Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V tuż przed premierą, czyli fala przecieków

39 postów w tym temacie

R* powinno jakoś wynagrodzić graczom to iż dostaną zamówione GTA V później niż piraci z neta sobie ściągną. Ehh żal normalnie, że uczciwy gracz musi jeszcze czekać żeby sobie pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci... No i zagrają i? Niech tam mają swoje pięć minut. Ja płacę i dostaję to za co zapłaciłem. Od lat nie mam żadnego pirata, bo i po co? Trzy dni i też mogę grać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na czymś straci jeśli zagracie w nią 3 dni później? O e-penisa nie pytam, bo wiadomo. Ale gra nadal będzie ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fala przecieków z X360 - na którym oczywiście piractwa nie ma, a jeśli już jakaś czarna owca się pojawi to przecież tylko jakiś odszczepieniec. GTA VI tylko z DRM na PC? ;D

Taki żarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepska ta grafika na konsoli. Szkola że kolarstwo nie jest bardziewj rozwinięte czy sam bieg( brak paska zmeczenia czy wykorzystywania oporu powietrza) oglądam ten streeming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 17:36, diabolo20 napisał:

Kiepska ta grafika na konsoli. Szkola że kolarstwo nie jest bardziewj rozwinięte czy
sam bieg( brak paska zmeczenia czy wykorzystywania oporu powietrza) oglądam ten streeming


Kiepska? Pasek zmęczenia jest przy każdej dyscyplinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 10:01, diabolo20 napisał:

No raczej kiepska grafika w porównaniu z tym co będzie na PC:)


To tak, co nie zmienia faktu, że jest ładnie. Sporo się naoglądałem gameplay''ów i np. efekty pogodowe są po prostu przepiękne - nie wiem czy w jakiejkolwiek innej grze były lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować