TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2009 o 16:43, mlynar911 napisał:

> Witaj :)
> A sztab wyborczy trzyma się całkiem dobrze :)
> Wybrany i gotowy do pracy :)
> jedyne na co czekamy to rozpoczęcie kampanii wyborczej...
A kto się w nim znajduje jezeli wolno spytać? ;d I jeżeli mógłbym w czymś pomóc to proszę
mi powiedzieć xD

a kto się w nim znajduje , no oczywiście same najważniejsze osoby które zgodziły się podjąć tego, zadania, a tak przydasz się :P, a wygrana mamy w kieszeni bo mistrzu pióra i kielicha się przyłożył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:43, mlynar911 napisał:

A kto się w nim znajduje jezeli wolno spytać? ;d I jeżeli mógłbym w czymś pomóc to proszę
mi powiedzieć xD


Z tego co mi wiadomo to jutro się wszystkiego dowiesz bo będą wypisane osoby, które biorą udział i członkowie ich sztabów :)

Reszta na razie to tajemnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:56, kindziukxxx napisał:

a kto się w nim znajduje , no oczywiście same najważniejsze osoby które zgodziły się
podjąć tego, zadania, a tak przydasz się :P, a wygrana mamy w kieszeni bo mistrzu pióra
i kielicha się przyłożył :P

No jak same osobistości to chyba nie pasuje tutaj ;d ale zawsze mogę pomóc w jakis sposób ;d chociażby przynosić wodę bądź kawkę ;d

wdowiakm
A to będzie podane w lozy czy w jakimś specjalnym temacie? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2009 o 21:18, mlynar911 napisał:

No jak same osobistości to chyba nie pasuje tutaj ;d ale zawsze mogę pomóc w jakis sposób
;d chociażby przynosić wodę bądź kawkę ;d

? ;d
to już mam dla Ciebie robotę, trzeba będzie opłacić , niejakiego Weterana, fakt faktem on nie wynegocjował usług pewnej innej osoby, ale trzeba i tak kupić Weteranowi 3 drogie szampany, i niestety wirtualne nie pasują, więc trzeba kupić jakieś dobre i wysłać kurierem, tak to zadanie dla Ciebie,

A informację podadzą w specjalnym przypiętym u góry temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:18, mlynar911 napisał:

wdowiakm
A to będzie podane w lozy czy w jakimś specjalnym temacie? ;d


To będzie podane w temacie w specjalnym przypiętym temacie :)
Ale jeśli chcesz mogę po ogłoszeniu kandydatów do tego tytułu wypisać kto jest kandydatem i wszystkich członków sztabu :)

Ps. A gdzie się podziała kawa? Zabrakło czy coś? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:51, kindziukxxx napisał:

to już mam dla Ciebie robotę, trzeba będzie opłacić , niejakiego Weterana, fakt faktem
on nie wynegocjował usług pewnej innej osoby, ale trzeba i tak kupić Weteranowi 3 drogie
szampany, i niestety wirtualne nie pasują, więc trzeba kupić jakieś dobre i wysłać kurierem,
tak to zadanie dla Ciebie,

A informację podadzą w specjalnym przypiętym u góry temacie :D

Hmmm wiesz ciężko będzie gdyż jestem nieletni i nawet do sklepu mnie nie wpuszczą ;d więc z tym % ciężko będzie ;d a mamy nie będę o to prosił ;D

wdowiakm
Jeżeli byś mógł to zrobić to bym był wdzięczny ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:11, mlynar911 napisał:

wdowiakm
Jeżeli byś mógł to zrobić to bym był wdzięczny ;d


Dobra zrobię to bo innego wyjścia chyba nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 16:11, mlynar911 napisał:

> A informację podadzą w specjalnym przypiętym u góry temacie :D
Hmmm wiesz ciężko będzie gdyż jestem nieletni i nawet do sklepu mnie nie wpuszczą ;d
więc z tym % ciężko będzie ;d a mamy nie będę o to prosił ;D


to nie trzeba był się przyznawać do tego ile piłeś, kilkanaście stron wcześniej teraz nie masz wyboru, to jest właśnie twoja misja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:17, wdowiakm napisał:

A sztab wyborczy trzyma się całkiem dobrze :)
Wybrany i gotowy do pracy :)
jedyne na co czekamy to rozpoczęcie kampanii wyborczej...


Z tego co widzę, wszystko idzie zgodnie z planem. Postaraj się o przypięcie mojego posta (jeśli naturalnie uważasz to za słuszne). Całe wybory cieszą się dość marnym zainteresowaniem, co z jednej strony oznacza mniejszą konkurencję, z drugiej trudniejsze pozyskanie głosów. Aby ten oficjalny temat o hunterze22 był skuteczny, musi być widoczny. Jeśli sytuacja pozwoli, postarajcie się co jakiś czas dodawać podbijający go do góry post. Ale sensowny! To może być coś w rodzaju mojej ostatniej tam wypowiedzi. Jeśli hunter22 się pojawi, niech łaskawie coś skrobnie w stronę publiczności.

I w kwestii formalnej: nie będzie dalszej części poradnika. Cokolwiek by tam było, stałoby się szybko niewystarczające. Wiecie już wszystko, co wiedzieć powinniście. Planować sobie można przed. W trakcie liczą się ludzie. A po już nikt o jakimś tam planie nawet nie pamięta. Zatem do dzieła i zaskoczcie nas swoją pomysłowością. Jeśli pojawią się analogiczne, konkurencyjne wątki, to jako Wasze heavy assault weapon rozpocznę ich oblężenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do moderatorów o przypięcie Twojego posta jak tylko go przeczytałem więc teraz czekamy na przypięcie. Fakt wybory nie cieszą się popularnością, ale będziemy walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:46, Matteos napisał:

Jeśli hunter22 się pojawi,
niech łaskawie coś skrobnie w stronę publiczności.


Skrobnąłem coś :)

Kto ma sajta niech wrzuci jakiś wpisik zachęcający, najlepiej rano i wieczorem po jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 22:10, hunter22 napisał:

Kto ma sajta niech wrzuci jakiś wpisik zachęcający, najlepiej rano i wieczorem po jednym :)


Nie mam weny dzisiaj ale jutro z rana coś skrobnę na swoim sajcie :)

Martwi mnie jedna rzecz a mianowicie fakt, że nie dali naszego plakatu wyborczego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:36, kindziukxxx napisał:

napisałem już o przypięcie tego posta :)


Przypięty.

wdowiakm ->

Dnia 10.02.2009 o 20:36, kindziukxxx napisał:

Martwi mnie jedna rzecz a mianowicie fakt, że nie dali naszego plakatu wyborczego ;/


Był po prostu zbyt dobry i jako jedyny spełniał wszystkie normy unijne, nawet te, które mają dopiero powstać. Dlatego dla wyrównania szans usunięto go ;)
A tak na poważnie, to powinni to jak najszybciej naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 08:57, GeoT napisał:

Był po prostu zbyt dobry i jako jedyny spełniał wszystkie normy unijne, nawet te, które
mają dopiero powstać. Dlatego dla wyrównania szans usunięto go ;)


Aż taki dobry nie jest, raczej średni :P

Dnia 11.02.2009 o 08:57, GeoT napisał:

A tak na poważnie, to powinni to jak najszybciej naprawić.


Mogłbyś na niego zerknąć okiem moderatora (jest na gramsajcie kandydata)? Może naprawde cenzury nie przeszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 09:04, hunter22 napisał:

Mogłbyś na niego zerknąć okiem moderatora (jest na gramsajcie kandydata)? Może naprawde
cenzury nie przeszedł :P


Wszystko jasne. Obraziłeś głowę Państwa, a gram.pl ma właśnie problemy z prawnikami pałacu prezydenckiego :)

A poważnie, to jest to po prostu jakiś problem techniczny. Jesteś pewny, że chłopaki z Twojego sztabu dobrze wrzucili ten obrazek? Jeśli tak to sprawa się zapewne szybko wyjaśni.
Jak chcesz to napisz w swoim wątku wyborczym posta z tym plakatem, to się go podepnie pod postem Matteosa.
Tyle mogę pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 09:24, GeoT napisał:

Wszystko jasne. Obraziłeś głowę Państwa, a gram.pl ma właśnie problemy z prawnikami pałacu
prezydenckiego :)


Na pewno? :P

Dnia 11.02.2009 o 09:24, GeoT napisał:

A poważnie, to jest to po prostu jakiś problem techniczny. Jesteś pewny, że chłopaki
z Twojego sztabu dobrze wrzucili ten obrazek? Jeśli tak to sprawa się zapewne szybko
wyjaśni.


Pan przewodniczacy wysyłał i zapewniał, że dobrze to zrobił... wierze mu na słowo :)

Dnia 11.02.2009 o 09:24, GeoT napisał:

Jak chcesz to napisz w swoim wątku wyborczym posta z tym plakatem, to się go podepnie
pod postem Matteosa.
Tyle mogę pomóc :)


No to podklej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 09:36, hunter22 napisał:

Pan przewodniczacy wysyłał i zapewniał, że dobrze to zrobił... wierze mu na słowo :)

Pan przewodniczący wszystko dobrze zrobił i teraz zajmuje się wyjaśnianiem zaistniałej sytuacji :)
Po południu zamieszczę w naszym temacie post związany z kampanią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 09:36, hunter22 napisał:

No to podklej :)


Z powodu błędu forum (a nieoficjalnie – wrogiej infiltracji) po przypięciu obrazka do posta mogą popsuć się polskie znaki. Co zresztą się stało w przypadku Twojej wiadomości z plakatem. Następnym razem najpierw dodaj obrazek, potem napisz treść. Przynajmniej u mnie takie postępowanie pozwala obejść działalność wywiadu nieprzyjaciela - jak widzisz, mój post wyborczy jest wyświetlany poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się