TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 10:27, hunter22 napisał:

Towarzysz nie wie, ze towarzysz H22 ma wtyki w partii i rządzi innymi towarzyszami, tak
więc towarzyszu Hubi Koshi... musicie się zastanowić co piszecie, bo znajdziemy na towarzysza
haka i towarzysz zniknie z życia publicznego :)

Towarzysz Hubi Koshi w życiu publicznym w ogóle nie występuje więc ta kara może być co najwyżej nagrodą "Ach święty spokój w końcu" o tym że towarzysz Hubi Koshi ma wtyki w kilku firmach zbrojeniowych których aż palce świerzbią by przetestować nowe uzbrojenie nie wspominam. Nikt zapewne nie chciałby by okolice jego domu stały się poligonem, czyż nie mam racji. A nóż widelec łyżka talerz jakiś pocisk zejdzie z kursu, albo działo artyleryjskie źle wycelują ;-) A haki to ja też mam, takie duże, rzeźnickie, chociaż dawno ich ostrości nie sprawdzałem, pomożecie, towarzyszu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 10:29, wdowiakm napisał:

No przecież nie na niby :P


Nie wiadomo :P

Dnia 12.11.2008 o 10:29, wdowiakm napisał:

> Raczej dobrze :)
To się cieszę :)


Czemu się cieszysz?

Dnia 12.11.2008 o 10:29, wdowiakm napisał:

To dobrze, że telewizji ani radia nie słuchałem ominęło mnie to zjawisko xD


Fakt, i teraz nigdzie o tym w TV nie mówią... chyba dostali zakaz :P

Dnia 12.11.2008 o 10:29, wdowiakm napisał:

No fakt było święto, ale już po święcie :)


Tak, było, ale się skończyło.. ważne, ze wolny dzien był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 10:40, hunter22 napisał:

Nie wiadomo :P


Jak zwykle coś musisz powiedzieć by było śmiesznie :P

Dnia 12.11.2008 o 10:40, hunter22 napisał:

Czemu się cieszysz?


Bo Ciebie lubię wystarczy taka odpowiedź? :)

Dnia 12.11.2008 o 10:40, hunter22 napisał:

Fakt, i teraz nigdzie o tym w TV nie mówią... chyba dostali zakaz :P


Tak i oby ten zakaz trwał i trwał jak najdłużej :)

Dnia 12.11.2008 o 10:40, hunter22 napisał:

Tak, było, ale się skończyło.. ważne, ze wolny dzien był :P


Tak dzień wolny był ale pełen wrażeń i przygód ale na szczęście wszystko dobrze sie skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towarzysz Hubi Koshi. Musicie towarzyszu zwracać większa na to, co piszecie na ogolnodostępnych forach dyskusyjnych. Każde słowo nie chwalące partii i jej członków równa się zdradzie narodu, a narodu zdrajca śmiercia karany będzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 10:43, wdowiakm napisał:

Jak zwykle coś musisz powiedzieć by było śmiesznie :P


Ja nie nie mówię :P

Dnia 12.11.2008 o 10:43, wdowiakm napisał:

Bo Ciebie lubię wystarczy taka odpowiedź? :)


Lubisz mnie? Tak jak Spajder chcesz mnie tulić? Wybacz, ale odmówię :P

Dnia 12.11.2008 o 10:43, wdowiakm napisał:

Tak i oby ten zakaz trwał i trwał jak najdłużej :)


Czemu?

Dnia 12.11.2008 o 10:43, wdowiakm napisał:

Tak dzień wolny był ale pełen wrażeń i przygód ale na szczęście wszystko dobrze sie skończyło


Dzien pełen przygód? Mi się nie chciało z wyra ruszyć, przygoda jak nie wiem co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 10:45, hunter22 napisał:

Towarzysz Hubi Koshi. Musicie towarzyszu zwracać większa na to, co piszecie na ogolnodostępnych
forach dyskusyjnych. Każde słowo nie chwalące partii i jej członków równa się zdradzie
narodu, a narodu zdrajca śmiercia karany będzie xD

Ależ ja wcale nie staję przeciw Partii, wręcz przeciwnie chwalę ją. Ostatecznie to dzięki Partii firmy z którymi współpracują mają zlecenia na nowe, coraz skuteczniejsze anty-kapitalistyczne zabawki. Ostatecznie gdy nadejdzie dzień rozstrzygnięcia i zmiażdżenia zepsutego, kapitalistycznego zachodu nasi dzielni żołnierze muszą mieć najlepszą dostępną broń, prawda ?? Bo inaczej wujek Stalin będzie bardzo niezadowolony, a tego byśmy nie chcieli, czyż nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 10:52, Hubi Koshi napisał:

Bo inaczej
wujek Stalin będzie bardzo niezadowolony, a tego byśmy nie chcieli, czyż nie ??


Towarzysz nie chwali partii, towarzysz partię obraża... towarzysz chce oszukać naród, towarzysz chce zarobić, towarzysz niczym wampir chce wyssać kapitał partyjny... towarzysz Hubi Koshi poniesie karę :)

A i wujek stalin już nie żyję od dawna... teraz to wujek towarzysz hunter22 tak naprawdę przewodzi partii i całemu narodowi, tylko towarzysz hunter22 może uratować naród, przed takimi zachłannymi krwiożerczymi towarzyszami jak Hubi Koshi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 10:59, hunter22 napisał:

Towarzysz nie chwali partii, towarzysz partię obraża... towarzysz chce oszukać naród,
towarzysz chce zarobić, towarzysz niczym wampir chce wyssać kapitał partyjny... towarzysz
Hubi Koshi poniesie karę :)

Wypraszam sobie takie insynuacje, pracuję dla owych firm z miłości do narodu... i broni i przyjmuję jedynie symboliczne 3 tysiące znane z starego dobrego "Czy się stoi czy się leży trzy tysiące się należy" Może towarzysz spytać w księgowości. Pracuję z miłości do narodu i współczucia dla naszych biednych żołnierzy którzy własną piersią chronią nas przed zgniłymi karłami reakcjonistycznymi ubranymi w mundury wroga. Nasi dzielni chłopcy niczym pół bogowie stają na straży Jedynie Słusznego Porządku, ale nawet pół bogowie mogą być w opałach gdy zbierze się chmara karłów. Dlatego właśnie produkuje dla nich sprzęt dzięki któremu sobie bez trudności poradzą z tymi obrzydłymi kapitalistami.

Dnia 12.11.2008 o 10:59, hunter22 napisał:

A i wujek stalin już nie żyję od dawna... teraz to wujek towarzysz hunter22 tak naprawdę
przewodzi partii i całemu narodowi, tylko towarzysz hunter22 może uratować naród, przed
takimi zachłannymi krwiożerczymi towarzyszami jak Hubi Koshi xD

Światły towarzysz Mao Zedong, powiedział kiedyś "Wy macie rację, ale my mamy karabiny". Jam tylko skromy sługa doskonałego systemu komunistycznego i nie pretenduje do mienia racji niczym towarzysz hunter22 ale nie mogę zaprzeczyć iż w miarę dużą kolekcję karabinów w domu mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:05, Hubi Koshi napisał:

Wypraszam sobie takie insynuacje, pracuję dla owych firm z miłości do narodu... i broni
i przyjmuję jedynie symboliczne 3 tysiące znane z starego dobrego "Czy się stoi czy się
leży trzy tysiące się należy" Może towarzysz spytać w księgowości. Pracuję z miłości
do narodu i współczucia dla naszych biednych żołnierzy którzy własną piersią chronią
nas przed zgniłymi karłami reakcjonistycznymi ubranymi w mundury wroga. Nasi dzielni
chłopcy niczym pół bogowie stają na straży Jedynie Słusznego Porządku, ale nawet pół
bogowie mogą być w opałach gdy zbierze się chmara karłów. Dlatego właśnie produkuje dla
nich sprzęt dzięki któremu sobie bez trudności poradzą z tymi obrzydłymi kapitalistami.


Towarzysz Hubi Koshi każda swoją wypowiedzią niszczy swoją pozycję towarzysza. Partia tu rządzi, partia kieruje wszystkim i wszystko reguluje, nie żadne "firmy"...

Dnia 12.11.2008 o 11:05, Hubi Koshi napisał:

Światły towarzysz Mao Zedong, powiedział kiedyś "Wy macie rację, ale my mamy karabiny".
Jam tylko skromy sługa doskonałego systemu komunistycznego i nie pretenduje do mienia
racji niczym towarzysz hunter22 ale nie mogę zaprzeczyć iż w miarę dużą kolekcję karabinów
w domu mam ;-)


Towarzysz Hubi Koshi zdaje się grozić, towarzyszowi, głowie państwa, narodu. Towarzysz Hubi Koshi zostanie skreslony z listy towarzy w trybie natychmiastowym, wraz z rekwizycją mienie jego ;P

Wszystkie kolejne tłumaczenia będą traktowane jako przyznanie się do winy, do zdrady narodu, tak czy tak znajdziemy dowody zdrady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:16, hunter22 napisał:

Towarzysz Hubi Koshi każda swoją wypowiedzią niszczy swoją pozycję towarzysza. Partia
tu rządzi, partia kieruje wszystkim i wszystko reguluje, nie żadne "firmy"...

Cóż nie moja wina że firmy należą do członków zarządu państwowego, że należą do państwa oraz że są jedynymi źródłami zaopatrzenia dla naszej armii ^^

Dnia 12.11.2008 o 11:16, hunter22 napisał:

Towarzysz Hubi Koshi zdaje się grozić, towarzyszowi, głowie państwa, narodu. Towarzysz
Hubi Koshi zostanie skreslony z listy towarzy w trybie natychmiastowym, wraz z rekwizycją
mienie jego ;P

Grożę, ależ gdzie tu towarzysz widzi groźby ?? Najlepiej niech towarzyszysz sobie zrobi długi urlopik w Senatorium gdyż polowanie na zgniłych szpiegów kapitalistycznego zachodu chyba źle wpływa na psychikę towarzysza.

Dnia 12.11.2008 o 11:16, hunter22 napisał:

Wszystkie kolejne tłumaczenia będą traktowane jako przyznanie się do winy, do zdrady
narodu, tak czy tak znajdziemy dowody zdrady :D

Proszę szukać pod trzecią półką z prawej strony, ale proszę uważać na te jadowite węże, skorpiony i populistów. Trzymam je tam w celach badawczych. Porządnie ciśnięty populistyczny tekst potrafi mieć naprawdę debilizujący wpływ na przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:21, Hubi Koshi napisał:

Cóż nie moja wina że firmy należą do członków zarządu państwowego, że należą do państwa
oraz że są jedynymi źródłami zaopatrzenia dla naszej armii ^^


Towarzysz już coraz bardziej zakręca się w swoich tłumaczeniach... to znaczy, że towarzysz pisze dyrdymały, wyssane z palca bzdety, wygodne dla towarzysza układów przeciw partyjnych, tak by układy antypartyjne wyglądały na układy propartyjne :P

Towarzysz umie ściemniać i manipulować ludźmi, ale nie zez mna te numery :P

Dnia 12.11.2008 o 11:21, Hubi Koshi napisał:

Grożę, ależ gdzie tu towarzysz widzi groźby ?? Najlepiej niech towarzyszysz sobie zrobi
długi urlopik w Senatorium gdyż polowanie na zgniłych szpiegów kapitalistycznego zachodu
chyba źle wpływa na psychikę towarzysza.


"Światły towarzysz Mao Zedong, powiedział kiedyś "Wy macie rację, ale my mamy karabiny". Jam tylko skromy sługa doskonałego systemu komunistycznego i nie pretenduje do mienia racji niczym towarzysz hunter22 ale nie mogę zaprzeczyć iż w miarę dużą kolekcję karabinów w domu mam ;-)"

Groźby... :P

Dnia 12.11.2008 o 11:21, Hubi Koshi napisał:

Proszę szukać pod trzecią półką z prawej strony, ale proszę uważać na te jadowite węże,
skorpiony i populistów. Trzymam je tam w celach badawczych. Porządnie ciśnięty populistyczny
tekst potrafi mieć naprawdę debilizujący wpływ na przeciwnika.


Żadne chore towarzysza opowieści nie zmienią postanowienia partii, towarzysz Hubi Koshi zostanie osadzony w celi dźwiękoszczelnej, w oczekiwaniu na wymierzenie kary :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:33, hunter22 napisał:

Towarzysz już coraz bardziej zakręca się w swoich tłumaczeniach... to znaczy, że towarzysz
pisze dyrdymały, wyssane z palca bzdety, wygodne dla towarzysza układów przeciw partyjnych,
tak by układy antypartyjne wyglądały na układy propartyjne :P

[ssie palec i podaje go hunterowie] chcecie spróbować towarzyszu, wspaniale pomaga na brak weny

Dnia 12.11.2008 o 11:33, hunter22 napisał:

Groźby... :P

Ależ ja tylko cytowałem światłego towarzysza Mao Zedonga i informowałem towarzysza o swojej bogatej kolekcji broni palnej z której jestem bardzo dumny. Czyż nie na tym polega komunizm ?? By się równo dzielić z innymi ludźmi, szczególnie tym co sprawia człowiekowi radość ?? Nigdy bym nie śmiał nawet pomyśleć o zrobieniu krzywdy któremuś z moich kochanych towarzyszy, niech towarzysz Stalin z niebios w których przebywa na tronie strzeli mnie piorunem jeśli kłamię ^^

Dnia 12.11.2008 o 11:33, hunter22 napisał:

Żadne chore towarzysza opowieści nie zmienią postanowienia partii, towarzysz Hubi Koshi
zostanie osadzony w celi dźwiękoszczelnej, w oczekiwaniu na wymierzenie kary :D:D

STALINOWSKO! (nowa wersja Bosko!) będę sobie mógł śpiewać piosenki patriotyczne i żaden z moich co najmniej podejrzanych sąsiadów nie będzie mógł na mnie wrzeszczeć że zakłócam ciszę nocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:47, Hubi Koshi napisał:

[ssie palec i podaje go hunterowie] chcecie spróbować towarzyszu, wspaniale pomaga na
brak weny


Sam se possij towarzyszu... nie namawiaj do zgorszenia :P

Dnia 12.11.2008 o 11:47, Hubi Koshi napisał:

Ależ ja tylko cytowałem światłego towarzysza Mao Zedonga i informowałem towarzysza o
swojej bogatej kolekcji broni palnej z której jestem bardzo dumny. Czyż nie na tym polega
komunizm ?? By się równo dzielić z innymi ludźmi, szczególnie tym co sprawia człowiekowi
radość ??


Towarzysz nie pisze dosłownie, ale wiadomo, że jesteście towarzyszu niewiarygodni. Nie wierzę w ani jedno, wasze słowo :P

Dnia 12.11.2008 o 11:47, Hubi Koshi napisał:

Nigdy bym nie śmiał nawet pomyśleć o zrobieniu krzywdy któremuś z moich kochanych
towarzyszy, niech towarzysz Stalin z niebios w których przebywa na tronie strzeli mnie
piorunem jeśli kłamię ^^


No i strzelił... ;)

Dnia 12.11.2008 o 11:47, Hubi Koshi napisał:

STALINOWSKO! (nowa wersja Bosko!) będę sobie mógł śpiewać piosenki patriotyczne i żaden
z moich co najmniej podejrzanych sąsiadów nie będzie mógł na mnie wrzeszczeć że zakłócam
ciszę nocną.


Dlugo nie pośpiewacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:53, hunter22 napisał:

Sam se possij towarzyszu... nie namawiaj do zgorszenia :P

Jakiegoż znów zgorszenia toż to wszystko w imię Komunizmu, dzięki wenie ludzie szybciej będą wpadali na pomysły jak ulepszyć nasze i tak już wspaniałe socjalistyczne życie :-)

Dnia 12.11.2008 o 11:53, hunter22 napisał:

Towarzysz nie pisze dosłownie, ale wiadomo, że jesteście towarzyszu niewiarygodni. Nie
wierzę w ani jedno, wasze słowo :P

I bardzo dobrze, bardzo dobrze. Odcięcie się od tych zakłamanych wyznawców nieistniejących bogów i nie branie niczego na wiarę to krok w bardzo dobrą stronę, jednakowoż musi towarzysz okazywać odrobinę zaufania. Gdzieżbyśmy byli gdybyśmy nie ufali sobie nawzajem, zapewne pośród tych biednych zakłamanych, oszukanych kapitalistów.

Dnia 12.11.2008 o 11:53, hunter22 napisał:

No i strzelił... ;)

A nie to tylko testy nowej czapeczki odgromnikowej, mieliśmy ją dzisiaj testować, podobno kapitaliści zaczynają się bawić bronią kontrolującą pogodę, nie możemy sobie pozwolić by strzelali w naszych żołnierzy piorunami, prawda ??

Dnia 12.11.2008 o 11:53, hunter22 napisał:

Dlugo nie pośpiewacie :P

Macie racje towarzyszu, to na pewno będzie świetna okazja by postukać sobie butem do taktu, a może potrenować nietypowe rodzaje muzyki np. pierdzeniowe. Ech tyle wspaniałych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:59, Hubi Koshi napisał:

Jakiegoż znów zgorszenia toż to wszystko w imię Komunizmu, dzięki wenie ludzie szybciej
będą wpadali na pomysły jak ulepszyć nasze i tak już wspaniałe socjalistyczne życie :-)


Towarzysz może sobie ssać w zaciszu domu, ale nie może zapraszać do zabawy innych towarzyszy... xD

Dnia 12.11.2008 o 11:59, Hubi Koshi napisał:

I bardzo dobrze, bardzo dobrze. Odcięcie się od tych zakłamanych wyznawców nieistniejących
bogów i nie branie niczego na wiarę to krok w bardzo dobrą stronę, jednakowoż musi towarzysz
okazywać odrobinę zaufania. Gdzieżbyśmy byli gdybyśmy nie ufali sobie nawzajem, zapewne
pośród tych biednych zakłamanych, oszukanych kapitalistów.


Dnia 12.11.2008 o 11:59, Hubi Koshi napisał:

A nie to tylko testy nowej czapeczki odgromnikowej, mieliśmy ją dzisiaj testować, podobno
kapitaliści zaczynają się bawić bronią kontrolującą pogodę, nie możemy sobie pozwolić
by strzelali w naszych żołnierzy piorunami, prawda ??


Nie tłumaczcie się, i tak piszecie nieprawdę... testy takie były prowadzone lata temu, poza tym taką broń posiadamy od ponad stu lat :)

Dnia 12.11.2008 o 11:59, Hubi Koshi napisał:

Macie racje towarzyszu, to na pewno będzie świetna okazja by postukać sobie butem do
taktu, a może potrenować nietypowe rodzaje muzyki np. pierdzeniowe. Ech tyle wspaniałych
możliwości.


Nie zrozumieliście, długo nie pospiewacie, bo niedługo wasz marny żywot pasożyta partyjnego się zakończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 12:06, hunter22 napisał:

Towarzysz może sobie ssać w zaciszu domu, ale nie może zapraszać do zabawy innych towarzyszy...

Ależ czemu nie, przecież to taka wspaniała i pożyteczna zabawa. Czy wiedzieliście że towarzysz Lenin sssał swojego kciuka przed każdą płomienną przemową, albo że towarzysz Marks ssał kciuka w dzieciństwie, dzięki czemu stworzył takie wspaniałe dzieło, które jest obecnie podstawą istnienia Partii. Same korzyści z ssania

Dnia 12.11.2008 o 12:06, hunter22 napisał:

Nie tłumaczcie się, i tak piszecie nieprawdę... testy takie były prowadzone lata temu,
poza tym taką broń posiadamy od ponad stu lat :)

Ale nie taką jaką próbujemy rozpracować. Ona nie tylko razi ludzi, ale też hakuje fale radiowe i rozprowadza kapitalistyczną propagandę, o przypalaniu grzanek, mleka i nagrzewaniu piwa zamiast schładzania go nie wspomina. To naprawdę straszliwa broń.

Dnia 12.11.2008 o 12:06, hunter22 napisał:

Nie zrozumieliście, długo nie pospiewacie, bo niedługo wasz marny żywot pasożyta partyjnego
się zakończy :D

I pójdę do towarzysza Stalina [chwyta towarzysza huntera w mocny uścisk] Och dziękuję towarzyszu, dziękuję o nic więcej nie mógłbym prosić. No to kiedy wyjeżdżam ?? Co mam spakować, och jejej, a jaki nie uczesany, jak się pokażę w takim stanie przed towarzyszem Stalinem, ojejkujejku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 12:18, Hubi Koshi napisał:

Same korzyści z ssania


Wszystko zalezy od tego co się ssię :P

Dnia 12.11.2008 o 12:18, Hubi Koshi napisał:

Ale nie taką jaką próbujemy rozpracować. Ona nie tylko razi ludzi, ale też hakuje fale
radiowe i rozprowadza kapitalistyczną propagandę, o przypalaniu grzanek, mleka i nagrzewaniu
piwa zamiast schładzania go nie wspomina. To naprawdę straszliwa broń.


Nasza broń jeszcze bardziej straszliwsza, nikt nie zna do końca jej działania :)

Dnia 12.11.2008 o 12:18, Hubi Koshi napisał:

I pójdę do towarzysza Stalina [chwyta towarzysza huntera w mocny uścisk] Och dziękuję
towarzyszu, dziękuję o nic więcej nie mógłbym prosić. No to kiedy wyjeżdżam ?? Co mam
spakować, och jejej, a jaki nie uczesany, jak się pokażę w takim stanie przed towarzyszem
Stalinem, ojejkujejku.


Zaiste spotkasz się z wujkiem w piekle :)

Kiedy? Dziś :)
Co zabrać? Nic :)
Będziemy golić na łyso przed podróżą, więc fryzura nie gra roli :)

Żegnany i życzymy towarzyszowi miłej podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 12:48, hunter22 napisał:

Wszystko zalezy od tego co się ssię :P

Ssijmy wszyscy Ku Chwale Kamunizma Tawariści.

Dnia 12.11.2008 o 12:48, hunter22 napisał:

Nasza broń jeszcze bardziej straszliwsza, nikt nie zna do końca jej działania :)

Innymi słowy ta straszliwsza broń może się okazać działem na puchate króliczki, słodkie czekoladki i kolorowe kokardki... niezły pomysł muszę przyznać, zamierzacie wyprać kapitalistom mózgi, bardzo skuteczne metoda, pochwalam, pochwalam.

Dnia 12.11.2008 o 12:48, hunter22 napisał:

Zaiste spotkasz się z wujkiem w piekle :)

Oh boy Oh boy, wszystkie te niegrzeczne kapitalistki i jeszcze opalanie się i jeszcze zimne drinki, ale będzie JAAAAZDA

Dnia 12.11.2008 o 12:48, hunter22 napisał:

Żegnany i życzymy towarzyszowi miłej podróży :)

Tak więc zostawiam was kochani i jadę do Słoneczka Stalin, ech już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 13:13, Hubi Koshi napisał:

Ssijmy wszyscy Ku Chwale Kamunizma Tawariści.


To ssij do upadłego :P

Dnia 12.11.2008 o 13:13, Hubi Koshi napisał:

Innymi słowy ta straszliwsza broń może się okazać działem na puchate króliczki, słodkie
czekoladki i kolorowe kokardki... niezły pomysł muszę przyznać, zamierzacie wyprać kapitalistom
mózgi, bardzo skuteczne metoda, pochwalam, pochwalam.


W pierwotnych zamierzeniach miała to być broń "na wszystko", i tak zostało :)

Dnia 12.11.2008 o 13:13, Hubi Koshi napisał:

Oh boy Oh boy, wszystkie te niegrzeczne kapitalistki i jeszcze opalanie się i jeszcze
zimne drinki, ale będzie JAAAAZDA


Będzie jazda, ale w jedną stronę :P

Dnia 12.11.2008 o 13:13, Hubi Koshi napisał:

> Żegnany i życzymy towarzyszowi miłej podróży :)
Tak więc zostawiam was kochani i jadę do Słoneczka Stalin, ech już się nie mogę doczekać.


Doczekasz się, doczekasz... już niedługo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się