TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 09:28, hunter22 napisał:

Śniadanko to najważniejszy posiłek dnia... za to nie jem obiadów :P

Ehh... , dla mnie obiadokolacja jest tym podstawowym posiłkiem .Wiem, wiem niezdrowy tryb życia .

Dnia 24.11.2007 o 09:28, hunter22 napisał:

Co halny robi? Nie rozumiem :(


Duje ;p
Fonetyczna wymowa górali ;))

Dnia 24.11.2007 o 09:28, hunter22 napisał:

Tak czy tak na razie jest ciepło, jeszcze...

Jeszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 09:41, spider88 napisał:


> Co halny robi? Nie rozumiem :(

Duje ;p
Fonetyczna wymowa górali ;))

Pająk Ty mi tu ino nie gawędź w obcych językach tylko po polsku pisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 09:45, dawidos170 napisał:

Pająk Ty mi tu ino nie gawędź w obcych językach tylko po polsku pisz :P

Ale to po polskiemu jest ;p
Jeno tylko tak gwarnie się zrobiło chwilowo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 09:47, spider88 napisał:

> Pająk Ty mi tu ino nie gawędź w obcych językach tylko po polsku pisz :P
Ale to po polskiemu jest ;p
Jeno tylko tak gwarnie się zrobiło chwilowo ;p


A zacząć Ci godoć gwarą ino z poznańskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 09:49, dawidos170 napisał:

A zacząć Ci godoć gwarą ino z poznańskiego ?

Ja styczność miałem tylko z kielecką gwarą ale to już lata temu , gdyż jedna z gałęzi mojej rodzinki właśnie z tamtych
okolic się wywodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 09:52, spider88 napisał:

Ja styczność miałem tylko z kielecką gwarą ale to już lata temu ,


Ja tam mam kontakt z gwarą kociewską, bo na Kociewiu mieszkam... :)

Lecz gwarową mową władać nie potrafię, jedynie kilka słowek znam... "jo" znaczy "tak" (chyba) :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:09, hunter22 napisał:

Lecz gwarową mową władać nie potrafię, jedynie kilka słowek znam... "jo" znaczy "tak" (chyba)
:P


Moja córeczka załapuje już powoli przedszkolną gwarę .Czasem ciężko załapać co ona mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało się gimnazjum nr 2 im. AK zdobyć wyróżnienie na przeglądzie przedstawień teatralnych w Zółwinie. Przygotowania do tego przedstawienia były powodem mojej nieobecności na forum (btw dam 10 filiżanek kawy temu kto odgadnie kogo grałem nazwa roli zaczyna się na "g "a kończy na" j" :)) Czuję się trochę usprawiedliwiony, nie mniej tydzień bez Loży jest tygodniem straconym :). PZDR for all .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:09, hunter22 napisał:

> Ja styczność miałem tylko z kielecką gwarą ale to już lata temu ,

Ja tam mam kontakt z gwarą kociewską, bo na Kociewiu mieszkam... :)

Lecz gwarową mową władać nie potrafię, jedynie kilka słowek znam... "jo" znaczy "tak" (chyba)
:P


Oj widać,że nie znasz gwary ;) "JO" to inaczej siema, cześć, witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:42, Ubq napisał:

Wczoraj udało się gimnazjum nr 2 im. AK zdobyć wyróżnienie na przeglądzie przedstawień teatralnych
w Zółwinie. Przygotowania do tego przedstawienia były powodem mojej nieobecności na forum (btw
dam 10 filiżanek kawy temu kto odgadnie kogo grałem nazwa roli zaczyna się na "g "a kończy
na" j" :)) Czuję się trochę usprawiedliwiony, nie mniej tydzień bez Loży jest tygodniem straconym
:). PZDR for all .


Cały gaj grałeś? No to twoja nieobecność jest w pełni usprawiedliwiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:15, dawidos170 napisał:

Oj widać,że nie znasz gwary ;) "JO" to inaczej siema, cześć, witaj :)


"Siema" to z gwary ziomali chyba pochodzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:28, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Wczoraj udało się gimnazjum nr 2 im. AK zdobyć wyróżnienie na przeglądzie przedstawień
teatralnych
> w Zółwinie. Przygotowania do tego przedstawienia były powodem mojej nieobecności na forum
(btw
> dam 10 filiżanek kawy temu kto odgadnie kogo grałem nazwa roli zaczyna się na "g "a kończy

> na" j" :)) Czuję się trochę usprawiedliwiony, nie mniej tydzień bez Loży jest tygodniem
straconym
> :). PZDR for all .

Cały gaj grałeś? No to twoja nieobecność jest w pełni usprawiedliwiona :D

Niech to , nie zgadłeś, ale dostaniesz nagrodę pocieszenia talon na balon. podpowiem to słowo ma trzy litery a środkową jest "e" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:40, hunter22 napisał:

> Oj widać,że nie znasz gwary ;) "JO" to inaczej siema, cześć, witaj :)

"Siema" to z gwary ziomali chyba pochodzi... :P


No również z gwary ale nie gadaj,że jesteś tak skostniały i nie wiesz co to znaczy :P Więc niech Ci będzie,że "jo" a raczej "yo" oznacza witaj w gwarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 11:15, dawidos170 napisał:


Oj widać,że nie znasz gwary ;) "JO" to inaczej siema, cześć, witaj :)


Zaprzeczam :P jo aka yo znaczy "cześć" albo "tak". Znam ludzi co tak przytakują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:00, Outlander-pro napisał:


>
> Oj widać,że nie znasz gwary ;) "JO" to inaczej siema, cześć, witaj :)
>

Zaprzeczam :P jo aka yo znaczy "cześć" albo "tak". Znam ludzi co tak przytakują :P


Przytakiwanie ? Hmm to już dziwne ;) Ale jak już jesteśmy przy takiej gwarze - właśnie ukończyłem po raz pierwszy GTA : SA główny wątek CJ. Było to moje 3 podejście do gry. Pierwsze zaraz jak była nowością i zakończyła się na misjach na lotnisku ( nie mogłem sobie poradzić - bywa ) i gra poszła do deinstalacji ale jak to bywa z czasem stwierdziłem,że zagram od początku. A tu moje zaskoczenie - postaci mi migają, tak, że czasem ich nie widzę. Myślałem,że to wina kompa ( wcześniej było dobrze ) i znowu odinsalowane a ostatnio zacząłem szperać bo może nie tylko ja miałem taki problem - jak się okazało winne były sterowniki - w wersji powyżej 4.9 się tak działo. No to zainstalowałem rzeczone stery i gra działała aż miło :) No i udało mi się przejść :) Nie wiem czy znajdę tutaj jakichś graczy GTA ( ta jasne już widzę jak nikt w to nie grał xD ) ale gra mimo iż +18 ( jasne jakbym się stosował ;p ) jest genialna. Nie za jakiś szczególny element bo są gry lepsze od niej w danych elementach ( np. symulatory jazdy czy lotu ) ale za to połączenie właśnie tych elementów. Niemniej grało się przyjemnie :) Teraz może czas na GTA 3 bo Vice City jest nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:15, dawidos170 napisał:

> /.../ > Oj widać,że nie znasz gwary ;) "JO" to inaczej siema, cześć, witaj :)

Może i nie znam gwary, ale "jo" zawsze kojarzyło mi się z przytakiwaniem albo odpowiednikiem słowa "no".
"Jo, to je ale richtig", to znaczy mniej więcej , "no, (tak) to jest w porządku"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:42, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > Oj widać,że nie znasz gwary ;) "JO" to inaczej siema, cześć, witaj :)

>
Może i nie znam gwary, ale "jo" zawsze kojarzyło mi się z przytakiwaniem albo odpowiednikiem
słowa "no".
"Jo, to je ale richtig", to znaczy mniej więcej , "no, (tak) to jest w porządku"...

O ilę się nie mylę to pisane było to w języku niemieckim bądź wykorzystane zostały elementy owego języka. Być może w innych rejonach to znaczy tak aczkolwiek w moim towarzystwie to cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:37, dawidos170 napisał:

>
> >
> > Oj widać,że nie znasz gwary ;) "JO" to inaczej siema, cześć, witaj :)
> >
>
> Zaprzeczam :P jo aka yo znaczy "cześć" albo "tak". Znam ludzi co tak przytakują :P

Przytakiwanie ? Hmm to już dziwne ;) Ale jak już jesteśmy przy takiej gwarze - właśnie ukończyłem
po raz pierwszy GTA : SA główny wątek CJ. Było to moje 3 podejście do gry. Pierwsze zaraz jak
była nowością i zakończyła się na misjach na lotnisku ( nie mogłem sobie poradzić - bywa )
i gra poszła do deinstalacji ale jak to bywa z czasem stwierdziłem,że zagram od początku. A
tu moje zaskoczenie - postaci mi migają, tak, że czasem ich nie widzę. Myślałem,że to wina
kompa ( wcześniej było dobrze ) i znowu odinsalowane a ostatnio zacząłem szperać bo może nie
tylko ja miałem taki problem - jak się okazało winne były sterowniki - w wersji powyżej 4.9
się tak działo. No to zainstalowałem rzeczone stery i gra działała aż miło :) No i udało mi
się przejść :) Nie wiem czy znajdę tutaj jakichś graczy GTA ( ta jasne już widzę jak nikt w
to nie grał xD ) ale gra mimo iż +18 ( jasne jakbym się stosował ;p ) jest genialna. Nie za
jakiś szczególny element bo są gry lepsze od niej w danych elementach ( np. symulatory jazdy
czy lotu ) ale za to połączenie właśnie tych elementów. Niemniej grało się przyjemnie :) Teraz
może czas na GTA 3 bo Vice City jest nudne :)

Ja w GTA SA nie GRAŁEM i NIE przeszedłem i wcale nie wiem jak fajnie się gra w tą grę i też nie powiem Ci ile frajdy nie miałem nie przechodząc szkoły jazdy na motorze i nie zdobywając złotych medali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się