TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Ołkej panowie, jak widzicie, moja aktywność spadła. Nie z powodu zdrady stanu (51. stan USA - hunter22), ale nagłego rozchorowania. Konkurencja nie śpi i pewnie mi coś dosypali do posiłku... Końcówkę natarcia prowadźcie z moim szczątkowym udziałem, w ramach możliwości będę was wspierał. Jeśli dam radę, to coś Wam podrzucę po południu. Powinno się podobać.

Zbliża się koniec kampanii. Moim zdaniem nie ma sensu chomikować pomysłów zbyt długo, realizujcie co macie dziś lub w sobotę. Naturalnie z rozsądkiem, rzeczy wartościowe w odpowiednich odstępach. Liczę na waszą kreatywność. Akcje przeprowadzone w niedzielę nie będą miały czasu zebrać dostatecznej widowni, choć w skrajnych wypadkach mogą przechylić szalę na naszą stronę zbierając niezdecydowanych. Przewiduję jakiekolwiek kłopoty jedynie ze strony kandydatów KŁEJK i cedricek, reszta jest mniej lub bardziej bez znaczenia. No, może jeszcze Mefiperes. Żeby było ciekawiej, w odpowiednich wątkach grupki antyfanów same zajęły się pacyfikacją kandydatów, nie musimy w zasadzie nic robić. Hehe, niektórzy są wyjątkowo zawzięci i pomysłowi. Wykopują brudy - jak będziecie w potrzebie, to możecie od nich dostać "haków" na kilogramy. Postarajcie się, by zagłosowali na słusznego kandydata. Naszym słabym punktem jest niska oglądalność hunterowego Gramsajta i nic w tak krótkim czasie z tym nie zrobimy. Chyba, że macie cudowne sposoby na nabicie jakichś 10 000 wejść i po kilkadziesiąt komentarzy do wpisów?. W razie czego forsujcie idee "wybory na forumowicza" (a nie gramowicza w ogóle, czyli bez sajta, IRCa...). KŁEJK zbierze duże poparcie jako charyzmatyczny "buntownik z konieczności". Twórczością literacką cedricka bym się nie przejmował, bo to jak dla mnie to tandeta straszna, ale nie wiem jak tutejszy lud reaguje na duże natężenie znaczków (wow, ale suuuuper). Choć Gramsajta jako całość ma dobry.

Pogwałcę teraz zasady, ale moim skromnym zdaniem tegoroczne wybory to jeden wielki niewypał (oczywiście w kategoriach zabawy). Ani to potrzebne, ani zajmujące. Gram.pl się przeliczyło co do siły tego wydarzenia. Tak to jest, jak się raz zawiedzie lud.

Ech, ledwo się trzymam. Mam nadzieję, że nie ten tekst powyżej jest sensowny i nie porobiłem, o zgrozo, błędów.

A tak swoją drogą, to przez te całe igrzyska reszta Loży nam wyparowała. I się nie dziwię - gdyby ktoś mi z takim jarmarkiem wchodził do tematu, to też bym w przytulnym miejscu przeczekał zawirowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:23, Matteos napisał:

A tak swoją drogą, to przez te całe igrzyska reszta Loży nam wyparowała. I się nie dziwię
- gdyby ktoś mi z takim jarmarkiem wchodził do tematu, to też bym w przytulnym miejscu
przeczekał zawirowania.


To zdanie jest jak balsam na moje serce :)
Proponuję odpolitycznić trochę Lożę, bo nam się tu już zrobił z niej wątek pod nazwą "Hunter22 - Twój kandydat na Forumowicza 2008! oddział nr 2" a tak być nie może bo to Panie i nieuczciwe względem konkurencji i nieetyczne i nie tego. No. Sztab Huntera wątek swój ma, to tam można wszelkie sprawy organizacyjne ustalać albo na gg czy maila jeśli to tajemnicze jakieś plany są. Co ja Wam zresztą będę tłumaczył.
Dzięki temu nikt Wam potem nie powie: "Phi. Z poparciem Loży to każdy głupi by wygrał, nawet ja" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 15:18, GeoT napisał:

Proponuję odpolitycznić trochę Lożę, bo nam się tu już zrobił z niej wątek pod nazwą
"Hunter22 - Twój kandydat na Forumowicza 2008! oddział nr 2" a tak być nie może bo to
Panie i nieuczciwe względem konkurencji i nieetyczne i nie tego. No. Sztab Huntera wątek
swój ma, to tam można wszelkie sprawy organizacyjne ustalać albo na gg czy maila jeśli
to tajemnicze jakieś plany są. Co ja Wam zresztą będę tłumaczył.
Dzięki temu nikt Wam potem nie powie: "Phi. Z poparciem Loży to każdy głupi by wygrał,
nawet ja" ;)


tylko że obecne do loży obcy nie zaglądają (wywiad doniósł), co znaczy ze możemy otwarcie dyskutować o tajemnicach na otwartym forum, a to już coś jest :), a co do reszty nie martw się już w niedziele głosowanie wiec nie jest tak źle przetrzymasz, no i głosuj na huntera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 15:54, kindziukxxx napisał:

a co do reszty nie
martw się już w niedziele głosowanie wiec nie jest tak źle przetrzymasz, no i głosuj
na huntera :)


W końcu zakończy się cały ten bałagan ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 15:54, kindziukxxx napisał:

tylko że obecne do loży obcy nie zaglądają (wywiad doniósł), co znaczy ze możemy otwarcie
dyskutować o tajemnicach na otwartym forum, a to już coś jest :), a co do reszty nie
martw się już w niedziele głosowanie wiec nie jest tak źle przetrzymasz,


Ale wszyscy inni mają jeden wątek wyborczy, a Wy jak widać dwa. A to nieuczciwe nie sądzisz? ;)

Dnia 13.02.2009 o 15:54, kindziukxxx napisał:

no i głosuj na huntera :)


Zapamiętałem niestety jak niegrzecznie rozmawiał z dużo starszym od siebie KrzysztofemMarkiem i kilka podobnych sytuacji. Rozumiem uszczypliwy charakter, ironiczny styl bycia, ale Hunter czasem niestety przegina. I mimo dużej dozy sympatii do niego, jakoś go nie widzę w roli Forumowicza Roku :)

EDIT:
Zważ, że piszę o tym w wątku, do którego nikt jak piszesz "obcy nie zagląda" a nie w oficjalnym, co każdy mógłby przeczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich witam ;]
Jakoś ostatnio znowu zaczynam zaniedbywać forum ;/ to wina tej przeklętej szkoły !!!! Coś z nią trzeba zrobić. Doprowadzić ją do porządku by tak nie zaśmiecała uczniom czasu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 15:13, mlynar911 napisał:

Witam wszystkich witam ;]
Jakoś ostatnio znowu zaczynam zaniedbywać forum ;/ to wina tej przeklętej szkoły !!!!
Coś z nią trzeba zrobić. Doprowadzić ją do porządku by tak nie zaśmiecała uczniom czasu
;]

Mam radę dla Ciebie: skończ ją najszybciej, jak możesz! ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 16:35, KrzysztofMarek napisał:

Mam radę dla Ciebie: skończ ją najszybciej, jak możesz! ;-P

Rada wspaniała. Doskonała wręcz ;] jednak jest mały szczególik. Zostało mi 1,5 roku w liceum ... A potem jeszcze studia... Więc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:23, mlynar911 napisał:

> Mam radę dla Ciebie: skończ ją najszybciej, jak możesz! ;-P
Rada wspaniała. Doskonała wręcz ;] jednak jest mały szczególik. Zostało mi 1,5 roku w
liceum ... A potem jeszcze studia... Więc ;]


Kiedyś było takie powiedzenie:
Szkoła to Twój drugi dom, więc rzuć szkołę. Na co Ci dwa domy?
:P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:31, Piterus_Von_Drackus napisał:

Kiedyś było takie powiedzenie:
Szkoła to Twój drugi dom, więc rzuć szkołę. Na co Ci dwa domy?
:P

Hmmm rzucić szkołę.... Ciężko by było gdyż jest ona ciężka ;] takiemu wyzwaniu podoła jedynie Supermen albo Himen albo nie wiem kto jeszcze ;] Nie taki szary człowiek jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:18, mlynar911 napisał:

> Kiedyś było takie powiedzenie:
> Szkoła to Twój drugi dom, więc rzuć szkołę. Na co Ci dwa domy?
:P
Hmmm rzucić szkołę.... Ciężko by było gdyż jest ona ciężka ;] takiemu wyzwaniu podoła
jedynie Supermen albo Himen albo nie wiem kto jeszcze ;] Nie taki szary człowiek jak
ja ;)


Szarzy ludzie w Loży nie występują... :P Więc wytęż swe siły i rzuć szkołę... :P Tylko uważaj gdzie rzucasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:26, Piterus_Von_Drackus napisał:

Szarzy ludzie w Loży nie występują...

No dobra to możesz mnie uznać za kolorowego ;d

Dnia 16.02.2009 o 20:26, Piterus_Von_Drackus napisał:

:P Więc wytęż swe siły i rzuć szkołę... :P Tylko
uważaj gdzie rzucasz :P

Hmm nie wiem gdzie rzucić... Może na konkurencje hunterka? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:40, mlynar911 napisał:

> Szarzy ludzie w Loży nie występują...
No dobra to możesz mnie uznać za kolorowego ;d
> :P Więc wytęż swe siły i rzuć szkołę... :P Tylko
> uważaj gdzie rzucasz :P
Hmm nie wiem gdzie rzucić... Może na konkurencje hunterka? ;d


Dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:43, Piterus_Von_Drackus napisał:

Dobry pomysł :D

Możemy zabawić się w cichociemnych ;d wywiedz się kto prowadzi i zorganizuj kogoś do pomocy przy rzucie ;d ka zajmę się strategią ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:35, KrzysztofMarek napisał:

Na nich (ewentualnie dla nich) potrzebna szkoła specjalna.


Eeee... Tą wypowiedzią trochę mnie zaskoczyłeś. Taki poważny człek jak ty i taka wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:38, Piterus_Von_Drackus napisał:

> /.../ > Eeee... Tą wypowiedzią trochę mnie zaskoczyłeś. Taki poważny człek jak ty i taka wypowiedź?

A to dlaczego? Czyżbyś ze szkołą specjalną kojarzył coś, hmm, nagannego? Albo... nieprzyzwoitego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 09:41, GeoT napisał:

Zważ, że piszę o tym w wątku, do którego nikt jak piszesz "obcy nie zagląda"


Ach, słodka naiwności. [Matteos macha w stronę połowy forum przeglądającej ten wątek.]

Dnia 14.02.2009 o 09:41, GeoT napisał:

Nie wiem ile Kandydat Ci płaci, ale moim zdaniem o połowę za mało. Po Twoich postach wszystko jest już pozamiatane ;D


W sumie to wynajęli mnie na kredyt. Zapłatę przyjmie KrzysztofMarek w wysokości, jaką uzna za stosowną. Bo ile Mu przyniosą, a ile weźmie, to dwie różne rzeczy. I to niekoniecznie tożsame. KM fachowym okiem osądzi, a potem wyceni ja należy. Wszakże to człek, co już niejedne wybory ustaw... oglądał. Inna sprawa, że jakoś ta kampanijka wypadła drętwo i nie za bardzo było jak się wykazać. Niech te wybory się już zakończą, wracajmy do normalnego życia... Loża nam powoli odzyskuje funkcjonalność. Zabieram się do demontażu tych dźwiękoszczelnych betonowych ekranów zamontowanych na czas niepokoju.

Hmmm. Po namyśle jednak przyznaję, że rzeczywiście jest tu mały zgrzyt. Za rok zgłaszamy do udziału/pomocy przy plebiscycie KrzysztofaMarka, a szampany niech przyjdą do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:05, Matteos napisał:

> /.../> W sumie to wynajęli mnie na kredyt. Zapłatę przyjmie KrzysztofMarek w wysokości, jaką
uzna za stosowną. Bo ile Mu przyniosą, a ile weźmie, to dwie różne rzeczy. /.../

O słodka naiwności! Na kredyt!
Nie, ja tylko wyceniłem ile to powinno kosztować a Ty uznałeś, ze tyle Ci (za moim pośrednictwem) dadzą. A tu figa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się