Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niewiele brakowało, a pierwsze Grand Theft Auto zostałoby anulowane

14 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Twórcy pierwszej części serii Grand Theft Auto pracowali nad grą ponad cztery lata. Nie było to łatwe, ponieważ scenarzyści nie mogli dogadać się z projektantami poziomów, a efekty ich (braku) współpracy nie były zadowalające.

Przeczytaj cały tekst "Niewiele brakowało, a pierwsze Grand Theft Auto zostałoby anulowane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na szczęście się udało, dzięki czemu możemy teraz odliczać ostatnie godziny do daty premiery piątej odsłony serii."

Piątej czy piętnastej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1)GTA
2)GTA 2
3)GTA 3
4)GTA 4
5)GTA 5

reszta to spin offs serii.
np. GTA VC i SA to były po prostu takie samodzielne rozszerzenia ulokowane w pozostałych miejscach pierwszej część


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1)GTA
> 2)GTA 2
> 3)GTA 3
> 4)GTA 4
> 5)GTA 5
>
> reszta to spin offs serii.
> np. GTA VC i SA to były po prostu takie samodzielne rozszerzenia ulokowane w pozostałych
> miejscach pierwszej część
>
>
>

Żadne spin-offy, jak tak na to patrzysz to każda część gry to spinoff, bo nie ma powiązań poza światem i ewentualnym wdrażaniem ludzi z innych części - so''fy to masz na konsolach mobilnych. Większych głupot dawno nie czytałem, SA i VC to pełnoprawne części, przy tym SA rewolucjonizuje rozgrywkę włączając do gry elementy RPG - cyferki są po prostu z takiego PR''owskiego założenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zjawił się Gary Penn, producent i dyrektor kreatywny, którego zadaniem było dopilnowanie, by projekt został ukończony. Dopiero po jego dołączeniu do zespołu wydanie gry stało się realne."

I chwała mu za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:02, Samnitar napisał:

SA rewolucjonizuje rozgrywkę włączając do gry elementy RPG - cyferki są po prostu z takiego
PR''owskiego założenia.

Taka rewolucja że skakełem z radości (zresztą nie tylko ja!!)gdy wywalili to gówno z pozostałych części i spin offów praktycznie SA to najgorsza odsłona cyklu. Poza tym VC i SA miały być odpowiednikiem dzisiejszych większych DLC a nie kolejne części i tak na początku VC miał być zwykłem dodatkiem co nie było możliwe na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:02, Samnitar napisał:

SA rewolucjonizuje rozgrywkę włączając do gry elementy RPG

REWOLUCJA! Nie możesz zacząć misji, bo musisz pół godziny ponurkować. REWOLUCJA! Nie możesz zacząć misji, bo musisz zaliczyć 6 randek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować