Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Standard - Assassin`s Creed IV: Black Flag na PC później od wersji konsolowych

39 postów w tym temacie

> Jeśli DLC będą za darmo jak w BH i dwójce to może wyjść nawet w marcu.

Do tego z dużymi frytkami dają.
Te czasy u Ubi już daaawno minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie obchodzą cię kolejne części AC to po co w ogóle wchodzisz w tematy o nich? Żeby się tym pochwalić? Mnie nie obchodzi GTA, DA, ME, FIFA, PES, BF, CoD, NfS i sytuacja geopolityczna Zambii. Tylko wątpię, żeby kogoś to interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skoro nie obchodzą cię kolejne części AC to po co w ogóle wchodzisz w tematy o nich?
> Żeby się tym pochwalić? Mnie nie obchodzi GTA, DA, ME, FIFA, PES, BF, CoD, NfS i sytuacja
> geopolityczna Zambii. Tylko wątpię, żeby kogoś to interesowało.
Czyli wątki są zarezerwowane tylko dla fanów/wielbicieli i nikt kto ma negatywne zdanie nie ma prawa się wypowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się oficialna informacja o przesunięciu daty ,wszystkie sklepy mają date 31.10,tylko amazon.com nie ma daty,na fb i ubi tez nie moge niczego znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w newsie "Assassin''s Creed IV: Black Flag na PC jednak bez opóźnień?" że:

Co roku to samo, możecie praktycznie robić ctrl+c i ctrl+v, ten sam news a za kilka tygodni będzie że opóźniony żeby "dopieścić" wersje pc bo ubisoft nas bardzo szanuje...

Za rok będzie to samo, ale mam nadzieje (choć coraz słabszą) że ludzie piszący newsy na tym portalu się opamiętają, ale pewnie wychodzą z założenia że im wiecej się mówi/pisze o grze tym lepsza reklama, a gram.pl to poza portalem, sklep więc podejżewam że co roku do śmierci serii AC będzie ta sama historia... spam nieistotnych i wręcz idiotycznych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie bez znaczenia, w takim razie kupię na konsolę, gra zapowiada się bardzo dobrze chyba z najbardziej charyzmatycznym bohaterem serii, ciekawe jak będzie z Watch Dogs czy też będzie poślizg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 18:21, Karanthir666 napisał:

Czyli wątki są zarezerwowane tylko dla fanów/wielbicieli i nikt kto ma negatywne zdanie
nie ma prawa się wypowiadać?


Nie chodzi chyba o negatywna opinie (bo te zawsze sa mile widziane, inaczej by strasznie nudno bylo), ale o fakt, ze ktos czyta newsa o grze, ktora go nie interesuje, a potem pisze komentarz o tym, ze gra go nie interesuje :D

Mnie akurat interesuje, bo mam preordera Edycji Bukaniera na PC i troche zasmucil mnie fakt, ze trzeba bedzie czekac dluzej na premiere. Ale z drugiej strony... bedzie wiecej czasu na dokladne rozpracowanie Terrarii 1.2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2013 o 21:47, Ring5 napisał:


Mnie akurat interesuje, bo mam preordera Edycji Bukaniera na PC i troche zasmucil mnie
fakt, ze trzeba bedzie czekac dluzej na premiere.


Mam ten sam problem, też mam zamówioną EK i wolałbym, gdyby gra ukazała się nawet pod koniec listopada, niż - o zgrozo, w przyszłym roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft nie wystosował oficjalnego stanowiska ,gdyby zmienił datę premiery to na pewno zamieścili by to sa swoich stronach głównych nawet w the watch nic nie słychać o zmianie daty ,nie mysle że to zabieg marketingowy,ale dziwna sytuacja bo w większości sklepów dalej jest stara data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu dostałem maila od Empik.com, że premiera została przesunięta na czwartek 14 listopada i póki co, nie ma nic o kolejnej zmianie daty premiery i dopóki nie będzie oficjalnej odpowiedzi od Ubi to wszystko pozostaje po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować