Zaloguj się, aby obserwować  
falloutboy

The Punisher

270 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 19:27, Carl92 napisał:

Mógłbym mi ktoś wreście odpowiedzieć naprawdę nigd nie wie, na pewno jest na to sposób. Macie
skrina widzicie jak grafika obskurnie wygląda na rozdzielczość 1024x768 32 bit

W tej grze chyba juz jest taka grafa, bo mam to samo u siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś przejść wyzwanie na wyspie Grand Nixon (ukończ etap nie dopuszczając, by przeciwnicy oddali strzał)? To ciekawa odmiana - trzeba się bawić w Splinter Cella. O ile prawie nie mam z tym problemów (a większość wyzwań jest cholernie trudna), o tyle na samym końcu etapu wysiadam (Brama otwarta, żołnierze nadchodzą). Znacie jakiś niezawodny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego teraz nie moge pobrać żadnych bonusów ? Jestem zalogowany , gre zarejestrowalem i już kiedyś pobierałem tam jakieś skriny czy coś a teraz nic nie moge pobrać :( Jeszcze wyskakuje mi błąd " 503 : Login incorrect " :-/.Wie ktoś co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z grą punisher.
Gdy zrobię sobie już profil, potem wybieram misję chce nacisnąć Start Game myszką i nic.
Próbowałem też enterem, ale to samo. Na tym etapie menu, gdy chcę nacisnąć Esc też gra nie reaguje.
Proszę o pomoc.

20070703003932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam następujący problem. Doszedłem do misji "Budynek Takagiego". Gdy odnajduje Takagiego on mówi, że jak zrobię to o co mnie prosi to znaczy ze jak go zabiję kataną to jego ludzie nie będą do mnie strzelać. Więc biorę katanę i chcę go zabić a On i jego ludzie zaczynają do mnie strzelać i mnie zabiją. Co robię źle?
Jeżeli ktoś już przeszedł tą misję proszę o wyjaśnienie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni BĘDĄ do ciebie strzelać!
Gdy zabijesz te cztery laseczki, musisz wymusić od jakiegoś gościa w tym pomieszczeniu informację. Po przesłuchaniu, nie zabijaj go, lecz użyj jako żywej tarczy. Musisz iść do jakiegoś innego pomieszczenia (przez kuchnię) i włączyć notebooka Takagiego, wtedy rozpocznie się odliczanie (4 minuty). Gdy odliczanie się skończy, idziesz na jakiś korytarz, włączasz obraz (guziczek), i idziesz nowo otwartym przejściem do windy.
PS. W instrukcji jest przecież poradnik? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:38, konrad124 napisał:

Witam.
Mam następujący problem. Doszedłem do misji "Budynek Takagiego". Gdy odnajduje Takagiego on
mówi, że jak zrobię to o co mnie prosi to znaczy ze jak go zabiję kataną to jego ludzie nie
będą do mnie strzelać. Więc biorę katanę i chcę go zabić a On i jego ludzie zaczynają do mnie
strzelać i mnie zabiją. Co robię źle?
Jeżeli ktoś już przeszedł tą misję proszę o wyjaśnienie. Z góry dziękuję.


Boshe jak zrobisz mu quick kila to te laski cie nie beda atakowały ale jego żołnierze potem i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 12:22, Johnny007pl napisał:

Ja grając w punishera poprałem sobie trailera, który desaktywuje cenzyre (tą szarosc w trybie
masakry i na przesłuchaniach) wtedy granie miało sens! Polecam tego trailera. Jest na http://stp.gery.pl/pomoce/8e30,kody.html


A)to jest trainer a nie trailer bo trailer to zapowiedz filmu/gry i owszem przez chwile go używałem ale IMHO lepiej jest bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 23:02, Maximus89 napisał:

siemq. mam problemy z przejsciem misji na wyspie grand nixon z ruskiem. nie wiem jak zabic
ten duzy kawal miecha.. blagam pomozcie

Czekaj aż złapie beczkę i wtedy w nią strzelaj, wybuchnie i zabierze mu trochę energii, po jakimś czasie z tego co pamiętam to zejdzie na dół, a tutaj chyba podobnie trzeba mu dac coś wybuchowego - rzucaj mu granaty i strzelaj w beczki jak będzie blisko nich i uważaj na zwykłych wojaczków, ja większość z nich eliminowałem szybkim zabiciem, czy jak sie to tam nazywało, walka dość monotonna, ale po pewnym czasie Rusek padnie na glebę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie możliwe że już ktos poruszal ten temat aleduzo tego wiec ciezko znalezc. mam pewien problem z gra od czasu gdy ulepszylem kompa a konkretniej karta grafiki procek. Punisher normalnie mi sie instaluje wszystko jest ok pozniej wlacza sie konfiguracje ktora znajduje karte tez jest ok gdy juz wlacze gre pokazuje sie wstepna strona THE punisher firmy itp a nastepnie powinien wlaczyc sie filmik i tu jest problem filmiku nie ma a gra stoi podobnie jak by sie zawiesila. Gdy biore w menadzerze zadan pokazuje brak odpowiedzi i tak non stop czy ktos wie o co chodzi??? Gra oczywiscie orginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować