TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 21:07, Ubq napisał:

TO ja polecę Sin City fajny fim na podstawie komiksu ( coś mi określenie powieść graficzna
nie pasuje :)) Franka Millera, mimo że film robił Rodriguez czuć w nim klimat filmów Tarranitna

Najbardziej chyba z filmów wyżej wspomnianego podobała mi się "Planet Terror" (ten najnowszy). Sieczka i tyle. Jak w Half-Life :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:12, rogoz94 napisał:

> TO ja polecę Sin City fajny fim na podstawie komiksu ( coś mi określenie powieść graficzna

> nie pasuje :)) Franka Millera, mimo że film robił Rodriguez czuć w nim klimat filmów Tarranitna

Najbardziej chyba z filmów wyżej wspomnianego podobała mi się "Planet Terror" (ten najnowszy).
Sieczka i tyle. Jak w Half-Life :P

A mi Pulp Fiction jeden z 5 najlepszych filmów jakie widziałem ( dochodzą jeszcze STAR WARS, Kill BIll, Piraci z Karaibów i jeden film który co jakiś czas się zmienia :)) PF to jak dla mnie kulminacja kina Tarranitina ( zrymowało mi się :)) tak wielu kultowych scen ( taniec, Ezechiel mówiony przez S.L Jacksona i wiele innych ) w żadnym filmie nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarantino to naprawdę , ma jakąś schiże . Jego filmy są tak specyficzne co niektórym się się podoba a niektórych odrzuca. Np widziałem zwiastun nowego Grindhouse: Planet Terror , szkoda gadać , dziewczyna kaleka z karabinkiem zamiast protezy (flaki itp) , ale chciałbym z ciekawości obejrzeć ten film i resztę twórczości Taratino. Aż wstyd się przyznać że Pulp Fitciona nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:53, olki77 napisał:

Tarantino to naprawdę , ma jakąś schiże . Jego filmy są tak specyficzne co niektórym się się
podoba a niektórych odrzuca. Np widziałem zwiastun nowego Grindhouse: Planet Terror , szkoda
gadać , dziewczyna kaleka z karabinkiem zamiast protezy (flaki itp) , ale chciałbym z ciekawości
obejrzeć ten film i resztę twórczości Taratino. Aż wstyd się przyznać że Pulp Fitciona nie
oglądałem.

Ooo bo usiądziesz na karnym jeżyku :) A tak na serio to teraz masz dobrą okazję bo w jakiejs gazecie bodajże jest seria Kino według Tarantino w tm tygodniu był Sin City a będzie jeszcze Jackie Brown, Kill Bille i właśnie Pulp Ficton a cena to chyba 6 zł za jeeden film z gazetą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:04, Ubq napisał:

Ooo bo usiądziesz na karnym jeżyku :)

Nie nie tylko nie karny jeżyk :P
A tak na serio to teraz masz dobrą okazję bo w jakiejs

Dnia 23.10.2007 o 22:04, Ubq napisał:

gazecie bodajże jest seria Kino według Tarantino w tm tygodniu był Sin City a będzie jeszcze
Jackie Brown, Kill Bille i właśnie Pulp Ficton a cena to chyba 6 zł za jeeden film z gazetą
:)


Żebym jeszcze miał czas na oglądanie filmów :P A jak nie kupię to może w TV pokażą , albo nie widziałem że kolega mój miał film . z jeszcze 2 filmami Tarantino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planet Terror nie jest reżyserowane przez Tarantino tylko przez Rodrigueza (twórcę "Od zmierzchu do świtu" i "Desperado"). Grindhouse to dwa filmy, z których tylko jeden ("Death proof") reżyserował Tarantino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To inaczej trochę jest Tarantino on go jedynie "przedstawia" (bo wziął Rotha - reżysera - pod swoje skrzydła) chodzi mi o vol 1 , a w drugim pewnie jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:05, hunter22 napisał:

Lożowstręt jeszcze panuje? Czy może wszyscy grają w Wiedźmina?

Ja nie gram, bo nie mam. Czasu też jakoś dziwnie nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:16, minimysz napisał:

> Lożowstręt jeszcze panuje? Czy może wszyscy grają w Wiedźmina?
Ja nie gram, bo nie mam. Czasu też jakoś dziwnie nie mam...


A ja gram... i gram... i gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:05, hunter22 napisał:

Lożowstręt jeszcze panuje? Czy może wszyscy grają w Wiedźmina?


Ja też nie gram, bo też nie mam. Na dodatek na takim sprzecie jaki posiadam i tak by nie poszedł, więc mnie Wiedźmin od Loży nie odciągnie. Tylko polityka ostatnio dziwnie mocno angażowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:07, Ubq napisał:

TO ja polecę Sin City fajny fim na podstawie komiksu ( coś mi określenie powieść graficzna
nie pasuje :)) Franka Millera, mimo że film robił Rodriguez czuć w nim klimat filmów Tarranitna
( który nakręcił w tym filmie jedną 1minutową scenę z 1$)
BTW jak juz wszyscy coś polecają to i ja polecę ( byle nie na drugach :))

Ja też kupiłem Dziennik, w zeszły piątek, o ile się nie mylę ;)

A ja Pulp Fiction nawet mam na DVD, ale jeszcze nie sięgnąłem ;P

Hunter- już masz?! I jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 18:33, Full Wypas napisał:

> TO ja polecę Sin City fajny fim na podstawie komiksu ( coś mi określenie powieść graficzna

> nie pasuje :)) Franka Millera, mimo że film robił Rodriguez czuć w nim klimat filmów Tarranitna

> ( który nakręcił w tym filmie jedną 1minutową scenę z 1$)
> BTW jak juz wszyscy coś polecają to i ja polecę ( byle nie na drugach :))
Ja też kupiłem Dziennik, w zeszły piątek, o ile się nie mylę ;)

A ja Pulp Fiction nawet mam na DVD, ale jeszcze nie sięgnąłem ;P

Hunter- już masz?! I jak? :D

Żałuj za grzechy :) ( to a''propos pulp fiction )
Ludzie nie rozumiem dlaczego wszscy się tak tym wiedźminem jarają, może mi ktoś to wytłumaczyć ?? ( mam nadzieję żę tą wypowiedzią nie skazałem siebie na śmierć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 18:33, Full Wypas napisał:

Hunter- już masz?!


Mam :D

Dnia 24.10.2007 o 18:33, Full Wypas napisał:

I jak? :D


Full wypas :D:D


W pewnym miejscu można więcej informacji... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 18:37, Ubq napisał:

Ludzie nie rozumiem dlaczego wszscy się tak tym wiedźminem jarają, może mi ktoś to wytłumaczyć
?? ( mam nadzieję żę tą wypowiedzią nie skazałem siebie na śmierć :))


czemu, Reklama dźwignią handlu, jakby wydał ktoś 100 milionów na reklamowanie gów...kup.....kału to i to ludzie by kupili bo to ma coś tam i coś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:05, kindziukxxx napisał:

> /.../> czemu, Reklama dźwignią handlu, jakby wydał ktoś 100 milionów na reklamowanie gów...kup.....kału
to i to ludzie by kupili bo to ma coś tam i coś tam :)

Reklamę zrobił już pan Sapkowski swoimi opowiadaniami o Wiedźminie, CDP oszczędziło dzięki temu na reklamie ;-D
I to była dobra reklama, dlatego też tyle osób gre kupiło ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:12, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> czemu, Reklama dźwignią handlu, jakby wydał ktoś 100 milionów na reklamowanie
gów...kup.....kału
> to i to ludzie by kupili bo to ma coś tam i coś tam :)
Reklamę zrobił już pan Sapkowski swoimi opowiadaniami o Wiedźminie, CDP oszczędziło dzięki
temu na reklamie ;-D
I to była dobra reklama, dlatego też tyle osób gre kupiło ;-P

Co racja to racja, a kto ma racje to ten stawia kolację, bo już taka pora, że wypadałoby coś zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:12, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> czemu, Reklama dźwignią handlu, jakby wydał ktoś 100 milionów na reklamowanie
gów...kup.....kału
> to i to ludzie by kupili bo to ma coś tam i coś tam :)
Reklamę zrobił już pan Sapkowski swoimi opowiadaniami o Wiedźminie, CDP oszczędziło dzięki
temu na reklamie ;-D
I to była dobra reklama, dlatego też tyle osób gre kupiło ;-P

Co racja to racja książki są świetne ale jak dla mnie gra i książka to zupełnie 2 inne rzeczy ( choć nieraz chciało się czytając ksiązkę wcielić w skórę Białego Wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:43, Ubq napisał:

> > > /.../> ale jak dla mnie gra i książka to zupełnie 2 inne rzeczy /.../

Oczywiście, ze są to dwie różne rzeczy. Są tacy, którym nie podoba się książka, a podoba gra, są tacy, którym gra się nie podoba, a podoba książka, są tacy, którym nie podoba się ani książka, ani gra i są tacy, którym podoba się książka i gra. Na podgrupy już nie będę dzielił ;-D
Mnie bardzo podobały się wszystkie książki o Wiedźminie, gra na razie mi się podoba, ale z ostateczną oceną wstrzymuję się do zakończenia, zgodnie z zasadą, aby nie chwalić dnia przed zachodem słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 07:17, KrzysztofMarek napisał:

> > > > /.../> ale jak dla mnie gra i książka to zupełnie 2 inne rzeczy /.../
Oczywiście, ze są to dwie różne rzeczy. Są tacy, którym nie podoba się książka, a podoba gra,
są tacy, którym gra się nie podoba, a podoba książka, są tacy, którym nie podoba się ani książka,
ani gra i są tacy, którym podoba się książka i gra. Na podgrupy już nie będę dzielił ;-D


Są jeszcze tacy, którzy książki nie czytali a gra im się na razie podoba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się