TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2008 o 10:37, spider88 napisał:

Szkoda , jak widać uczucia ludzkie są Ci obce .


A ty bys posłuchał pajęczaka? ;)

Dnia 17.11.2008 o 10:37, spider88 napisał:

Gdybym to robił , nie robiłbym tego publicznie i o wiele wcześniej .


Czyli to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 10:53, hunter22 napisał:

A ty bys posłuchał pajęczaka? ;)


Lepiej posłuchać pajęczaka od osoby, która wprowadza Hunterizm czy jak to się tam nazywa :P

Dnia 17.11.2008 o 10:53, hunter22 napisał:

Czyli to robisz?


Z tego co wiem to Ty robisz ale o tym chyba nie wiesz :P

A tak poza tym witam wszystkich w Poniedziałkowy zimny dzień :)
Właśnie rozpocząłem przygodę z Sacred 2 i muszę powiedzieć, że gra jest dobra tyle, że jeszcze ma kilka błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 10:56, wdowiakm napisał:

Lepiej posłuchać pajęczaka od osoby, która wprowadza Hunterizm czy jak to się tam nazywa


Słuchaj kogo chcesz... pajęczak cię dziobnie i umierasz, a ja nie gryzę i jestem miły bardzo na ogół :)

Dnia 17.11.2008 o 10:56, wdowiakm napisał:

Z tego co wiem to Ty robisz ale o tym chyba nie wiesz :P


هل نعرف ماذا يجري؟

Dnia 17.11.2008 o 10:56, wdowiakm napisał:

A tak poza tym witam wszystkich w Poniedziałkowy zimny dzień :)


Pani Zima ma zaatakować w tym tygodniu... :D:D

Dnia 17.11.2008 o 10:56, wdowiakm napisał:

Właśnie rozpocząłem przygodę z Sacred 2 i muszę powiedzieć, że gra jest dobra tyle, że
jeszcze ma kilka błędów :)


Bezsensu napisane, gra jest dobra, że ma błędy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 11:03, hunter22 napisał:

Słuchaj kogo chcesz... pajęczak cię dziobnie i umierasz, a ja nie gryzę i jestem miły
bardzo na ogół :)


Najczęściej słucham się samego siebie i wychodzę na tym najlepiej. Nie twierdzę, że nie jesteś miły :P

Dnia 17.11.2008 o 11:03, hunter22 napisał:

هل نعرف ماذا يجري؟


الشمس لا تريد أن تعرف ما يحدث وتنتهي مع هذه غريب اللسا

Dnia 17.11.2008 o 11:03, hunter22 napisał:

Pani Zima ma zaatakować w tym tygodniu... :D:D


Byle do mnie nie zawitała :P

Dnia 17.11.2008 o 11:03, hunter22 napisał:

Bezsensu napisane, gra jest dobra, że ma błędy xD


Napisałem, że gra jest dobra jedynie ma kilka błędów i to wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba napiszę znowu o postach w Loży. A dokładniej, to powtórzę to, co kiedyś, ktoś, powiedział o poziomiemie polskiej piosenki. Poziom postów a Loży wzniósł się już tak wysoko, że go w ogóle nie widać...
Właściwe postów jest tyle, co rodzynków w cieście z supermarketu. Reszta, to przepychanki, które na ircu jakoś by uszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 11:09, wdowiakm napisał:

Najczęściej słucham się samego siebie i wychodzę na tym najlepiej.


Nieraz warto posłuchać dobrej rady... ;)

Dnia 17.11.2008 o 11:09, wdowiakm napisał:

Nie twierdzę, że nie
jesteś miły :P


To się cieszę xD

Dnia 17.11.2008 o 11:09, wdowiakm napisał:

> arabski


Weź se przetłumacz to co wkleiłeś i mi napisz po normalnemu... nie mogę zrozumieć tego xD

Dnia 17.11.2008 o 11:09, wdowiakm napisał:

Byle do mnie nie zawitała :P


W Małopolsce ma zaatakować najpierw, już dziś podobno :)

Dnia 17.11.2008 o 11:09, wdowiakm napisał:

Napisałem, że gra jest dobra jedynie ma kilka błędów i to wszystko :P


To następnym razem pisz składniej i zrozumiale, misiek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 11:16, KrzysztofMarek napisał:

Reszta, to przepychanki,
które na ircu jakoś by uszły...


Napisać do modów w formularzu by się zajęli Lożą, niech ją zamkną i rozliczą odpowiednio piszących... to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 11:20, hunter22 napisał:

>/.../ > Napisać do modów w formularzu by się zajęli Lożą, niech ją zamkną i rozliczą odpowiednio
piszących... to w czym problem?

Loża była, jest i będzie.
Modzi o tym wiedzą i czekają, bo moze stanie się cud i Loża sama się zawali? No cóż, pewne oznaki tego stają się widoczne, ale może to tylko stan przejściowy? Taka mam nadzieję. Mam też nadzieję, ze co poniektórzy przeproszą się z ircem i wtedy w Loży będzie mniej przepychanek a więcej surrealistycznego humoru a la Matteos.
A wracając do pisania do moderatorów. Niestety, tak już jest, ze ludzie listy piszą. Zwłaszcza ci, którym się Loża nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 11:33, KrzysztofMarek napisał:

Loża była, jest i będzie.
Modzi o tym wiedzą i czekają, bo moze stanie się cud i Loża sama się zawali?


Nie zawali się sama...

Dnia 17.11.2008 o 11:33, KrzysztofMarek napisał:

No cóż,
pewne oznaki tego stają się widoczne, ale może to tylko stan przejściowy? Taka mam nadzieję.


Nie marudz i sie ciesz.. wazne by ktoś w Loży pisał, mniejsza z tym już jak... przynajmniej Loża nie upadnie :)

Dnia 17.11.2008 o 11:33, KrzysztofMarek napisał:

Mam też nadzieję, ze co poniektórzy przeproszą się z ircem i wtedy w Loży będzie mniej
przepychanek a więcej surrealistycznego humoru a la Matteos.


j/w

Dnia 17.11.2008 o 11:33, KrzysztofMarek napisał:

A wracając do pisania do moderatorów. Niestety, tak już jest, ze ludzie listy
piszą. Zwłaszcza ci, którym się Loża nie podoba...


Loża się nie podoba, bo można tu wszystko... na pewno wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety drogi KM nic nie stoi w miejscu . Nie nasza wina że niejaki H22 wielbi się w przepychankach słownych i nawet ze zwykłego przywitania robi wabia . No nic , jak mawiali starzy górale , albo się przystosujesz , albo zginiesz . Czego oczywiście nikomu nie życzę , tym bardziej Loży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2008 o 11:33, KrzysztofMarek napisał:

Loża była, jest i będzie.

i owszem jest to niepodważalna prawda,

Dnia 17.11.2008 o 11:33, KrzysztofMarek napisał:

Modzi o tym wiedzą i czekają, bo moze stanie się cud i Loża sama się zawali? No cóż,
pewne oznaki tego stają się widoczne, ale może to tylko stan przejściowy? Taka mam nadzieję.

Modzi , przecież dwóch z nich samych tu czasami bywa, więc wątpię aby nawet spróbowali zamknąć lożę.

Dnia 17.11.2008 o 11:33, KrzysztofMarek napisał:

Mam też nadzieję, ze co poniektórzy przeproszą się z ircem i wtedy w Loży będzie mniej
przepychanek a więcej surrealistycznego humoru a la Matteos.

tak , to jest jedyna osoba która jak nie pisze to nie ale jak się rozpisze to nie ma zmiłuj jedna strona najmniej :)

Dnia 17.11.2008 o 11:33, KrzysztofMarek napisał:

A wracając do pisania do moderatorów. Niestety, tak już jest, ze ludzie listy
piszą. Zwłaszcza ci, którym się Loża nie podoba...

A czy ktoś im każe przebywać w loży :)

A co huntiego to się nim nie przejmuj wiesz chłopak ma taki trudny okres przejściowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:36, kindziukxxx napisał:

/.../ to się nim nie przejmuj wiesz chłopak ma taki trudny okres przejściowy
:)

Okres przejściowy powiadasz. Ciekawe jaki. Między gimnazjum a liceum to raczej nie. Pierwszy, trudniejszy okres przejściowy jest na pierwszym semestrze studiów. Tam nikogo nie interesuje trudne dzieciństwo i to, ze ktoś miał do szkoły pod górkę. Tam po prostu wymagają wiedzy, a jak ktoś jej nie ma, to żegnaj! Trudny jest też okres po studiach, bo zwykle mamusia już nie chce posłać łóżeczka ani zrobić śniadania a i kieszonkowego nie daje - trzeba samemu się postarać. No to w jakim okresie może być nasz przyjaciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:47, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ to się nim nie przejmuj wiesz chłopak ma taki trudny okres przejściowy
> :)
Okres przejściowy powiadasz. Ciekawe jaki. Między gimnazjum a liceum to raczej nie. Pierwszy,
trudniejszy okres przejściowy jest na pierwszym semestrze studiów. Tam nikogo nie interesuje
trudne dzieciństwo i to, ze ktoś miał do szkoły pod górkę. Tam po prostu wymagają wiedzy,
a jak ktoś jej nie ma, to żegnaj! Trudny jest też okres po studiach, bo zwykle mamusia
już nie chce posłać łóżeczka ani zrobić śniadania a i kieszonkowego nie daje - trzeba
samemu się postarać. No to w jakim okresie może być nasz przyjaciel?

jak dla mnie to nasz przyjaciel jest w wielce szczególnym okresie poszukiwania drugiej połówki, jak widać z marnym skutkiem, albo taka już jego natura aby negować wszystko i wszystkich oraz powodować jak największe kłótnie, chociaż jeszcze dwa lata temu był inny zupełnie inny, więc coś się w jego życiu zmieniło, teraz pytanie tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:02, kindziukxxx napisał:

> > /.../ nasz przyjaciel jest w wielce szczególnym okresie poszukiwania drugiej
połówki /.../

No i popatrz, na co Mu przyszło...
Może by jakąś Szowinistkę namówić, co by się nim choć z tydzień zajęła, to od razu by zmądrzał? Tylko skąd taką wziąźć?
Albo niech zbiera na kupno paru wielbładów. Za trzy, cztery wielbłady kupi sobie żonę Arabkę. Jako żony są idealne! Oczywiście, jak będzie starsza, to zbrzydnie, ale wtedy dokupi sobie drugą, młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2008 o 17:29, KrzysztofMarek napisał:

Może by jakąś Szowinistkę namówić, co by się nim choć z tydzień zajęła, to od razu by
zmądrzał? Tylko skąd taką wziąźć?
Albo niech zbiera na kupno paru wielbładów. Za trzy, cztery wielbłady kupi sobie żonę
Arabkę. Jako żony są idealne! Oczywiście, jak będzie starsza, to zbrzydnie, ale wtedy
dokupi sobie drugą, młodszą.

tylko rozumując dalej myślą huntiego, skąd wziąć te wielbłądy :), a idąc dalej nasuwają się kolejne pomysły z czego jednym jest założyć hodowlę wielbłądów, bo mając ich dziesięć będzie miał rocznie pięć młodych z czego za trzy kupi sobie żonę dwa pozostałe zostawi do dalszej eksploatacji miną dziesięciolecia, hunti zostanie baronem wielbłądzim , nastąpi inflacja i żona będzie za 30 wielbłądów a nie za 3 :), jak dla mnie trzeba posunąć się do ostatecznego kroku , niestety skazanie na wieczność w lochach na nic się nie zda, a więc w takim wypadku pozostaje wrzucenie go do pokoju MNP TYHE, bo moim zdaniem tylko ona jest w stanie przemówić mu do rozsądku o ile go jeszcze posiada, tyle w tej sprawie, no chyba że nasuwają ci się jeszcze jakieś pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 22:05, kindziukxxx napisał:

/.../ skąd wziąć te wielbłądy :), /.../

Wielbłady, to sprawa prosta. Wystarczy pojechać do któregoś z krajów arabskich i tam kupić. Nie mam pojecia, jakie teraz są ceny, ale według starych danych, za trzy wielbłady zapłaciłby tyle, ile za dobrego konia - jakieś 50 000 USD. Tylko jest pewien drobny problem: uroda zony będzie wprost proporcjonalna do jakości wielbładów. No i dobrze byłoby nie podawać adresu, bo jak wżeni się w rodzine, to zwalą mu się na kark stadami. No i nie wiadomo, co to za rodzina. Może założą u Niego bazę terrorystów? Chociaż to akurat małe zmartwienie, zawsze może uciec do Loży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie poprzegladalem ten watek. Ze jest on luzniejszy niz inne na forum - rozumiem. Prosze pamietac jednak, ze tutaj tez obowiazuje regulamin forum, wiec jak sie nie ma zupelnie nic do powiedzenia (na przyklad piszac posta o tresci "nic" - a i takie sie tutaj znalazly) to lepiej nic nie mowic, bo jesli od dzisiaj zasady nie beda przestrzegane to posypia sie ostrzezenia i degradacje. A wiecie, ze nie rzucam slow na wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 01:37, Wojman napisał:

A wiecie, ze nie rzucam slow na wiatr.


A ja sądzę że przeginasz . Często stawałem po Twojej stronie , jednak weź pod uwagę kto tu pisze . Nie ma tu dzieci którym zależy na nabijaniu postów . Porządek musi być i wierz mi , jeśli znajdzie się tu troll sami na to zareagujemy a takie posty " straszaki " możesz sobie darować .Nie mamy nastu lat , wielu moderatorów tu pisze i często zagląda , jednak jak zwykle musisz wrzucić swoje trzy grosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się