TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 21:04, KrzysztofMarek napisał:

> Kto rano wstaje, ten leje jak z cebra ;-) Mam nadzieję, że mnie nikt nie ścignie za to....

Nie powinien. Ale w łagodniejszej wersji to było, że kto rano wstaje, ten cały dzień szwenda
się zaspany... ;-D

Nie to było inaczej Kto rano wstaje ten jest niewyspany :) albo tekst mojego nauczyciela religii ( księdza ) kiedy powiesz no bo... ksiądz mówi Nobo mieszka w afryce chcesz zostać jego kolegą ?? :) ( to co prawda nie przysłowie ale też fajny tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spać mi się dzisiaj chce...

I jeszcze do szkoły wieczorem... na 17:00 do 20:15, a sobotę od 8:00 do 20:15, w niedzielę od 8:00 do 18:30... super weekend się zapowiada... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 07:26, hunter22 napisał:

Spać mi się dzisiaj chce...


Nie tylko Tobie... Mnie przez Axela też chce się spać :P

Dnia 19.10.2007 o 07:26, hunter22 napisał:

I jeszcze do szkoły wieczorem... na 17:00 do 20:15, a sobotę od 8:00 do 20:15, w niedzielę
od 8:00 do 18:30... super weekend się zapowiada... :(


Przynajmniej będziesz uczony :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:06, KrzysztofMarek napisał:

Kto pod kim dołki kopie, ten... szybko awansuje ;-P


No to przynajmniej wiem, że ja nikomu nic nie kopię :)
W każdym bądź razie aluzji nie załapałem.

Piterus->

Axel ci spać nie daje? A co to za jeden? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 07:34, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Spać mi się dzisiaj chce...
Nie tylko Tobie... Mnie przez Axela też chce się spać :P


Za długo wczoraj grałem... chciałem się nagrać bo w weekend nie będzie czasu... wstałem o 6:20 a grałem do około 2:30 :P To by chyba głupi pomysł... ale cóż :P

Dnia 19.10.2007 o 07:34, Piterus_Von_Drackus napisał:

> I jeszcze do szkoły wieczorem... na 17:00 do 20:15, a sobotę od 8:00 do 20:15, w niedzielę
> od 8:00 do 18:30... super weekend się zapowiada... :(
Przynajmniej będziesz uczony :P :D


No... jak przetrwam pierwszy roku to będzie dobrze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 07:47, Piterus_Von_Drackus napisał:

A to taki czarnoskóry policjant z Detroit, który lubi szaleć po Beverly Hills :D


No to pięknie. Sam oglądałem wczoraj ten film, i nawet nie skojarzyłem :D
Nie rozumiem tylko czemu spać Ci nie dał. Trzeba było telewizor wyłączyć albo ściszyć jak przeszkadzał ;)

Ps. kiedy robimy UT3 meeting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 07:52, GeoT napisał:

Nie rozumiem tylko czemu spać Ci nie dał. Trzeba było telewizor wyłączyć albo ściszyć jak przeszkadzał
;)


A mój telewizor odmówił posłuszeństwa :/ Tuner w kompie mam i wczoraj coś mu się stało :/ Muszę się pobawić i naprawić

Dnia 19.10.2007 o 07:52, GeoT napisał:


Ps. kiedy robimy UT3 meeting?


taa gdyby mi to jeszcze poszło to bym się dołączył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 07:52, GeoT napisał:

No to pięknie. Sam oglądałem wczoraj ten film, i nawet nie skojarzyłem :D
Nie rozumiem tylko czemu spać Ci nie dał. Trzeba było telewizor wyłączyć albo ściszyć jak przeszkadzał
;)


Jak maiłem wyłączyć, jak chciałem sobie obejrzeć ten film :D

Dnia 19.10.2007 o 07:52, GeoT napisał:

Ps. kiedy robimy UT3 meeting?


Jak mi się tylko uda uruchomić... Jak na razie czarno to widzę. Dosłownie... Uruchamiam i ciemność, widzę ciemność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 07:44, GeoT napisał:

> /.../> W każdym bądź razie aluzji nie załapałem. /.../

Bo tu żadnej aluzji nie było, tylko kolejne z powiedzonek (przysłów, z nowej księgi przysłów polskich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 08:44, KrzysztofMarek napisał:

Bo tu żadnej aluzji nie było, tylko kolejne z powiedzonek (przysłów, z nowej księgi przysłów
polskich).


Chyba, że tak. Troszkę mnie po prostu emotka na końcu zmyliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 11:00, GeoT napisał:

> /.../ > Chyba, że tak. Troszkę mnie po prostu emotka na końcu zmyliła :)

Wiesz, jak ktoś, tak ja ja, jest niejako etatowym zbawcą świata, to mu się różne potknięcia mogą, a newet muszą trafić. W oczekiwaniu na Wiedźmina kupiłem sobie Dungeon Siege i właśnie zbawiam tamtejszy świat. A tu jeszcze proza życia, obiad ugotować, śmieci wynieść... dobrze, że piwo jest...
A przy okazji: cypryjskie piwa są słabe (smakowo!) a wina przypominają algerskie. Można w nich mięso namoczyć, żeby skruszało, bo do picia... no, paru amatorów na osiedlu pewnie bym znalazł... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 13:07, KrzysztofMarek napisał:

Wiesz, jak ktoś, tak ja ja, jest niejako etatowym zbawcą świata, to mu się różne potknięcia
mogą, a newet muszą trafić. W oczekiwaniu na Wiedźmina kupiłem sobie Dungeon Siege i właśnie
zbawiam tamtejszy świat. A tu jeszcze proza życia, obiad ugotować, śmieci wynieść... dobrze,
że piwo jest...


A ja (o zgrozo!) cofnąłem zamówienie edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina.
1) jak się człowiek remontuje to każdy grosz się przyda, nie mówiąc o kwocie 200 zł.
2) odwiodły mnie od tej decyzji reklamy. Bo jak czytam, że pełno tam nawiązań do seksu, i wulgarnej (bo tak to zrozumiałem) mowy, to akurat epatowanie takimi efektami nie jest w moim guście. Nie chcę, by ktoś odniósł wrażenie, że robię z siebie świętoszka, ale znam lepsze formy rozrywki niż słuchanie jak ktoś przeklina na przykład :)

Dnia 19.10.2007 o 13:07, KrzysztofMarek napisał:

A przy okazji: cypryjskie piwa są słabe (smakowo!) a wina przypominają algerskie. Można w nich
mięso namoczyć, żeby skruszało, bo do picia... no, paru amatorów na osiedlu pewnie bym znalazł...
;-D


By nie pominąć kolejnego polskiego przysłowia: jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 13:07, KrzysztofMarek napisał:

Wiesz, jak ktoś, tak ja ja, jest niejako etatowym zbawcą świata, to mu się różne potknięcia
mogą, a newet muszą trafić. W oczekiwaniu na Wiedźmina kupiłem sobie Dungeon Siege i właśnie
zbawiam tamtejszy świat.

hehe to prawie jak ja, bo ja zbawiłem już dziesiątki światów, a kiedyś może i Polskę uda mi się wyprowadzić z "bur*elu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:43, kindziukxxx napisał:

> /.../ a kiedyś może i Polskę uda mi > się wyprowadzić z "bur*elu"

Porzućcie wszelką nadzieję Wy, którzy tu żyjecie...
Może niezupełnie dokładny cytat Dantego, ale chyba trochę prawdy w tym jest. Ja w każdym razie Polski nie zbawię, już prędzej jakiś kolejny świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 06:43, dawidos170 napisał:

Zeby nie było,że marudzę a sam nic nie robię - oto kawka z rana - świeżo parzona ;)

O dzięki :) co prawda już dzień przeleżała ale jest dalej ciepła czyżby kolejne cudowne oddziaływanie loży ?? Oby tylko nam ktoś z Archiwum X nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 09:38, Ubq napisał:

Oby tylko nam ktoś z Archiwum X nie przyszedł.

Czyli nie wpuszczać tu Marka Lenca? W sumie on to by nam chyba jeszcze Klarę i Wiedźmina wpakował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się