TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2009 o 12:47, Isildur napisał:

Pewnie, że się wyrobie. Dlaczego miałbym się nie wyrobić?? xD


No bo się pytasz czy jestem cierpliwy :P

Dnia 03.04.2009 o 12:47, Isildur napisał:

Nie zawsze :P


To była ironia xD

Dnia 03.04.2009 o 12:47, Isildur napisał:

W sumie masz racje ale popatrz na to z drugiej strony nie żal było Ci oszukiwać ludzi??


Inni mnie chcieli oszukać w PA-Day :P

Dnia 03.04.2009 o 12:47, Isildur napisał:

A co to za dziwny status Panie konsólu?? ;D


Zajrzyj na sajta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;]
Widzę sporo się pozmieniało (np. nicki użytkowników ;d) mamy jakiś kawałek stali który myśli ,że jest mieczem który przebił i pokonał złego władcę Saurona ;] i jakiegoś psych pająka ;] niech tylko sobie nie myśli ,że jest Spidermanem. A ja zostałem stary i ten sam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:12, Kakarotto napisał:

Nie psych pająka tylko psyhopająka :P

Hmmmm ojej miało być "psycho" widocznie zjadłem O bo głodny jestem ;/ nie zauważyłem tego ;] I na dodatek przyczłapał się konsól który myśli ,że jest super wojownikiem ratującym świat ;>
Za kogo się uważasz co ???? :>>>>> ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:16, mlynar911 napisał:

Hmmmm ojej miało być "psycho" widocznie zjadłem O bo głodny jestem ;/ nie zauważyłem
tego ;]


Psyho :P

Dnia 03.04.2009 o 14:16, mlynar911 napisał:

I na dodatek przyczłapał się konsól który myśli ,że jest super wojownikiem ratującym
świat ;>
Za kogo się uważasz co ???? :>>>>> ;d


KA ME HA ME HAA i po tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:19, Kakarotto napisał:

Psyho :P

Psyho od psycho różni się tym ,że psycho jest mniej psychiczne niż powinno ;] a psyho po pająkowemu to znaczy mocna psyhoza z przejawami zjadania owadów przyczepionych do lepkiej substancji na sieci połączonych ze sobą niteczek ;] (ale pierdoły ;x)

Dnia 03.04.2009 o 14:19, Kakarotto napisał:

KA ME HA ME HAA i po tobie :P

Hmmm fala uderzeniowa jest na mnie za słaba ;d użyj Genki Damy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:05, Isildur napisał:

Isildur to nie tylko miecz :P

Hmmm to łyżka do mieszania bigosu ? ;D heh wiem to fajny stalowy miecz ;d

Dnia 03.04.2009 o 15:05, Isildur napisał:

Isildur potomek Elendila to on złamanym mieczem obciął palca Sauronowi :P

A czemu złamanym ? Bo made in tajwan ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:53, mlynar911 napisał:

Hmmm to łyżka do mieszania bigosu ? ;D heh wiem to fajny stalowy miecz ;d


Dla ciebie niech to będzie i łyżka...

Dnia 03.04.2009 o 15:53, mlynar911 napisał:

A czemu złamanym ? Bo made in tajwan ... ;/


Bo Sauron go złamał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:57, Isildur napisał:

Dla ciebie niech to będzie i łyżka...

Łyżka to łyżka a chochla to chochla ;d ale dobra zostawiam już surowiec i kształt z jakiego został wykonany ten świetny miecz ;]

Dnia 03.04.2009 o 15:57, Isildur napisał:

Bo Sauron go złamał :P

Wiem ,że go złamał ;d a dokładnie to na niego tak jakby nastąpił ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że coś Tobie zacytuje:

"Isildur (ur. 3209 rok Drugiej Ery – zm. 5 października 2 roku Trzeciej Ery)[1] – Dúnadan, drugi, wraz ze swoim bratem Anárionem, król Gondoru (panował 123 lata)[2] oraz Najwyższy Król Arnoru i Gondoru. Był starszym synem Elendila. W Númenorze, jeszcze jako młodzieniec (według długości życia Dúnedainów) dokonał wielkiego czynu – uratował ostatni owoc Nimloth, z którego później w Śródziemiu wyrosło Białe Drzewo. Uciekł przed upadkiem Númenoru (3319 rok) na czele trzech statków. Wylądował wraz z bratem na północy Śródziemia, gdzie założyli jedno z Królestw Númenorejskich na Wygnaniu – Gondor (3320 rok). Wspólnie rządzili państwem (uznając zwierzchnictwo swego ojca jako Najwyższego Króla) ze stolicy w Osgiliath. Domeną Isildura było Ithilien, położone na wschodnim brzegu Anduiny, zaś główną siedzibą Minas Ithil.

W 3429 roku Sauron zaatakował te tereny i zdobył Minas Ithil. Isildur (wraz z rodziną) uciekł w dół Anduiny, po czym udał się na północ do Elendila. Wraz z nim i Gil-galadem maszerował w wojskach Ostatniego Sojuszu na Mordor, walczył w bitwie na Dagorlad (3434 rok) i uczestniczył w oblężeniu Barad-dûr (3434 – 3441). W trakcie ostatniej walki na stokach Góry Przeznaczenia (3441 rok) stał u boku swego ojca. Gdy Sauron zabił Elendila i Gil-galada, Isildur złamanym mieczem Narsilem, odciął Jedyny Pierścień z dłoni Władcy Ciemności, pokonując go. Zabrał tą zdobycz dla siebie nie niszcząc jej, mimo rad Elronda i Círdana. Po zwycięstwie przybrał tytuł Najwyższego Króla. Przebywał w Gondorze dwa lata, umacniając królestwo i przygotowując bratanka Meneldila do objęcia władzy. Na górze Amon Anwar usypał grób i pomnik swego ojca, a w Minas Anor zasadził Białe Drzewo na pamiątkę brata.

Pod koniec 2 roku Trzeciej Ery wyruszył na północ, do Arnoru, by objąć tam rządy. W czasie marszu na wschodnim brzegu Anduiny, w okolicach Pól Gladden, został zaatakowany przez orków. Doszło do bitwy, w której orkowie wybili oddział Isildura w pień. On sam zginął od orkowych strzał, gdy uciekając przepływał rzekę, a Jedyny Pierścień zsunął mu się z palca. Początkowo nie odnaleziono jego ciała. Istnieją jednak uzasadnione przesłanki, iż ostatecznie dokonał tego Saruman, około 2851 roku Trzeciej Ery. Obrabowawszy szczątki króla, nakazał je spalić w jednym z pieców w Isengardzie. Tron w Arnorze po śmierci Isildura objął jego najmłodszy syn Valandil, którego starsi bracia (Elendur, Aratan i Ciryon) zginęli na Polach Gladden.

Isildur był dumnym i energicznym władcą, niewątpliwie bardzo odważnym. Jednak to za jego sprawą nie zniszczono Jedynego Pierścienia, przez co Sauron mógł powrócić.

Godłem Isildura był Księżyc w nowiu.

Imię Isildur pochodzi z języka quenya i znaczy w tej mowie Miłujący księżyc (ewentualnie Oddany księżycowi)."

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Isildur

O tego Isildura chodzi a nie o miecz :P
Jak mogłeś nazwać mnie mieczem co?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2009 o 16:11, Isildur napisał:

O tego Isildura chodzi a nie o miecz :P

Chyba każdy głupi wie, że Isildur to właściciel miecza Anduina, Płomienia Północy, jeden z Władców Numenoru, a miecz dostał od Cirdana, budowniczego okrętów, który to wykuł ten miecz w Valinorze przy pomocy syna Findana, Fingolina. ^^

Dnia 03.04.2009 o 16:11, Isildur napisał:

Jak mogłeś nazwać mnie mieczem co?? xD

w sumie, to pewnie też fajnie byś wyglądał ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:25, rogoz94 napisał:

Chyba każdy głupi wie, że Isildur to właściciel miecza Anduina, /.../


Chyba raczej nie każdy :P

Dnia 03.04.2009 o 21:25, rogoz94 napisał:

w sumie, to pewnie też fajnie byś wyglądał ... xD

Taa ciekawe co jeszcze wymyślicie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:52, mlynar911 napisał:

Hmmm fala uderzeniowa jest na mnie za słaba ;d użyj Genki Damy ;d


<przemiana w SSJ4>

Ten Times KA ME HA ME HA i twoje truchło przestało istnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 23:05, Kakarotto napisał:

> Hmmm fala uderzeniowa jest na mnie za słaba ;d użyj Genki Damy ;d

<przemiana w SSJ4>

Ten Times KA ME HA ME HA i twoje truchło przestało istnieć :P

Nie zrób zwarcia, bo będziemy Cię zeskrobywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Big bang zonk .... Isildur pomylił mi się z Andurilem ... ;/ ehh ;d no cóż zdarza się ;d więc cofam to i nie nazywam Cię już mieczem xD

Kakarotto
Li Shenron przeżył raz 10x silniejszą falę uderzeniową ;d a moje truchło może przeżyć nawet i 100x większą ;d ale 100,001x większej już nie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:45, mlynar911 napisał:

Big bang zonk .... Isildur pomylił mi się z Andurilem ... ;/ ehh ;d no cóż zdarza się
;d więc cofam to i nie nazywam Cię już mieczem xD

Wybaczam ten Twój błąd, który popełniłeś nazywając mnie mieczem xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:49, Isildur napisał:

Wybaczam ten Twój błąd, który popełniłeś nazywając mnie mieczem xP

Ale Anduril to fajny miecz ;p jest możliwość nawet kupienia jego kopii w internecie ;d poza tym Isildur miał słabą psychę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 20:30, mlynar911 napisał:

Ale Anduril to fajny miecz ;p jest możliwość nawet kupienia jego kopii w internecie ;d
poza tym Isildur miał słabą psychę ;d

Pewnie byłby stworzony z szyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 20:30, mlynar911 napisał:

Ale Anduril to fajny miecz ;p jest możliwość nawet kupienia jego kopii w internecie ;d
poza tym Isildur miał słabą psychę ;d


Kiedyś chciałem sobie kupić replikę Narsila, ale jak zobaczyłem cenę to podziękowałem, nie stać mnie na takie rzeczy gdy mam masę innych ważniejszych wydatków ;/ A czy Isildur miał słaba psychikę to bym się z tym nie zgodził... Według książki wiemy jaką psychikę mieli ludzie byli bardziej podatni na namowy od wszystkich innych ras żyjących w śródziemiu, wiemy również, że jedyny pierścień narzucał swoją wolę a umysł człowieka był bardzo podatny na to, więc nie mów, że Isildur miał słabą psychikę. Zauważ to po Frodzie, który doniósł pierścień do Góry przeznaczenia ale nie zniszczył go. Pierścień opanował hobbita na tyle by ten założył go na palec i odszedł i gdyby nie Gollum to pierścień trafiłby w ręce Saurona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się