TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2007 o 23:00, Dux napisał:

Andrew ma swoje krawaty, więc i Romcio potrzebuje "markowego" ciuchu. A jak:)))

Tak, markowy, stworzy nową modę na kalesony. Pokaz odbędzie się w Pałacu Kultury, wstęp za głosowanie na LiS. Wyprodukowane przez spółkę "Szewczyk i Dratewka" na pewno podbije serca młodzieży ;)

Ubq- niedobrze, niedobrze. W ramach przeprosin powinieneś udać sie do sali tortur i odciąć sobie rękę. Palec po palcu, potem nadgarstek, a potem do łokcia. Jak chcesz mogę pomóc, buhahahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:30, Full Wypas napisał:

Tak, markowy, stworzy nową modę na kalesony.(...)


Pytanie tylko co na to dziewczyny. Chodzenie w kalesonach to dla nich chyba nowość:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:48, Dux napisał:

> Tak, markowy, stworzy nową modę na kalesony.(...)

Pytanie tylko co na to dziewczyny. Chodzenie w kalesonach to dla nich chyba nowość:)))

Hmm, można to ująć tak, że dziewczyny noszą cieńsze i bardziej rozciągające się kalesony, określane niekiedy jako rajstopy :) Więc może to być dla nich jakaś odmiana, zresztą widziałeś kiedyś kalesony w specjalne wzorki, a la Roman? xPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:56, dawidos170 napisał:

Dux możesz mi przedstawić kolegę Full Wypas ? On chyba nowy czyż nie ? I Ubq też ?


Witam, dzieńdobry, Full Wypas się nazywam, dla kumpli po prostu Full, w Loży jestem tylko ok.250 dni, z przerwami (jak ja kocham naukę) i miło mi Cię poznać. A co do Ubq, to jest to mój znajomy z dzieciństwa, a w Loży jest od ok. miesiąca. Nie musisz się wysilać, Dux ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:58, Full Wypas napisał:

> Dux możesz mi przedstawić kolegę Full Wypas ? On chyba nowy czyż nie ? I Ubq też ?

Witam, dzieńdobry, Full Wypas się nazywam, dla kumpli po prostu Full, w Loży jestem tylko ok.250
dni, z przerwami (jak ja kocham naukę) i miło mi Cię poznać. A co do Ubq, to jest to mój znajomy
z dzieciństwa, a w Loży jest od ok. miesiąca. Nie musisz się wysilać, Dux ;)


O wybacz Full Wypas ale jakoś za mojej bytności Cię nie dojrzałem. Miło mi - dawidos160 obecnie 170 :) ale dla znajomych i tak dawidos ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:02, dawidos170 napisał:

> > Dux możesz mi przedstawić kolegę Full Wypas ? On chyba nowy czyż nie ? I Ubq też
?
>
> Witam, dzieńdobry, Full Wypas się nazywam, dla kumpli po prostu Full, w Loży jestem tylko
ok.250
> dni, z przerwami (jak ja kocham naukę) i miło mi Cię poznać. A co do Ubq, to jest to mój
znajomy
> z dzieciństwa, a w Loży jest od ok. miesiąca. Nie musisz się wysilać, Dux ;)

O wybacz Full Wypas ale jakoś za mojej bytności Cię nie dojrzałem. Miło mi - dawidos160 obecnie
170 :) ale dla znajomych i tak dawidos ;p


A Ty od kiedy jesteś w Loży? No i dziwię się, że nie masz avatara (pomaga w charakterystyce gramowicza/ Lożowicza. Czy po prostu nie lubisz takich rzeczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:04, Full Wypas napisał:

A Ty od kiedy jesteś w Loży? No i dziwię się, że nie masz avatara (pomaga w charakterystyce
gramowicza/ Lożowicza. Czy po prostu nie lubisz takich rzeczy? :)


W loży ? Hmmm jakieś 4-5 miesięcy ? Chyba coś na przełomie kwiecień-maj. Awatar miałem ale na pierwszym koncie, które zostało za głupotę moją zablokowane. To jest nowe właśnie przed chwilą aktywowane i na razie muszę znaleźć odp avatar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:56, dawidos170 napisał:

Dux możesz mi przedstawić kolegę Full Wypas ? On chyba nowy czyż nie ? I Ubq też ?


Wiesz co? Pojęcia nie mam skąd się tu wzięli. Skąðś obu tych gości kojarzyłem, więc uznałem, że nie ma co pytać, bo jeszcze wyjdzie, że ze mnie ignorant i legitymuję starszych stażem lożowym od siebie (ale w tej Loży, bo licząc ze starą to zbyt wielu równać się ze mną nie może, oczywiście o ile nie weźmiemy pod uwagę nieustannych, przydługich przerw:). Tym bardziej, że od początku wydawało się, iż obaj kumają czaczę i wiedzą o co biega:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:10, Dux napisał:

> Dux możesz mi przedstawić kolegę Full Wypas ? On chyba nowy czyż nie ? I Ubq też ?

Wiesz co? Pojęcia nie mam skąd się tu wzięli. Skąðś obu tych gości kojarzyłem, więc uznałem,
że nie ma co pytać, bo jeszcze wyjdzie, że ze mnie ignorant i legitymuję starszych stażem lożowym
od siebie (ale w tej Loży, bo licząc ze starą to zbyt wielu równać się ze mną nie może, oczywiście
o ile nie weźmiemy pod uwagę nieustannych, przydługich przerw:). Tym bardziej, że od początku
wydawało się, iż obaj kumają czaczę i wiedzą o co biega:)))


Heh no wiesz - nie wiesz - pytasz :P Tak przynajmniej wiesz, że ludzie Ci przeszli przez labirynt TYHE ( „Miłościwie Nam Patronująca i Dobrze Wisząca” )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:10, Dux napisał:

Tym bardziej, że od początku
wydawało się, iż obaj kumają czaczę i wiedzą o co biega:)))

Standardowa reakcja obronna każdego Lożowicza. Tutaj nawet najwytrwalsi nawet nie wiedzą, o co biega, że już nie wspomnę, o co chodzi i o co kaman. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Prawidłowy tytuł to: Miłościwie Nam Patronująca i Dobrze Wisząca.

Dnia 04.09.2007 o 21:55, KrzysztofMarek napisał:

Pierwsza część próby słabo Ci poszła. Nawet nie pokłoniłeś się przed Portretem Miłościwie Nam
Patronujacej... marnie widzę ciąg dalszy Jak tak dalej pójdzie, to skończysz jako karma dla
zmutowanych szczurów TYHE.
> Pozdrawiam Ubq
Ja też

(Ubq na kleczkach kłania się przed Portretem Miłościwie Nam Patronujacej i Dobrze Wiszącej) Proszę o wybaczenie ( Ubq obcina rękę w sali tortur a ta w jakiś cudowny sposób odrasta ) Składam tu w ofierze moją rękę.(Ubq kładzie rękę pod portretem Miłosciwie Nam Patronującej... )

20070905194002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> I Ubq też ?
Ubq tak, nie mniej zostałem tu zaproszony przez Full Wypasa, W loży piszę od 60 dni ale muszę jeszcze przejść osławioną próbę TYHE . Nie mniej miło mi poznać Ubq dla przyjaciół Ubq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:42, Ubq napisał:

>/.../.(Ubq kładzie rękę pod portretem Miłosciwie Nam Patronującej... )

No, teraz lepiej. Twoje szanse na przeżycie nieco wzrosły. Chociaż z tą ręką "pod " było nieco... no, nieco.. zuchwałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:50, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../.(Ubq kładzie rękę pod portretem Miłosciwie Nam Patronującej... )
>
No, teraz lepiej. Twoje szanse na przeżycie nieco wzrosły. Chociaż z tą ręką "pod " było nieco...
no, nieco.. zuchwałe...


Ojj i to bardzo. Marku bo Ty tutaj starszy jesteś - czy nie był on może pierwszym, który wykazał się tak wysoce niestosownym zuchwalstwem ? Jeśli tak to polać mu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 20:01, dawidos170 napisał:

> > >/.../.(Ubq kładzie rękę pod portretem Miłosciwie Nam Patronującej... )
> >
> No, teraz lepiej. Twoje szanse na przeżycie nieco wzrosły. Chociaż z tą ręką "pod " było
nieco...
> no, nieco.. zuchwałe...
>

Ojj i to bardzo. Marku bo Ty tutaj starszy jesteś - czy nie był on może pierwszym, który wykazał
się tak wysoce niestosownym zuchwalstwem ? Jeśli tak to polać mu !

Ale czego polać ?? Mam tylko nadzieję że nie naraziłem się na gniew Miłosćiwie nam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:18, lurynowicz napisał:

Standardowa reakcja obronna każdego Lożowicza. Tutaj nawet najwytrwalsi nawet nie wiedzą, o
co biega, że już nie wspomnę, o co chodzi i o co kaman. ;)


Wiedzą wiedzą, tylko nie zdają sobie z tego sprawy:D
I tylko przez tą podświadomą wiedzę, jeszcze tu wszyscy siedzimu. Inaczej albo by się nam znudziło, albo byśmy stąd nawiali w przekonaniu, że to jakiś dom wariatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 20:18, spider88 napisał:

> Marku bo Ty tutaj starszy jesteś -

Cóż za nietakt . Nie pisze się starszy tylko bardziej doświadczony .


Ahh wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie trzeba się będzie szykować do ewakuacji . W Głu-zach już ogłoszono stan alarmowy . Niech jeszcze trochę popada .Jak dzwoniłem o 11 do sztabu kryzysowego to oni jeszcze nie dzwonili na tamę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się