TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 11:28, hunter22 napisał:

Odkąd władzę w POlsce objęło PO został wprowadzony zakaz przetrzymywania duzych ilości kawy
na terenie wszystkich Loży na terenie kraju... :P


A czy 3 kontenery kawy to jest dużo? Bo mi się wydaje, że nie...

Dnia 23.10.2007 o 11:28, hunter22 napisał:

Dopuszczalne... jak widać ;P


W RP ver. 5 (?) wszystko jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:28, hunter22 napisał:

Odkąd władzę w POlsce objęło PO został wprowadzony zakaz przetrzymywania duzych ilości kawy
na terenie wszystkich Loży na terenie kraju... :P


Tyle tylko że ta Loża nie leży na terenie kraju , co więcej łapy rządów Rzeczypospolitej nie sięgają tutaj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:05, spider88 napisał:

Tyle tylko że ta Loża nie leży na terenie kraju , co więcej łapy rządów Rzeczypospolitej nie
sięgają tutaj ;p


Ale kiedyś sięgały, tylko TYHE przetrąciła je i już nawet nie próbują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:08, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Tyle tylko że ta Loża nie leży na terenie kraju , co więcej łapy rządów Rzeczypospolitej
nie
> sięgają tutaj ;p

Ale kiedyś sięgały, tylko TYHE przetrąciła je i już nawet nie próbują :P

Zły dotyk boli przez całe życie , na szczęście Miłościwie Nam Patronująca oparła się mu i tak oto możemy żyć w wolnej Loży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:42, Ubq napisał:

oto możemy żyć w wolnej Loży :)


He, he, kto żyje, ten żyje.

Brygadzisto Ubq, złamaliście dyrektywę 1423 łamane przez 20 dotyczącą wycierania butów przed wejściem do Loży. Zostajecie skazani w trybie doraźnym na odbycie przymusowej wycieczki za drzwi i wykonanie procedury oczyszczającej. Wasze zagwarantowane konstytucyjno-regulaminowo wolności osobiste zostają tymczasowo zawieszone. Wyrok jest prawo-, lożo- i tyhemocny. Po odbyciu kary zostaniecie przywróceni w prawach lożowicza. Jednocześnie dostajecie pochwałę za gorliwe potwierdzenie stanu faktycznego, jakim jest niczym nieskrępowana wolność lożowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2007 o 18:23, Matteos napisał:

Brygadzisto Ubq, złamaliście dyrektywę 1423 łamane przez 20 dotyczącą wycierania butów przed
wejściem do Loży. Zostajecie skazani w trybie doraźnym na odbycie przymusowej wycieczki za
drzwi i wykonanie procedury oczyszczającej. Wasze zagwarantowane konstytucyjno-regulaminowo
wolności osobiste zostają tymczasowo zawieszone. Wyrok jest prawo-, lożo- i tyhemocny. Po odbyciu
kary zostaniecie przywróceni w prawach lożowicza. Jednocześnie dostajecie pochwałę za gorliwe
potwierdzenie stanu faktycznego, jakim jest niczym nieskrępowana wolność lożowa.

*nie poparte żadnym dochodzeniem.

Wyrok wydany orzez sąd Rzeczniepospolitej Lożarskiej, w osobie Matteosa. Zamykam sprawę, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:23, Matteos napisał:

> oto możemy żyć w wolnej Loży :)

He, he, kto żyje, ten żyje.

Brygadzisto Ubq, złamaliście dyrektywę 1423 łamane przez 20 dotyczącą wycierania butów przed
wejściem do Loży. Zostajecie skazani w trybie doraźnym na odbycie przymusowej wycieczki za
drzwi i wykonanie procedury oczyszczającej. Wasze zagwarantowane konstytucyjno-regulaminowo
wolności osobiste zostają tymczasowo zawieszone. Wyrok jest prawo-, lożo- i tyhemocny. Po odbyciu
kary zostaniecie przywróceni w prawach lożowicza. Jednocześnie dostajecie pochwałę za gorliwe
potwierdzenie stanu faktycznego, jakim jest niczym nieskrępowana wolność lożowa.

Trzeba jeszcze tylko posmarować opozycji :)
A wyrok wykonam ( Ubq wychodzi wyciera buty wchodzi tym samym odbywając karę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zaczynam się martwić co z tą lożą się po wakacjach stało ? Nie polewa się już tyle co wcześniej, spamu ( tzn merytorycznej treści ) też już jakby mnie - co jest panie i panowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:19, dawidos170 napisał:

Kurcze zaczynam się martwić co z tą lożą się po wakacjach stało ? Nie polewa się już tyle co
wcześniej, spamu ( tzn merytorycznej treści ) też już jakby mnie - co jest panie i panowie
?

Kraj się zmienił Dawidos, nie mamy na kogo narzekać i nam się nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:19, dawidos170 napisał:

Kurcze zaczynam się martwić co z tą lożą się po wakacjach stało ? Nie polewa się już tyle co
wcześniej, spamu ( tzn merytorycznej treści ) też już jakby mnie - co jest panie i panowie
?

Hmm, może to dlatego, że cała Polska była ostatnio zajęta polityką, może niektórzy mają nawał roboty, a może niektórym się nie chce, a jeszcze jest możliwość, że część z nich właśnie otwiera świeżutkie czarne paczuszki na którym jest medalion z mordką wilka, taką z czerwonymi oczkami. Ja po prostu gram zamiast gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:19, dawidos170 napisał:

Kurcze zaczynam się martwić co z tą lożą się po wakacjach stało ? Nie polewa się już tyle co
wcześniej, spamu ( tzn merytorycznej treści ) też już jakby mnie - co jest panie i panowie
?

To już 5, nie 4 RP. Kraj nie KAczyńskich, lecz Kaczora & Donalda.
To wielkie zmiany, o tak...

PS Obrazki dalej nie działają... ;/
PPS Zapraszam na mój GS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a jeszcze jest możliwość, że część z nich właśnie otwiera

Dnia 23.10.2007 o 20:22, Full Wypas napisał:

świeżutkie czarne paczuszki na którym jest medalion z mordką wilka, taką z czerwonymi oczkami.
Ja po prostu gram zamiast gram.pl :P


No ja właśnie nie mam w co grać gdyż i komputer leciwy i gier brak i pieniędzy na jakieś fajne gry. Ostatnio pogrywać zacząłem w H&D 2 ale pioruńsko ciężka gra i odpoczynki częste od niej robić muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:40, rogoz94 napisał:

Polecam tą gierkę: www.plemiona.pl
Bardzo fajna i wciagająca:)

Jakoś plemiona nie przypadły mi do gustu :) Swego czasu grałem w Traviana czy Ogame a teraz gram w reddragona :)

Edyta dodaje - awans na brygadzistę wreszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2007 o 20:41, dawidos170 napisał:

Jakoś plemiona nie przypadły mi do gustu :) Swego czasu grałem w Traviana czy Ogame a teraz


Plemiona są duzo lepsze i bardziej rozbudowane.

Dnia 23.10.2007 o 20:41, dawidos170 napisał:

gram w reddragona :)

Edyta dodaje - awans na brygadzistę wreszcie :D

\gratz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:42, rogoz94 napisał:


> Jakoś plemiona nie przypadły mi do gustu :) Swego czasu grałem w Traviana czy Ogame a
teraz

Plemiona są duzo lepsze i bardziej rozbudowane.


Eee tam mi nie zależy na rozbudowanej grze - prosta ot tak by sobie poklikać gdy się nudzi :) najlepiej turowa :)

Dnia 23.10.2007 o 20:42, rogoz94 napisał:

>
> Edyta dodaje - awans na brygadzistę wreszcie :D
\gratz

Danke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:49, rogoz94 napisał:

Roller Coaster, albo Civ.
Nic innego ni moge wymyślić...

O! Jeszcze ZOO Tycoon :)


Aaa nie to nie moje klimaty :) Ja się obracam w FPS :) Tylko w necie gram w strategie turowe albo w menadżery internetowe :) Niestety na CM 08, który imho jest lepszy od FM 08 ( grałem w oba dema ) przyjdzie mi poczekać jeszcze parę tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO ja polecę Sin City fajny fim na podstawie komiksu ( coś mi określenie powieść graficzna nie pasuje :)) Franka Millera, mimo że film robił Rodriguez czuć w nim klimat filmów Tarranitna ( który nakręcił w tym filmie jedną 1minutową scenę z 1$)
BTW jak juz wszyscy coś polecają to i ja polecę ( byle nie na drugach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się