TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

O rany, znowu tylko ja "sprzątam" Lożę.:x :] T o i sobie pociągnę "małe co nieco" z butli "firmowej".. dobra horyłka.. aż parzy.:x
A powazniej - jak zwykle wszak ;-) chcialem życzyć dobrej, miłej i spokojnie "upiornej" nocki wszystkim.:) DO jutra... to tego...strzemiennego - zabełtanego.:x :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, abyś nie przedobrzył na noc, bo potem możesz cierpieć na hiperaktywną bezsenność, a rano po nieprzespanej nocy łatwo wpaść w sidła lub do nie tego rynsztoka co trzeba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 21:52, Pablo_bel napisał:

O rany, znowu tylko ja "sprzątam" Lożę.:x :] /.../

Wiesz, zajęliśmy się tym piwem. Usiłujemy też podkradać ser, ale jakos słabo to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 09:02, spider88 napisał:

Witam wszystkich z samego rana *ziewa* .Miłego dnia bo weekend coraz bliżej ;)

A to już rano!? Popatrz, a przy piwku czas nam tak jakoś sam zleciał, nawet nie zauważyliśmy, że to nowy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 22:24, KrzysztofMarek napisał:

Wiesz, zajęliśmy się tym piwem. Usiłujemy też podkradać ser, ale jakos słabo to idzie...

Nie jest to mozliwe... leżał serek na stolcu.:x Tym.. ."królewskim siedziskiem", nie "zwykło - ludzkim". ;x Kto go mógł "wrąbać" tak "bezumiarnie"? Zminimalizowane myszki jakieś? :x ;-)
------->lurynowicz I niestety, przedobrzyłem ale... tv. Po "szkle..." zamiast zasnąćgrzecznie - użylem pilota - niestety - i natrafilem na początek "Węża i tęczy"... horrorek z "dobrą podbudową", sensowną. ;-) I rankiem - wstalem "wymięty" ale nie alkoholem.:x :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. .a teraz uzasadnię moje "pochwalenie" sięwczorajszą przesyłką.. bo nie dokończyłem tego.:x Zacząłem od "dostałem" i wygląda jakby to był jedyny sens zdania. Nie.
Otóż byla to ostatnia "wisząca na mnie" przesyłka zamówiona czas jakiś już. Od teraz - zbieram na modernizację"bebechów blaszaka", pod kątem... Obliviona oczywiście. No, chyba że sam Oblivion PL ukaże się wcześniej. Więc grafika i minimum 512 DDR`ków do zakupienia - żadnych gier - poza wymienionym już.:)
Tym razem - wytrwam w postanowieniu - hm.. już to kiedyś słyszałem, ze swoich ust.:x
Wytrwam.:)
A teraz ... miłego dnia Lożowiczom- a ja "idę się porealizować" - czyli zanuarzyć w życie i wszytko to co mnie otacza.:) Żadne Czary, Pułapki, Plany Opanowania Loży. Dzień twórczy dziś - Życiem.
Do potem, popołudniem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 09:55, mefjak napisał:

wiesz - skoro to ranek znaczy sklepy znowu otwarte i mozna isc po kolejne piwko =D

To już była by choroba ;) , chociaż jakieś śniadanko trzeba najpierw wciągąć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 10:11, spider88 napisał:

> wiesz - skoro to ranek znaczy sklepy znowu otwarte i mozna isc po kolejne piwko =D
To już była by choroba ;) , chociaż jakieś śniadanko trzeba najpierw wciągąć ;D


piwo z rana jak śmietana jak mawiali starożytni czesi =D no to jak będziesz szedł po piwo to kup chipsy =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 10:03, Pablo_bel napisał:

Nie jest to mozliwe... leżał serek na stolcu.:x Tym.. ."królewskim siedziskiem", nie "zwykło
- ludzkim". ;x Kto go mógł "wrąbać" tak "bezumiarnie"? Zminimalizowane myszki jakieś?
:x ;-)

Jak to? Serek zniknął? Dobrze, że zostawiłam sobie kawaleczek na zapas, to zjem sobie i z myszkami się podzielę.
Straszliwie spać mi się chce po tej wczorajszej "walce" z aparatem, którego komputer "nie widzi" (przedwczoraj wszystko działało - wczoraj komputer "oślepł") i długim chodzeniu po Wybrzeżu Mieczy (dwie syreny udało mi się załatwić, choć potem musiałam dość długo przed Minsc''em uciekać, bo usiłował zasiec resztę drużyny - co dziwne zwłaszcza na swoją przyjaciółkę polował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 10:13, mefjak napisał:

piwo z rana jak śmietana jak mawiali starożytni czesi =D no to jak będziesz szedł po piwo to
kup chipsy =P

Jakie paprykowe,serowe czy jakieś inne upodobania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 10:44, spider88 napisał:

Jakie paprykowe,serowe czy jakieś inne upodobania ;)


yyy pringlesy poprossze moga byc cebulowe =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 10:54, mefjak napisał:

yyy pringlesy poprossze moga byc cebulowe =)

A co to do diabła jest ?? Jak chcesz żebym biegał po wszystkich sklepach do okoła z wywieszonym językiem to sam sobie kup jakieś pri no te prinelegsy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 10:27, minimysz napisał:

i długim chodzeniu po Wybrzeżu
Mieczy (dwie syreny udało mi się załatwić, choć potem musiałam dość długo przed Minsc''em uciekać,
bo usiłował zasiec resztę drużyny - co dziwne zwłaszcza na swoją przyjaciółkę polował)

Minimyszko - po opisaniu "objawów" Minsc`a domyslam się że "dałaś" mu Szał berserkera? :)
Tez to miewałem z nim, czasami. Już kiedyś pisalem o tym. Na początku - przy "pierwszych" pogrywaniach, "prawidlowo" używalswej zdolności - atakował wroga a pozostala częśćDrużyny mogła stać nawet "ramię w ramię" z nim i nic. Aż kiedyś też zatakował mi Dynaheirę, i tylko ją widział.:) "Dawniej - to "uwziewał się" tak na wrogów - a jak raz zacząłna "swoich" to tak mu już pozostało. Sądzę że jest to zależne raczej od "rzutu kostką komputerową" - czy zaatakuje któregoś z naszych czy nie, a nie jakiś bug. I dobrze - w opisie te jzdolnośći istnieje takie ryzyko. ALe na wszelki wypadek - od tego ataku trzymam resztętowarzystwa z daleka od niego. A i to nie zawsze pomaga - czasami z większej odległości - d owroga ma "wirtualnymi krokami" bliżej - obiera sobie kogoś z drużyny i siecze.:) Ale jak mówię - pewne oddalenie zmniejsza element ryzyka trochę. :)
Proszę - mam nową porcję. ;-)
A teraz kilka minut czytania - i znowu "wybycie w życie". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 12:58, Pablo_bel napisał:

Minimyszko - po opisaniu "objawów" Minsc`a domyslam się że "dałaś" mu Szał berserkera? :)

Właśnie nie dałam. Oberwał czarami od syreny i zgłupiał. Na szczęście wcześniej zdążył kilku Hobgoblinów (czy jak im tam) usiec, więc reszta drużyny poradziła sobie z pozostałymi i z syrenami bez niego. Potem trzeba było niestety pobiegać trochę.

Dnia 12.05.2006 o 12:58, Pablo_bel napisał:

Proszę - mam nową porcję. ;-)

Dziękuję bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 13:10, minimysz napisał:

Właśnie nie dałam. Oberwał czarami od syreny i zgłupiał. Na szczęście wcześniej zdążył kilku
Hobgoblinów (czy jak im tam) usiec, więc reszta drużyny poradziła sobie z pozostałymi i z syrenami
bez niego. Potem trzeba było niestety pobiegać trochę.

A do zgłupiał z pewnością od Czaru Syreniego. :P A w kwestii biegania - to nie NWN gdzie co "krok" znajdujesz "buty - szybkochody", nie wyposażysz ekipy w nie. :P A równy krok z Minsc`iem grozi - zgonem. :P

Dnia 12.05.2006 o 13:10, minimysz napisał:

Dziękuję bardzo :-)

Alez proszę myszko. :) Zawsze znajdę.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wróciłem juz.. pięknie słoneczko świeci, tak ciepło.:)
I zaraz "odrobinka" porządków. Dziś zajrzy Znajoma Wcześniej Pokarana - niechcący, przyapdkiem calkiem. ;-)
Wiecie czym. :P Dzisiaj Dzień Naprawienia Czynu Niegodnego - widzicie Panie Szownistki? Też umiem "naprawiać" łotrostwa moje.:x
Mam nadziejęże tym razem ucieszy się, zamiłowana erpegowa girl i przygodówkowa.:) Bez żadnych podtekstów proszę.:) No. .czasami i "poszuteruje" sobie też.. i dobrym slowem "rzuci" pod adresem wyrobu konkretnego.:x
Zdrówko.:] Dawno nie brzmiały te słowa w Loży.:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 10:44, spider88 napisał:

Jakie paprykowe,serowe czy jakieś inne upodobania ;)

Paprykowe rulez! Najlepiej Lay''s i to te nowe, z Ronaldinho na paczuszce. Nie jadłem, ale ciekawi mnie ich pikkkkkantny brazylijski smak! :D

@ Pablo_bel --> Ale był zastój! Dobrze żeś wypowiedział to magiczne słówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 19:10, lurynowicz napisał:

@ Pablo_bel --> Ale był zastój! Dobrze żeś wypowiedział to magiczne słówko!

Jestem... jednym z częściej je wypowiadających tu.:x Ups.. znowu "kuracja" u TYHE.:x :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się