej konstrukcji karty
graficznej (np. na niektórych kartach moze nie chodzić)?

Od siebie dodam że w właśnie gram w tą grę (dostałem z bombkowego konqrsu ;)) i bardzo przyjemnie
się gra, a spolszczenie powinno dostać Fryderyka. ;)

Cytat: "To ten je**ny Punisher!" ;)

Napisałem, że gra mi działa, tylko mam problem z głębią kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW mam pytanie do wszystkich, którzy mają polską wersję The Punisher i korzystają z programu Xfire. Czy tylko u mnie Xfire nie widzi kiedy gra jest włączona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratunku mam problem! Nie wiem jak przejść ucieczkę z płonącej sypialni Mateczki Gnucci.

Oto co robię.

Wchodzę z balkonu do sypialni, likwiduję pajaców, otwieram przejście obok zegara, strzelam w system ppożarowy, wyłączam zabezpieczenia, lece na dół, likwiduję trzech kolesi i tu pojawia się problem. Niedziałająca winda po prawej i zamknięte drzwi po lewej. A zegar tyka. Co robić? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 15:23, lurynowicz napisał:

Ratunku mam problem! Nie wiem jak przejść ucieczkę z płonącej sypialni Mateczki Gnucci.

Oto co robię.

Wchodzę z balkonu do sypialni, likwiduję pajaców, otwieram przejście obok zegara, strzelam
w system ppożarowy, wyłączam zabezpieczenia, lece na dół, likwiduję trzech kolesi i tu pojawia
się problem. Niedziałająca winda po prawej i zamknięte drzwi po lewej. A zegar tyka. Co robić?
Z góry dzięki.

Chyba musisz wejść w inne drzwi, są (chyba) w sypialni, i tam strzelać w system pożarowy, potem dochodzisz do pokoju z Mateczką Gnucci i muszisz ją wyrzucić przez okno. Nie wiem dobrze, czy drzwi są w sypialni, ale poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2006 o 15:58, ShadowG napisał:

Chyba musisz wejść w inne drzwi, są (chyba) w sypialni, i tam strzelać w system pożarowy, potem
dochodzisz do pokoju z Mateczką Gnucci i muszisz ją wyrzucić przez okno. Nie wiem dobrze, czy
drzwi są w sypialni, ale poszukaj.

W sypialni są troje drzwi. Do łazienki, do garderoby i na schody na dół do windy. Strzelałem w ten przeciwpożarowy, wyłączyłem zabezpieczenia, ale jak schodze na dół i zabijam kolesi to utykam w miejscu. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 16:21, lurynowicz napisał:


> Chyba musisz wejść w inne drzwi, są (chyba) w sypialni, i tam strzelać w system pożarowy,
potem
> dochodzisz do pokoju z Mateczką Gnucci i muszisz ją wyrzucić przez okno. Nie wiem dobrze,
czy
> drzwi są w sypialni, ale poszukaj.
W sypialni są troje drzwi. Do łazienki, do garderoby i na schody na dół do windy. Strzelałem
w ten przeciwpożarowy, wyłączyłem zabezpieczenia, ale jak schodze na dół i zabijam kolesi to
utykam w miejscu. Dzięki za odpowiedź.

Nie wiem, mi się udało, wejdź w te dzrwi, gdzie będzie palący się korytarz, a potem strzelai w system przeciwpożarowy, pamiętam, że tam było paru gości, ale dawno grałem. W razie czego mogę podać ci kod odblokowujący wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 17:08, ShadowG napisał:

> > > > Chyba musisz wejść w inne drzwi, są (chyba) w sypialni, i tam strzelać w system pożarowy,

> potem
> > dochodzisz do pokoju z Mateczką Gnucci i muszisz ją wyrzucić przez okno. Nie wiem
dobrze,
> czy
> > drzwi są w sypialni, ale poszukaj.
> W sypialni są troje drzwi. Do łazienki, do garderoby i na schody na dół do windy. Strzelałem

> w ten przeciwpożarowy, wyłączyłem zabezpieczenia, ale jak schodze na dół i zabijam kolesi
to
> utykam w miejscu. Dzięki za odpowiedź.
Nie wiem, mi się udało, wejdź w te dzrwi, gdzie będzie palący się korytarz, a potem strzelai
w system przeciwpożarowy, pamiętam, że tam było paru gości, ale dawno grałem. W razie czego
mogę podać ci kod odblokowujący wszystko.

I chyba korytarz nie prowadzi na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2006 o 17:08, ShadowG napisał:

Nie wiem, mi się udało, wejdź w te dzrwi, gdzie będzie palący się korytarz, a potem strzelai
w system przeciwpożarowy, pamiętam, że tam było paru gości, ale dawno grałem. W razie czego
mogę podać ci kod odblokowujący wszystko.

OK już sobie poradziłem, wielkie dzięki! BTW czytaliście kiedyś komiksy z Punisherem? Ja pamiętam jeszcze stare edycje. Pamiętam jak podobało mi się te opisywanie broni przez Franka. Jak teraz zobaczyłem to samo w grze to normalnie wesoło mi się zrobiło. ;) Albo te wycinki gazet: "Punisher morduje zagranicznych dokerów. Związki zawodowe świętują." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 19:40, lurynowicz napisał:


> Nie wiem, mi się udało, wejdź w te dzrwi, gdzie będzie palący się korytarz, a potem strzelai

> w system przeciwpożarowy, pamiętam, że tam było paru gości, ale dawno grałem. W razie
czego
> mogę podać ci kod odblokowujący wszystko.
OK już sobie poradziłem, wielkie dzięki! BTW czytaliście kiedyś komiksy z Punisherem? Ja pamiętam
jeszcze stare edycje. Pamiętam jak podobało mi się te opisywanie broni przez Franka. Jak teraz
zobaczyłem to samo w grze to normalnie wesoło mi się zrobiło. ;) Albo te wycinki gazet: "Punisher
morduje zagranicznych dokerów. Związki zawodowe świętują." ;)

Ja miałem kiedys komiks the Punisher, ale go nie pamiętam, bo już dawno go nie mam. Zaginął podczas porządków. Jedyne co pamiętam, to że był czarno-biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować