TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 07:56, GeoT napisał:

Moim zdaniem towar drogi nie zawsze musi iść w parze z funkcjonalnością/bezawaryjnością.


To oczywiste :) Przykładów parę jest ale rzucać mi się nimi nie chce ;)

Dnia 28.10.2008 o 07:56, GeoT napisał:

U mnie w różnych dziedzinach jest różnie: buty kupuję droższe, bo rzeczywiście ładniej
wyglądają i się nie rozsypują po miesiącu.


Ja kiedyś kupowałem takie za parędziesiąt złotych ale po kupieniu raz NIKE teraz trzymam się tylko firmowych bo mimo iż droższe to wytrzymują rok i więcej. Kiedyś buty zmieniałem co 3 miesiące.

Dnia 28.10.2008 o 07:56, GeoT napisał:

Zegarek za "paredziesiąt" zł to dalej jednak
"chiński szajs" moim zdaniem :)


Te parędziesiąt było nie przez przypadek w cudzysłów wzięte ;) Nie mówię tu o zegarkach za 80 zł ale powiedzmy,że za 200 można już mieć porządny zegarek,którego nie boją się sprzedawać nawet w sklepach jubilerskich ( vide Apart i zegarki Dunlop ). No i Timex czy Casio to jednak coś lepszego niż Perfect czy tym podobne zegarki za 4-6 dych :)

A co do podrabiania. Tak jak samochody nie mogą być podrabiane tak perfumy ( przynajmniej niektóre ) też nie :) Przykładowo LaCoste Red masz tony podróbek i zapachów podobnych :) Natomiast nie spotkałem się z tym by ktoś robił odpowiednik takiej Dolce Gabbany czy Ambre Hugo Bossa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale w Finlandii to ponoć spory problem, bo co trzeci Fin ma problem z wysypianiem się.

Niech się więc przeprowadzą dalej na północ . Tam przez pół roku mają noc , to się wyśpią do woli ;))

Witam wszystkich . Należy chyba odnotować w dzienniku Lożowym anomalię . Płeć przeciwna po długiej przerwie wróciła . Dość nieśmiało ale jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:36, wdowiakm napisał:

Co się stało, że Ciebie nie było tyle czasu?

Jakoś mi czasu brakowało ciągle :(

Pablo Querte

Dnia 27.10.2008 o 17:36, wdowiakm napisał:

Nie kłótnie tylko moje intonacje do Cthulhu.

Widać jakiś efekt?

GeoT

Dnia 27.10.2008 o 17:36, wdowiakm napisał:

Ojej a cóż to się z Waćpanią działo przez cały ten czas?

Sporo rzeczy: wyjazd do rodziny i badania okulistyczne syna, że o scrapowaniu, moderowaniu i innych nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 10:02, minimysz napisał:

Jakoś mi czasu brakowało ciągle :(


Mam nadzieję, że teraz będziesz nas częściej odwiedzała bo brakowało tutaj Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 07:56, GeoT napisał:

> /.../ ale w Finlandii to ponoć spory problem, bo co trzeci
Fin ma problem z wysypianiem się. Jest ponoć pewne grono osób, które proponują zlikwidować
te zmiany czasu :)
/.../

Mnie to nie ekscytuje. Ot, ktoś wymyslił głupotę z której ciężko się wycofać, no bo co ludzie pomyślą? A problem z wysypianiem się też mam. Może co trzeci Fin jest w moim wieku!? Ale przecież u nich noc trwa znacznie dłużej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie.
Widzę że wiele się zmieniło w loży jak i na świecie. Zauważyłem jedno żeby cokolwiek napisać trzeba zaakceptować ze 20 regulaminów, czy ja tego kiedyś już nie robiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 17:26, Konrades napisał:

Witam wszystkich po długiej przerwie.
Widzę że wiele się zmieniło w loży jak i na świecie. Zauważyłem jedno żeby cokolwiek
napisać trzeba zaakceptować ze 20 regulaminów, czy ja tego kiedyś już nie robiłem...


Jakie akceptacje?
Ja nie widzę żadnych tylko te co kiedyś akceptowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno na forum się nie pojawiałem więc może dlatego nałożyli na mnie dodatkowe regulaminy. W sumie głupio się przyznać ale jego nie przeczytałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 15:57, Piterus_Von_Drackus napisał:

Dobry :)
Wtracajac sie w temat zmiany czasu to przez zmiane czasu w polsce mam problem z obiczaniem
czasu. Powod prozaiczny. W krainie wielkich jezior nie zmienili jeszcze czasu :)

kraina wielkich jezior jest wtedy nieeuropejska :D, a czas masz podany jak wjedziesz na forum :) przynajmniej taki mniej więcej :)

Dnia 28.10.2008 o 15:57, Piterus_Von_Drackus napisał:

A tak po za tym to co ciekawego sie dzieje?

tak to pijemy, ogladamy pokazy szczórów , pijemy i dyskutujemy, pijemy, odpoczywamy, pijemy, czekamy na ciebie, pijemy, oraz oglądamy jak nowi błądzą i giną w loży a no i pijemy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:46, kindziukxxx napisał:

kraina wielkich jezior jest wtedy nieeuropejska :D, a czas masz podany jak wjedziesz
na forum :) przynajmniej taki mniej więcej :)


No wiem :) Musialem cos przeciez napisac, by sprawdzic godzine ;)

Dnia 28.10.2008 o 20:46, kindziukxxx napisał:

> A tak po za tym to co ciekawego sie dzieje?
tak to pijemy, ogladamy pokazy szczórów , pijemy i dyskutujemy, pijemy, odpoczywamy,
pijemy, czekamy na ciebie, pijemy, oraz oglądamy jak nowi błądzą i giną w loży a no
i pijemy :d


A nie patrzycie jak pieknie splywa plyn z beczulek do naczyn? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 20:50, Piterus_Von_Drackus napisał:

No wiem :) Musialem cos przeciez napisac, by sprawdzic godzine ;)

ale gdziekolwiek na forum zawsze ktoś coś ma napisane no nielicząc godzin między 2 a 4 rano :) ale tak wystarczy spojżeć na ostatnie wypowiedzi w tematach,

Dnia 28.10.2008 o 20:50, Piterus_Von_Drackus napisał:


A nie patrzycie jak pieknie splywa plyn z beczulek do naczyn? ;P

no oczywiście że tak, ale zapomniałem już o tym, przecież sam wiesz ile my mamy ciekawych zajęć :), a tak to na jutro muszę się nauczyć sonety Krymskiego A. Mickiewicza, jak myślisz uda mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:57, kindziukxxx napisał:

ale gdziekolwiek na forum zawsze ktoś coś ma napisane no nielicząc godzin między 2 a
4 rano :) ale tak wystarczy spojżeć na ostatnie wypowiedzi w tematach,


Ale to nie to samo... :P

Dnia 28.10.2008 o 20:57, kindziukxxx napisał:

> A nie patrzycie jak pieknie splywa plyn z beczulek do naczyn? ;P
no oczywiście że tak, ale zapomniałem już o tym, przecież sam wiesz ile my mamy ciekawych
zajęć :), a tak to na jutro muszę się nauczyć sonety Krymskiego A. Mickiewicza, jak myślisz
uda mi się :D


To zalezy ile spozyjesz jescze magicznych plynow naszego Lozowego alchemika KrzysztowaMarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 21:00, Piterus_Von_Drackus napisał:

To zalezy ile spozyjesz jescze magicznych plynow naszego Lozowego alchemika KrzysztowaMarka
:)


no jak spożyje za mało nie nauczę się, jak w sam raz to nie będzie problemu, ale jak za dużo to nie będę w stanie jutro wstać z łóżka, przynajmniej nie będę w stanie normalnie myśleć :P, ale tak sobie myślę i dochodzę do wniosku że ty teraz masz dzień, no zaczyna się u Ciebie tak? w sumie nie mogę sobie wyobrazić takiej zmiany czasu noc to dzień a dzień to noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:54, Earthshaker napisał:

Ma ktoś z Was pomysł na ciągły ból głowy podczas pobytu w szkole? Kawa mimo, że wcześniej
pomagała, już nie działa :(

wiesz żeby znaleźć lekarstwo trzeba poznać przyczynę, bo może to być uwarunkowane małą ilością snu, albo jakimiś innymi czynnikami np. stresem, na pewno nie bierz tabletek przeciwbólowych prędzej pójdź do lekarza, albo wypij mocną herbatkę ale naprawdę mocną taką z 1-3 torebek, no chyba że naprawdę mocną to z 7 tam jest taka ilość kofeiny że nie zauważysz żadnego bólu a i będziesz pobudzony jak nie wiem co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:14, kindziukxxx napisał:

no jak spożyje za mało nie nauczę się, jak w sam raz to nie będzie problemu, ale jak
za dużo to nie będę w stanie jutro wstać z łóżka, przynajmniej nie będę w stanie normalnie
myśleć :P,


Najciezej jest znalesc zlota proporce... Hmm... Chyba pomylilem ze zlotym podzialem odcinka... :P

Dnia 28.10.2008 o 21:14, kindziukxxx napisał:

ale tak sobie myślę i dochodzę do wniosku że ty teraz masz dzień, no zaczyna
się u Ciebie tak? w sumie nie mogę sobie wyobrazić takiej zmiany czasu noc to dzień a
dzień to noc :)


U mnie jeszcze jest dzien :) Godzina 16 lub 4 pm jak to mowia autochtony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:17, kindziukxxx napisał:

wiesz żeby znaleźć lekarstwo trzeba poznać przyczynę, bo może to być uwarunkowane małą
ilością snu, albo jakimiś innymi czynnikami np. stresem, na pewno nie bierz tabletek
przeciwbólowych prędzej pójdź do lekarza, albo wypij mocną herbatkę ale naprawdę mocną
taką z 1-3 torebek, no chyba że naprawdę mocną to z 7 tam jest taka ilość kofeiny że
nie zauważysz żadnego bólu a i będziesz pobudzony jak nie wiem co :P

Sam przyczyny nie znam. Śpię tyle ile powinienem spać, czyli ok 7-8 godzin. Stres pojawia się dość rzadko i nie jest bardzo mocno przeze mnie odczuwalny. Na początku uważałem, że jest to spowodowane zmianą pogody, jednak kilka słonecznych i cieplutkich dni nic nie zmieniło. Moralnego kaca też nie mam, bo nikogo nie zabiłem ani nie popełniłem głupstwa :P
Niski poziom endorfin po prostu dobija.
Co do tabletek to nie mam zamiaru ich brać, bo różnie może mój organizm na to zareagować.
Motyw z herbatą jest całkiem niezły :P Trzeba będzie spróbować w najbliższym czasie.
Dzięki za radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się